Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zamiar ubić Diablosa teraz ;p

 

 

dziś babka mi powiedziała że wczoraj przyszeł do mnie list (wreszcie )

 

oto efekty : D

 

http://i161.photobucket.com/albums/t238/m0d3st/Zdjcie002.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t238/m0...Zdjcie007-1.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t238/m0d3st/Zdjcie003.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t238/m0d3st/Zdjcie004.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t238/m0d3st/Zdjcie006.jpg

 

 

śliczne :wub:

 

 

 

 

 

chociaż grać od tego lepiej raczej nie będe xD

 

 

 

jakość kijowa bo tylko telefonem mogłem ;x

 

 

 

 

 

 

i jeszcze mi powiedzcie co to za kosa którą ten koleś wywija?

http://pl.youtube.com/watch?v=tHLTs2t3TX4

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Ta koska to shit na diablosa a nazywa sie Black sword albo to jego upgrade ^^.

Na diablosa najlepiej jest wziac:

TDS-True Devil Slicer

Saw Slicer'y

No i oczywiscie Siegmund'a.

Ja osobiscie polecam TDS'a i troche sonic bombow zabrac ze soba i jak sie zakopie a nie bedzie wkuzony to rzucamy i prawie jak w polapce go mamy.

Ogolnie ten stworek to banal ^^

Ma ktos jakis patent na Crimson fatalisa (pomijajac Darc.Aka Bow) chodzi mi o to zeby go szybciej zrobic.

I jeszcze tylko pytanko-czy juz wszyscy tutaj wiedza ze akantor ma oczy nawet w dup***ie ???

Zucajcie w niego flashami a sie przekonacie ^^

Ja mam +270h juz przegrane ^^

Dual tigarexy tez z TDS'em sie robi.

Odnośnik do komentarza

panie panie ;p prosze tu nie wprowadzac w błąd ;p diablos jest bardziej wrazliwy na ice niz thunder, wiec tds i saw slicery nie sa najlepszą bronią ;p jesli juz jakis element to lepiej lód ;p

 

na diablosa jest kilka sposobow, jeden z bezpiecznijeszych ale troche powolny to gunlanca i block+2, mozna blokowac jego szarze i wyskok z ziemi, i akurat stoim wtedy pod nim i mamy czas zeby nawalac , sposb jest spoko ale nie jest zbyt szybki

 

a inny to poprostu dobry młot xDD

 

 

 

a fata.. cóż .. mozna go zabić GSem w 12 minut :D ja nie probowalem ale widzialem filmik jak facet z adrenaline i heroics i GSem z fata (tym bialym) rozwalil go ladnie, ale to wymaga sporo perfekcji zeby nie dac sie trafic ani razu :P głowa fata jest najwrazliwszym kawalkiem, a zwłąszcza pieknie wchodzi draogn, i typek walczył tak ze znalazł kilka momentów kiedy fata pochyla głowe tak zeby dalo sie dosiegnac GSem, i wlasnie w tych momentach przejezdzal mu po pysku (+ 3lvl naładowania kiedy fata ląduje) , czasem walil po nogach i ogonie ale to niebezpieczne ;p , mozna o tez zrobic z lancą i gunlancą tyko trzeba walic w klate bo do glowy sie nie dosiegnie zbytnio;p i trzeba dobrze blokowac jak sie biega z 9 zycia ;p

 

 

aleeee czemu nie chcesz akantor bow? to naprawde swietny sposob - z adrenaline i heroics pakuje mu sie w morde caly czas (najlepszy moment jest po tym jak robią fire/thunder rain) i pieknie schodzi w okolo 25min

 

 

zreszta korzystajcie z akantor bow bo w 2G jest bardzo osłabiony, wrecz (pipi)owy :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Diablos ma weaka na ice ale TDS ma na tyle wysoki raw dmg i thdr atrybut ze nie zrobi to roznicy a patrzac na jakiekolwiek inne bronie z ice'm to zadna nie ma co sie rownac TDS'owi.

Zreszta jedynym konkretem tak naprawde uzytkowym jest zupowany na max'a frost edge.

TDS'em mozna go zabic w jakies 10/12 minut.

 

Znalazlem jeszcze jeden fajny sposob na fatala ^^

Emperor Lao Cannon. zbroja z potential +2,HGE i clast add,

Odpalamy heroixa i prujemy do niego z samych clastow.powinien pasc w nascie do 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Yano chłopie :D zaopatrz się w jakąś dobrą kamerkę, albo jakiś sprzęt żebyś mógł nagrywać gameplay na kompie :D

 

jestem pewien że robiłbyś tutoriale niegorsze od połowy youtube'owych mistrzów monster huntera ;)

 

Dobrze gadasz :). Jakis Akantor Guide albo coś innego(najlepiej LS ale bedzie to pewnie młot ;) ) by się przydało :).

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Yano chłopie :D zaopatrz się w jakąś dobrą kamerkę, albo jakiś sprzęt żebyś mógł nagrywać gameplay na kompie :D

 

jestem pewien że robiłbyś tutoriale niegorsze od połowy youtube'owych mistrzów monster huntera ;)

 

Dobrze gadasz :). Jakis Akantor Guide albo coś innego(najlepiej LS ale bedzie to pewnie młot ;) ) by się przydało :).

dzieki ze mnie doceniacie ale moja teoretyczna wiedza jest wieksza niz zdolnosci praktyczne;p co rpawda jestem w stanie przejsc samemu cala gre ale to nie znaczy ze gram "tak jak trzeba" :P czasem musze sie leczyc itp, tylko niektorych przeciwnikow mam tak obcykanych za prawie perfektem moge wygrac ;p

 

ale moze kiedys sie pobawie w filmiki ;d

Odnośnik do komentarza

nikt tego nie wie, on ma juz 95% gotowe ale tworcy sie pokłocili i bylo sporo problemow ostatnie tygodnie;p chociaz pracen nadal trwają wiec mam nadzieje ze juz niedlugo :D jak tylko cos bede wiedzial to dam znac

 

 

stan patcha na dzis

âweapon descriptions are at about 80% (in revision)

âarmor descriptions are at about 90% (in revision)

âconversations are at about 75~80% (on hold for now)

âinfo magazines are at about 75% (being translated)

âbasic training is missing two small new lines about bowguns (these are being done with the info magazines)

âfighter menus are missing descriptions in the mini box beneath (these are in revision)

 

cała reszta jest zrobiona :D , zauwazcie ze nie chodzi o nazwy broni i zbroi tylko ich opisy (czyli te male (pipi) ktorych nikt nie czyta w sttylu "to bron zrobiona z bardzo sotrego szponu ratlosa" :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam pytanko.

 

czy rozmiar stwora ma znaczenie? znaczy się im większy tym więcej HP?

 

 

bo dziś hurtowo zabijałem rathalosy (robię rathalos firesworda na khezu)

i średnio zajmowały mi po około 10-20 minut na jednego.

 

aż w końcu natrafiłem na większego madafakę (nawet w czasie walki było to widać)

ubiłem go dopiero po 40 minutach i okazało się że mierzył 1868 (jaka tam jest jednostka miary? stopy? cale?)

to o prawie 200 puntków więcej niż największy poprzedni.

 

wniosek nasuwa się sam ale chcę się upewnić ;p

 

 

 

 

jeszcze jedno, yano nie wiesz nic kiedy mniej więcej miałby wyjść MH3 na łiii?

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zwiększają się tylko (skopane) hitboxy czyli może cie trafić na większym polu (co sam widzisz bo potwór jest....większy i ma większy zasięg)^^. Hp nie zwiększa się...chyba, poczekaj na wypowiedź innych najlepiej.

 

 

Yano ty juz grasz na xlinku? Jak tak to może pogralibyśmy kiedys razem w celu uzbierania paru ruby's z Silver Rathalos'ów? :]

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

w mh2dos napewno mialo to ogromne znaczenie, przykladowo los malutkiego rozmiaru mogl miec 3000 zycia a najwiekszy (złota korona) mogl miec 6000, czyli 2 razy wiecej

 

we freeom nie ma chyba az takiej roznicy ale mysle ze ejdnak mają wiecej lub mniej zycia zaleznie od rozmiau , jestem prawie pewien ;p (chociazby dual rajang - pierwszy zawsze jest mały i drugi o wiele wiekszy, i drugiego sie zabija o wiele dluzej)

 

pzoatym oprocz ilsoci zycia im wiekszy tym wiecej dmg zadaje

 

no i oczywiscie łatweij mu trafic

 

 

 

 

ie gram ejszcze na xlinku niestetyyyy.... ;p

 

Odnośnik do komentarza

lol xD

 

 

dziś się poskładałem ze śmiechu przy MH xD

 

biłem Iodromy na Poison Sac'i w regionie wulkanu

 

i w pewnym momencie na jednej mapce była taka ekipa:

-Iodrome

-YKK

-Bullfangosy

-I kilka Iopreyów które przybiegły z dromem

 

ja cały czas uciekałem bo mnie świniaki wnerwiały i starałem się aby szarżowały na YKK

po jakichś 10 minutach połowa potworów oprócz YKK i droma były martwe bo się wzajemnie powybijały xD

a kutek miał już złożone uszy xD

 

 

tego się nie da opisać :lol2: prawie płakałem ze śmiechu

bullfangosy zrobiły sobie destruction derby na IOpreyach i kutku xD

Odnośnik do komentarza

Ja kiedys walczyłem z Kut-Ku na swampie i ostatni cios zadał....moswine szarżujący na mnie :D trafił zamiast we mnie w Kut-ku a że ten miał malutko życia....zginął od ciosu Mosswine'a XD.

 

 

Kur...de pomoże ktoś? Gram na xlinku (a właściwie "gram") i nie moge nawet jednego questa wykonać bo rozłącza mi połączenie! Normalnie tak się nie dzieje, dopiero jak włącze program Kai Xlink! O co chodzi!? Normalnie grać się nie da! Mam niestety neostradę modem model Sagem F@st 800 i nie wiem czy te rozłączenia są spowodowane, w firewallu(zone alarm) program ma do wszystkiego dostęp, nic nie blokuje! Naprawde wyczerpały mi się pomysły co może tu być nie tak...I jeszcze jedno pytanie czy jak kupie ten router http://proline.pl/sklep.php?prodid=LINKSYS+WAG200G+EU to nie będzie już się rozłączało? :| CHolery można dostać :|....

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

nie mam doswiadczenia z xlinkiem wiec wybacz.

 

Za to zadam pytanie z serii głupich :P :

Otóż wciskając w sloty dekoracje dodające punkty do statsów (ATK, DEF) mamy taką sytuację : daje 10 pkt do ATK i aktywuje tym skilla +10 to ATK - to wtedy działa tak, że mam 10 punktów z dekoracji PLUS do tego 10 punktów ze skilla ? czyli razem +20 ATK ?

 

I kolejne - czmeu nie moge zrobić rękawic z Ceanataura ? rozwaliłem go chyba z 5 razy i ciągle czegoś widac z niego nie wydropiłem bo mi sie nawet na liście nie pokazują o_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...