Skocz do zawartości

Tales of the Abyss


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj skończyłem. Walki są schematyczne i mało wymagające, system rozwoju jest prostacki, lokacje małe, mapa świata zrobiona na jedno kopyto, stopień trudności zbyt niski...ale pomimo tych wad wciąż gra się rewelacyjnie. Fabuła to zdecydowanie największa zaleta tej gry, pełna ciekawych zwrotów i świetnych, bardzo ludzkich postaci (główny heros to jeden z najbardziej przemyślanych bohaterów w całym RPG). Grafika to wprawdzie nie FFX, ale swój czar ma, za to oprawa audio wgniata w fotel za sprawą bardzo dobrej muzyki i genialnego dubbingu (o dziwo, wersja amerykańska w tym aspekcie bije na głowę japońską). Czas gry też niczego sobie (na hard wyjdzie około 70 h). Dla mnie gładka ósemka w skali dziesięciostopniowej.

 

Wielka szkoda, że tytuł ten nigdy nie zawitał do Europy, wielu ominęła naprawdę bardzo dobra gra. Na pocieszenie pozostaje serial anime, który choć miejscami "poobcinany" względem gry to generalnie prezentuje całkiem wysoki poziom.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Mam niecałe 8 godzin na liczniku i powiem, że gra się całkiem, całkiem. Faktycznie fabuła potrafi zaskoczyć, jest bardzo dużo zwrotów akcji i sporo śmiechu. Główny bohater jak na razie zachowuje się jak rozpieszczone panisko, ale powoli się to zaczyna zmieniać. Jeśli chodzi o system to też nie mogę mieć wiele do zarzucenia twórcom gry. Walki są dynamiczne, momentami trudne (albo ja jestem niedorozwinięty manualnie) i widowiskowe. Obecnie czeka mnie chyba 5 podejście do walki Ariettą, bo do tej pory parę razy pięknie sklepała mi ekipę. Jest na Nią jakiś dobry sposób?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Możecie mi podać jaiś dobry i sprawdzony amerykański sklep w którym można by kupić tę grę (chyba, że ktoś ma zamiar sprzedać :) )? I czy jeśli użyję na PS2 tego programu który pozwala grać na konsoli PAL w gry z regionu NTSC to nie powinienem mieć problemów z odpaleniem gry? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...