Skocz do zawartości

Top Spin 3


tomkio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie grałem jedynie w demko i zastanawiam się nad zakupem pełnej wersji, ponieważ jestem fanem tego sportu i sam gram już kilkanaście lat :]

Moje odczucia są bardzo zróżnicowane. Szczególne jeśli chodzi o niektóre elementy techniczne zaprezentowane w demie. Wcześniej grałem głównie w serie virtua tennis, a top spin miałem niewiele do czynienia. Według mnie beznadziejnie wypada sposób w jaki się serwuje :/ ,poprzez używanie dwóch analogów niepotrzebnie to komplikuje grę. Uderzenie piłki poprzez puszczenie przycisku( a nie jak w innych grach przez naciśnięcie) jest ciekawym rozwiązaniem i znacznie bardziej oddaje realizm gry, gdzie trzeba dokładniej się przygotować.

Sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna oraz w pewnym stopniu odwzorowuje prawdziwą grę na korcie. Animacja również prezentuje się świetnie oraz nie zauważyłem żadnych jej spadków. Można zauważyć charakterystyczne zagrania dla poszczególnych zawodników. Ciekawi mnie jak będzie wyglądać online, mam nadzieję, że zostanie utworzony jakiś ranking ;). Myślę, że tak jak i poprzednie części top spina ten tytuł spodoba się tylko wielbicielom tego sportu ale nie mogę być tego pewien w 100% grając jedynie w demo.

 

takie 8+ dla mnie

Odnośnik do komentarza
Top Spin to symulacja tenisa, wymagająca dużo precyzji i kontroli. VT3 jest mniej skomplikowane i o wiele łatwiej ogarnąć sterowanie. Na korzyść TS3 jest jeszcze online oraz bardzo dobra grafa z płynna animacją. Tyle w skrócie. :)

 

Czyli krótko mówiąc polecasz bardziej Top Spina 3?

 

Nie mogę się zdecydować między tymi grami ale raczej zakupie Top Spina 3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W VT zawodnicy sami grają wystarczy wciskac jeden przycisk, nawet nie trzeba specjalnie ruszac galką. Z tego przyzwyczajenia, grając w demo Top Spin nie moglem na poczatku zwyczajnie odbic pilki, bo nie trafialem rakietą lub zapomnialem nią machnąć. Top Spin wydaje sie lepsze i bardziej wymagające, jednak w VT mialem wrazenie wiekszej kontroli nad pileczką, czy to przy serwie czy podczas gry wlasciwej.

Odnośnik do komentarza

Top Spin to poezja tenisa dla mnie. Nie ma drugiej takiej gry w której miałbym taką niesamowicie dużą kontrolę na piłką. 4 typy zagrań podczas gry, wszystko zależne od długości trzymania odpowiedniego przycisku i odpowiedniego wychylenia gałki, chcesz wysokiego loba na sam kraniec boiska proszę bardzo, chcesz tym samym lobem zagrać leciutko za siatkę by przeciwnik nie mógł dobiec "jak najbardziej" !. W przeciwieństwie do Virtua Tennis tutaj nie ma takich cudów, że przeciwnik biega z jednego końca boiska na drugi odbijając atomowe piłki nie mówiąc o takiej rzeczy jak przelobowanie go, pełen realizm, grafika, dźwięk również z najwyższej półki zostawiają zdecydowanie z tyły arcadowy Virtua Tennis. Dla mnie oba tytuły znakomicie się uzupełniają. Mam oba ^^.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...