Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w dwie części Sly'a. Jako pierwszą skończyłem trojeczke. Gralo sie naprawde przyjemnie, i to przez cały czas. NIektore tytuły sie nudzą i koncze je zeby po prostu przejsc gre i "cześć". W Sly 3 cieszylem sie kazdym levelem.

 

W platformówki nie grma za często ale wiem jedno - Sly 3 jest naprawde dobrą grą!

 

 

Ostatnio siegnalem po część pierwszą i troche mnie zawiodlą. Tzn jest za krótka i za łatwa. jeśli ktoś nie chce jej wymasterowac na 100% to mozna skonczyc cała w kila godzin (Jak ja, z wynikiem 77% :P )

 

i moze to tlyko moje odczucie, ale SLy kojarzył mi sie zawsze ze "skradanką", i w częśći trzeciej często musialem "czaić się" na przeciwnika, ukrywac w cieniu itp. W pierwszej częśći było tego mało. CHyba tylko w bibliotece. Generalnie wiekszosc przeciwników zalątwialem w normalnym starciu, a nie z zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiście ukończyłem 2 i 3 część . W jedynke grałem tylko w demo, bo cała gierke dorwać ciężko :/ . Obie części były moim zdaniem czymś niesamowity . Grafika była zrobiona bardzo ładnie i tylko umilała rozgrywkę , podobnie jak oprawa audio. Co do fabuły to była przynajmiej interesująca . Podobały mi się nawiązania do poprzenich odsłon serii. Kolejna sprawa to to że mieliśmy otwarte lokacje po ktorych można było pochodzić - co prawda nie jakieś ogromne ale zawsze :P . Lokacje były bardzo różnorodna , podobniej jak misje i to mi się najbardziej podobało. No i oczywiście troszę humoru :P

 

Dla mniej nie ma lepszej gry od SLY'a. Czekam tylko aż powstanie kolejna odsłona na PS3. Dla tych co jeszcze nie grali w Sly'ie i nie wiedzą czy kupować to powiem że to grzech mieć PS2 i nie zagrać chociaż w jedną część o przygodach tego przesympatycznego szopa . :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...