Skocz do zawartości

Ulubiona postać


Mordechay

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kate - zdrowa sztuka, nie ma co gadac :P

Jack - coz moge powiedziec ... proste

Desmond - szkocki akcent najlepszy na swiecie ;)

Ojciec Locke'a - to byl dopiero mend

 

a nie trawie na maxa Claire ("oh, my baby this, my baby that" ludzie... juz Majk byl mniej irytujacy) iiii....retrospekcje z Charlie'm w roli glownej - ten jego przeboj... ludzie musialem wylaczac glos zeby jakos to przebolec...Juliet ? i ten menek ... Boone? czy jak sie pisze...jego siostra tez do odstrzalu (chociaz niezla byla...ale charakter i "humory" skreslily ja)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Po obejrzeniu dzisiejszych dwóch odcinków stawiam na Sun i Kate. Sun bardzo się zmieniła, chce działać na własną rękę,

straciła męża

, nie boi się podejmować własnych decyzji. Jestem bardzo ciekawa jak obie sobie poradzą. Do tej pory mnie nie interesowały, ale teraz będą moimi 'ulubienicami'.

 

Co do Ben'a,

niby on rządzi całym tym zamieszaniem, ale jednak jak można było zauważyć w 0502 jest zwykłym pionkiem. :]

Nigdy nie darzyłam go sympatią, tymbardziej teraz - śmieję się z niego, bo sobie poradzić nie może.

Odnośnik do komentarza

Ja też po nowych epach bardziej polubiłem te dwie kobiety. Anyway, Ben dalej ma dużo mocy i potrafi manipulować ludźmi. A Hurley źle zrobił dając się złapać policji i będzie tego żałował.

 

No i po 2 epach jeszcze bardziej polubiłem Daniela - koleś na prawdę nie wąski :).

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię Loke. Świetnie dobrany aktor i bardzo ciekawa postać, aczkolwiek moim zdanie za często jest zdezorientowany. Powinni na równi wyważyć sceny w których to on ze wszystkich najlepiej wie co się dzieje, z tymi w których jak w 0502 gdzie był totalnie zaskoczony tym co się dzieje.

Bardzo też lubiłem Toma (prawa ręka Bena). Szkoda że go tak po prostu zabili.

Mimo to jednak ze wszystkich postaci najbardziej lubię Desmonda. eh ten jego szkocki akcent :D

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza
tak, widziałem, ale po powrocie do normalnego świata, powstrzymał Michaela przed zabiciem sie. oglądnij sobie ten odcinek, to Tom.

Tak to było w "Meet Kevin Johnson", z tym , że wtedy Tom żył. A tamten odc. opowiadał o tym co się działo z Michaelam bezpośrednio po opuszczeniu wyspy i jaką miał misję do wypełnienia. A przed zabiciem się Michaela powstrzymała 'wyspa' :)

Odnośnik do komentarza
tak, widziałem, ale po powrocie do normalnego świata, powstrzymał Michaela przed zabiciem sie. oglądnij sobie ten odcinek, to Tom.

A czy Ty jeszcze nie zorientowałeś się że w tym serialu są flashbacki? Weź się nawet nie kłuć i sam sobie oglądnij i zbierz fakty.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sawyer - sarkastyczne poczucie humoru i genialne pseudonimy które wymyśla, sympatyczny gość ale łatwo go ponosi

 

Lock - lubiana przeze mnie postać, jest, nomen omen, zagubiony, raz wierzy w przeznaczenie a potem mu się odmienia, nie wie do końca co teraz powinien zrobić

 

Benjamin - mój faworyt, genialna postać, manipuluje ludźmi, zawsze wie więcej niż inni, a jego niesamowite spojrzenie, a co najlepsze - zawsze ma plan :D , mam nadzieje że dożyje końca serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.