Skocz do zawartości

Lego Star Wars II


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jednym achivmentami a mianowice "Cloud Cover" trzeba tam przejsc poziom "Cloud City Trap" w hełmie żolnierza Imperium i nie moge juz probowalem na wszystkie sposoby i nic

 

Drugimi achivmentami z ktorymi mam problem sa achivmenty gdzie musze pokonac np. Qui Gonem Darth MAula nic w tym dziwnego nie bylo ale kiedy mam achivment pokonac Anakina Darth Vadserem i to robie achivment mi sie nie pokazuje ;/

 

 

Mam wersje LEGO Star Wars The Complete Saga

 

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem z jednym achivmentami a mianowice "Cloud Cover" trzeba tam przejsc poziom "Cloud City Trap" w hełmie żolnierza Imperium i nie moge juz probowalem na wszystkie sposoby i nic

 

Drugimi achivmentami z ktorymi mam problem sa achivmenty gdzie musze pokonac np. Qui Gonem Darth MAula nic w tym dziwnego nie bylo ale kiedy mam achivment pokonac Anakina Darth Vadserem i to robie achivment mi sie nie pokazuje ;/

 

 

Mam wersje LEGO Star Wars The Complete Saga

 

Dzieki za pomoc

 

1. Dajesz Free Play dochodzisz do pierwszego automatu z hełmami, zakładasz potem START - Exit Game i Save - Achievment jest twój.

2. Te achivmenty za pokonanie kogoś musisz zrobić w Arcade w Cantinie. Przy czym do zrobienia tego achievmenta potrzebne ci są 2-pady.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wg mnie lepiej 1 zakup przeznaczyc na mnoznik 2x, robimy sobie story na True Jedi i przy okazji kasa wpada 2x wieksza. Po skonczeniu trylogi bedzie iles tam studow. Wydaje mi sie ze lepiej przeznaczyc na odblokowane postaci by poszukac kitow, itp. Nastepnie pobawic sie w te 3 dodatkowe zadania na epizod (1mln, etap w 1h i cos tam jeszcze) a w miedzy czasie wlaczy sie god mode. Potem tego ducha i robic Nietykalnego

Kroolik - nie ma czitow na te dodatki jak w Lego Indii - trzeba samemu kupowac je :)

Odnośnik do komentarza

PIERWSZYM zakupem musi byc x2 a potem juz leci z górki bo srubki tak szybko wlatuja ze masakra i to cala tajemnica ;p a ja ponowie moje pytanie o plansze NEWTOWN W LEGO STAR WARS COMPLETE SAGA jak ja zrobic zbieram 953k srubrek i brakuje mi 47k czyli cos na mapie wiekszego msze zrobic aby te srubki zdobyc i nie wiem co a jak na zlosc na youtubie nie ma tej planszy ;/ POMOCY !!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...