Skocz do zawartości

Oddworld


Beck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem jakieś pare miechów temu Abes Oddysey na allegro i fajny klimacik, wogóle fajnie sie gra ale sie zaciołem w jednym miejscu: oczywiście uciekłem z tego zakładu co Abe pracował i jestem w jakimś lesie i jakąś brame mam otworzyć i jakieś dzwony są, coś kombinowałem z tym ale nie wiem co robić. Pomoże kto?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Kupiłem jakieś pare miechów temu Abes Oddysey na allegro i fajny klimacik, wogóle fajnie sie gra ale sie zaciołem w jednym miejscu: oczywiście uciekłem z tego zakładu co Abe pracował i jestem w jakimś lesie i jakąś brame mam otworzyć i jakieś dzwony są, coś kombinowałem z tym ale nie wiem co robić. Pomoże kto?

 

O ile dobrze kojarzę, chodzi o odegranie wlaściwej melodii. Gdzieś w okolicy powinna być możliwość odsłuchania melodii, taki piedestał z odciśniętą dłonią Abe'a. Przy dzwoneczkach ją powtarzasz i idziesz się dalej męczyć:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem tylko w jedną część ( damn, już nie pamiętam w którą), ale fajna była jak mało która, niestety nie skończyłem, bo plejak zdechł :( gra dość trudna, ale to dobrze, szczególnie patrząc na te dzisiejsze crapy (sama grafa, prawie wcale klimatu czy miodności). Najbardziej pamiętam wybuchowe pierdy sterowane psychicznie :D

Odnośnik do komentarza

Odyseja - najlepsza gra na PSXa. Muzyka w tej grze to mistrzostwo.

Jak potem oddworld przeniósł się na Xa to specjalnie kupiłem konsole:D

Marzy mi się na PS3 Oddworld 2,5 D. To by było coś cudownego.

A jeśli chodzi o przejście gry to nie używajcie opisów, podpowiedzi itp!

Ja kiedyś się zaciąłem to rozwiązanie mi się przyśniło:)

Teraz to już znam na pamięć wszystkie zagadki;)

 

edit: No i spełniło się:) Właśnie zapowiedzieli remake :D

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Kupiłem jakieś pare miechów temu Abes Oddysey na allegro i fajny klimacik, wogóle fajnie sie gra ale sie zaciołem w jednym miejscu: oczywiście uciekłem z tego zakładu co Abe pracował i jestem w jakimś lesie i jakąś brame mam otworzyć i jakieś dzwony są, coś kombinowałem z tym ale nie wiem co robić. Pomoże kto?

 

O ile dobrze kojarzę, chodzi o odegranie wlaściwej melodii. Gdzieś w okolicy powinna być możliwość odsłuchania melodii, taki piedestał z odciśniętą dłonią Abe'a. Przy dzwoneczkach ją powtarzasz i idziesz się dalej męczyć:)

Ok dzięki za tipsa ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mikeol
Dziwaczny Świat wykreowany przez ekipę z ODDWORLD INHABITANTS zachwyca wiele osób. Jak jest na forum? Piszcie, co zapamiętaliście z tych dwóch gier. Innowacyjne sterowanie? Piękne lokacje? Niecodzienne rozwiązania?

 

 

gra jest przekozacka! nie ma co pierwszy taki tytuł an psx i od razu strzał w 10!

pierwsze co powala na kolana to klimat gry! takiego czegoś jeszcze nie było do tego grafika która po prostu potrafiła oczarować i filmiki,

które oglądało się s wypiekami na twarzy!!

 

druga część oczywiście bardziej rozbudowana nowe zdolności naszego zielonego bohatera

 

Mega giera!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...