Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na XP przezroczystość to jedynie uzyskam dzięki programowi typu windows blinds? Nie da rady wgrać skina jakiegoś z obsługą przezroczystości jak w viście po spaczowaniu uxtheme? Bo nie chce blinds'a instalować...

 

Jak zrobić by ikonki w XP mogłybyć w formacie .png np. ? Da rade?

 

<zaraz wkleje swojego windows sieben look-a-like>

 

edit:

 

Tak jak mówiłem, wklejam swoją podróbe windy 7 - nie dokońca podróba bo ikony całkiem inne, ale skin niby win 7.

 

Aha mam pytanie, nie wiecie skąd można skiny wziąść, jakaś dobra stronka? Chodzi mi o normalne skiny pod win xp, nie pod win blinds, a wiecie, pod spaczowanego shella uxpatcherem.

 

http://img294.imageshack.us/img294/8074/pulpetpm9.jpg

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza
capture1wj9.th.jpg

 

Ognista Ruda plus porzadek w ikonach plus Leopard Xp skin :]

19 gier? musisz mieć naprawdę dużo wolnego czasu :)

 

 

btw

do wszystkich siedzących obecnie na W7 - powodzenia jeśli macie na dyskach jakieś ważne dokumenty. Siadać na wersji unstable, w której jak dotąd wykryto kilka leaking doors, ciągle poprawia się prawdziwie krytyczne błędy (vide usuwanie początków plików mp3) a samo współdziałanie nie ma jeszcze akredytacji firm zajmujących się bezpieczeństwem nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście system jest, jak narazie, pierwsza klasa ale to nadal platforma beta

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

W7 Beta jest zainstalowane na drugiej partycji specjalnie do testów. Nie widzi ona partycji ze wszystkimi danymi więc mam spokój ;). Jak narazie jest malina, a co do ucinania mp3 to ściągnąłem update i zero problemów. Wreszcie udało mi się połączyć Xbox'a360 z Windows Media Center

Pozdro i sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Windows 7 BETA. I jestem w szoku. Mam Celerona 2.5 GHZ, 512 MB Ram i jakąś zintegrowaną kartę graf. a system chodzi niemal tak jak XP.

To beta, poczekaj az naszpikuja go wszystkimi programiami i opcjami, na pewno rozowo nie bedzie ale mam nadzieje ze doczekamy sie w koncu takiego systemu jak staruszek XP.

Odnośnik do komentarza
Windows 7 BETA. I jestem w szoku. Mam Celerona 2.5 GHZ, 512 MB Ram i jakąś zintegrowaną kartę graf. a system chodzi niemal tak jak XP.

To beta, poczekaj az naszpikuja go wszystkimi programiami i opcjami, na pewno rozowo nie bedzie ale mam nadzieje ze doczekamy sie w koncu takiego systemu jak staruszek XP.

 

Ja wiem, że to BETA, ale w nim jest prawie wszystko co pewnie będzie w pełnym systemie. Na razie nie widzę żadnych braków w stosunku do XP. Na razie jestem bardzo zadowolony z Siódemki. Co by nie było OT :

 

pulpitef7.th.jpg

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...