Skocz do zawartości

Burnout: Dominator


montana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja powiem, że nic pobija Takedowna. DOminator to jakaś okrojona wersja. Graficznie chyba też:/:D:D Bo Takedown był taki pogodny, tu słońce jachty, z drugiej strony święta i zima w europie, żywo, kolorowo:D:D:D I to wyglądało przepieknię, tak przyjemnie niczym pierwszy Jak.:/:D:D A revenge i dominator, to takie już szarobure cośtam po ulicach, klimat takiej nieskrępowanej zabawy został troche zabity przez otoczenie:D:D:D Całe szczęście że w Paradise wrócili do klimatu z Takedown. I generalnie CRASH jest sercem tej gry:) Brak jego to tragedia dla narodu:D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

dominator to nabijacz kasy.niby zaczerpnięcie kilku motywów z dwójeczki powinno być strzałem w dziesiątke ale troche nie wyszło.Nawet grafa wydaje się być gorsza niz w riwendżu.No i gdzie podział się tryb crash się pytam???? A ten zremiksowany kawałek z dwójki to mógł by lecieć gdzięś więcej niż tylko w menu przy wgrywaniu sejwa:) W zasadzie to jedyny porządny kawałek w tej grze.Kto wpadł na pomysł żeby w burnoucie wyła Avril Lavigne!!!! I to w kilku językach na dodatek!!.Tego twórcom nie daruje:)

Edytowane przez ShrekuGT
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mam Dominatora, nie grałem w poprzednie części, ale przed zakupem przeczytałem mnóstwo opini, recenzji, filmów z gry na youtube i wybrałem włąśnie tą odsłonę a nie starsze.

 

Plusy gry:

 

Grafika z dużą ilością detali

Wykonanie

Grywalność

Poczucie prędkości

Duży stopień trudności

Dopracowane stłuczki w ruchu drogowym

 

Minusy

Trasy są podobne do siebie

Brak trybu Crash zastąpiony męczącym czasami trybem Maniac

Dla niektórych muzyka (dla mnie jest OK ale o gustach się nie dyskutuje więc punkt można pominąć)

Odnośnik do komentarza
Plusy

Duży stopień trudności

 

Właśnie, że akurat ta część jest baaardzo prosta.

 

Minusy

Brak trybu Crash zastąpiony męczącym czasami trybem Maniac

 

To już na prawdę zależy od gustu. Mnie Maniac relaksował niesamowicie, w przeciwieństwie do Crasha.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj późno w nocy grając w Dominatora odblokowałem coś takiego "Car Demage Unlock" czy coś takiego, teraz mam takie pęknięcie po prawej stronie ekranu.

 

Pytanie co odblokowałem, o co chodzi z tymi zniszczeniami samochodów i jak to zrobiłem ???

 

 

Sorry za drugi post z rzędu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Próbował ktoś grać w Dominatora na kierownicy? Każda kierownica działa bez problemu w tej grze? Jeśli tak to co z konfiguracją przycisków R1 i R2, można je dowolnie skonfigurować na kierownicy czy trzeba przed zakupem zwrócić uwagę czy są w wygodnych miejscach umiejscowione?

Odnośnik do komentarza

Pytanie o kierownice już zadałem ale nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Odkrywam nowe samochody ale nigdzie nie mogę sprawdzić ich statystyki (maksymalna prędkość, przyspieszenie, przyczepność itp) jest jakiś serwis www oferujący takie informacje ?

Odnośnik do komentarza

Oj, to z kierownicą mnie zmartwiłeś, bo z chęcią bym pograł w tą grę na takim dodatkowym sprzęcie. A może jednak ktoś grał w tą grę na kierownicy? Niech się wypowie.

 

Co do symulatora hmmm, nie zrozumieliśmy się. Po prostu brakuje mi graficznego zestawienia samochodu. Który jest najszybszy w danej serii, który najwolniejszy ale za to ma najlepsze przyspieszenie itp. Takie zastawienie jak w większości NFS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie znam się na kierownicach, ale Driving Force to seria urządzeń zaprojektowanych przez Logitecha z błogosławieństwem Sony specjalnie do Gran Turismo, czyli high end i złote zęby. Wygląda na to, że twórcy Dominatora w ogóle nie zawracali sobie głowy kierownicami jako takimi. Tym niemniej przeróżnych kierownic na rynku jest multum i nie mogę wykluczyć, że z którąś Dominator współpracuje. Prawie na pewno dałoby się skonstruować kierownicę, którą PS2 "widzi" jako pada, skoro na układach od padów montuje się arcade sticki.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, może ktoś potwierdzi swoim doświadczeniem jak wygląda podpięcie kierownicy do Dominatora?

 

 

 

Zmieniając troszkę pomniejszy wątek debaty. Oglądałem dziś ponownie na Youtube filmiki z Burnout Revenge i na prawdę nie rozumiem ludzi którzy wychwalają właśnie tą część ponad Dominatora.

 

Pomijając o wiele słabszą grafikę dla mnie rzeczą absolutnie nie do zaakceptowania jest to iż można samochodom z ruchu ulicznego wjechać w "pupę" i NIC się nie dzieje. Samochód lekko się odbije na bok, a my nie wytracamy nawet prędkości, ŻENADA!!!!

 

O innych walorach Dominatora pisałem już wcześniej.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Oglądałem dziś ponownie na Youtube filmiki z Burnout Revenge i na prawdę nie rozumiem ludzi którzy wychwalają właśnie tą część ponad Dominatora.

 

Pomijając o wiele słabszą grafikę dla mnie rzeczą absolutnie nie do zaakceptowania jest to iż można samochodom z ruchu ulicznego wjechać w "pupę" i NIC się nie dzieje.

YouTube to akurat nienajlepsze źródło informacji o jakości grafiki. Tak na marginesie, mam nadzieję, że używasz prawdziwego kabla RGB albo componentu, bo kabelek dodawany standardowo do konsoli nie jest, łagodnie rzecz ujmując, dobry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...