Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwolisz, że zapytam o nazwę skórki ? Bardzo fajna. Co do mojego to wzorowałem się Stona na twoich wyrobach, nie obrazisz się, no nie? :P

 

Concave VS

 

Wrzucasz dwa obrazki. Jeden w pełnej wielkości, drugi resajz na 640x480. Później wklejasz linka Hotlink z obrazkiem 640x480 i edytujesz , wrzucając w odsyłacz linka do obrazka w pełnej wielkości ;P

 

Zagmatwane ale jak się przyjrzysz linkowi to zrozumiesz ;)

 

Dzięki za skórkę i objaśnienie. :)

 

Ewentualnie gdyby się komuś chciało - może mój pulpit skomentować :P

Odnośnik do komentarza
Masz mało oryginalne ikony które każdemu tutaj znudziły się eony temu. ;) Reszta ok.

Widziałem dzisiaj desk z ikonami robionymi na kształt kredkowych kolorowanek ale nijak by ta pstrokatość nie pasowała do równie oklepanego patterna na tapecie ;)

 

Dzisiaj pierwszy raz od bodaj dwóch miesięcy zmieniłem tapetę; ciekawe czy jej kadencja będzie zbliżona.

 

10112008lp4.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza

Proszę was bardzo serdecznie (kiedyś już pisałem ale zostałem olany ciepłym moczem) by ktoś jak ma chwilę i u siebie odpalał, napisał mi tu lub na PW jak odpalić krok po kroku custom theme na Window Vista SP1. Bardzo mi na tym zależy a wszystko co znalazłem w internecie jest dla mnie średnio zrozumiałe.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Proszę was bardzo serdecznie (kiedyś już pisałem ale zostałem olany ciepłym moczem) by ktoś jak ma chwilę i u siebie odpalał, napisał mi tu lub na PW jak odpalić krok po kroku custom theme na Window Vista SP1. Bardzo mi na tym zależy a wszystko co znalazłem w internecie jest dla mnie średnio zrozumiałe.

Z góry dziękuję.

Sciagnij program Vista Visual Master. Wazy 1MB, zawiera patcha do skinów, działa z SP1 pod 64 i 32 bit. Przy okazji zmienić możesz tragiczny bootscren Visty i ekran powitalny, na dowolnie wybrany przez Ciebie.

 

Się dziwisz, jak nikt, kto robi tu za(pipi)iste pulpity nie używa visty? Znajdź sobie Windows Blinds'a, pewnie jest wersja na to dziadostwo.

Kwestia gustu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...