Skocz do zawartości

Command & Conquer 3: Tiberium Wars


Sokolov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Gra w to ktoś jeszcze ?

Mam pewien upierdliwy problem związany z misją GDI / Chorwacja gdzie trzeba przeczekac ataki , potem pomoz po drugiej stronie mapy posiłkom jakie do nas zmierzaja. Problem w tym ze na pólnoc od mojej bazy , jest baza NOD i ciągle mnie atakują te cholerne czołgi NOD'u. Możecie poradzic jak przeszliscie te misje ? Bo zaczynam sie denerwowac na tą grę :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ma ktoś z was jakiś dobry sposób na przejście misi "Outback" w kampani NOD'ow ? :/ Juz setny raz probuje i nic ... to jest ku*** impossible misja, przechodze ja na hardzie, pomocy! Czytałem obydwie solucje na gamefaq, ale i tak to mi nic nie dało :(

 

Dobra już sobie poradziłem :P

 

btw. w misji Sydney City Wall mieliście w pozniejszym czasie jak juz było dużo jednostek, zwolnienia takie, ze sie grać nie dało ? normalnie slideshow :/

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza
Gra w to ktoś jeszcze ?

Mam pewien upierdliwy problem związany z misją GDI / Chorwacja gdzie trzeba przeczekac ataki , potem pomoz po drugiej stronie mapy posiłkom jakie do nas zmierzaja. Problem w tym ze na pólnoc od mojej bazy , jest baza NOD i ciągle mnie atakują te cholerne czołgi NOD'u. Możecie poradzic jak przeszliscie te misje ? Bo zaczynam sie denerwowac na tą grę :wkurzony:

 

Na początku bierz sie za aktywowanie tych wieżyczek, po prawej 2 guardian cannony, na południu 2 watchtowery, z lewej 1 watchtower + 1 aa turret, z polnocy 1 cannon, wmiędzyczasie zbuduj kilka APC i zrób miks z missle/rifleman, predator tanki także. Pózniej najlepiej wysłać kilka APC z tankami na most i bronic tego przejścia, ale najpierw musisz rozwalić te działka nodow żeby posiłki mogły przejechać. Oczywiście musisz ciągle patrzeć czy ci nodzi już nie zajmują bazy :P ta misja jest jedną z tych, które xx razy przechodziłem.

Jak masz problem z kasą to warto pojechać pitbullem na południe mapki, tam są takie drzewka i wokół nich skrzynki z kasą :)

Na koniec najlepiej zrobić dodatkowego expanda na północy, masować unity i po kolei rozwalać :)

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...