Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

oooooooooooo ;p komuś sie nudzilo xD

ale szacun XD serio :D ja na luzaku zabilem jedną bronią ktora mi pasowala , ale zeby kazdą to mi sie nie chcialo ;p

 

treningi w stylu kuku i reszta odblokowuje sie zabijajc te potwory w zwyklym quescie, a specjalne odblkowouje sie robiąc zwykle treningi czyli kuku, khez i reszta, jak zrobisz chyba 2 pierwsze to bedzie jakis trening specjalny, 2 kolejne - nastepny itp

Odnośnik do komentarza

no to doszedles do tego pieknego momentu co ja xD

 

zeby odlbokowac 5 trening specjalny musisz zrobic wszystkie 10 zwyklych i zabic chociaz jednego rajanga (hell yeah ;v polecam tego do sciagniecia w quescie golden thunder god - zapierdala jednym strzalem xD), potem odblokujesz trening z rajangiem ubijesz go wsio broniami, potem tylko group trening (wystarczy kazdy 1 bronia) i masz sword saint piercing i fatalisa ;]

 

PS: nie mogles zrobic "7 zwyklych i 4 specjalnych" bo zeby miec 4 specjalne musisz miec zrobione 8 zwyklych xD

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

ahah xD

przygód firany huntera ciąg dalszy:

robiłem Losa i Iana na forest'n'hills i Los padł w takiej sytuacji

   krok 1
   Rathian>>>szarża>>>  JA  <<<szarża<<<Rathalos
   
   krok 2
   Rathian>>>szarża>>>   (unik)     <<<szarża<<<Rathalos                                      
   
                            JA
   
   krok 3
   Rathalos (trup)      Rathian
                   JA

 

 

xD

mam nadzieję że jakoś czytelnie to wygląda ;p

 

 

 

kocham tą gre xD :wub:

Odnośnik do komentarza

no, jesli sa 2 duzi przeciwnicy to oni zadają sobie względnie duzo dmg ;> jesli jeden jest juz oslabiony bardzo to mogą sie czasem pozabijac , ale niezbyt czesto sie to zdarza :P

 

mi kiedys diablosa zabił wyskakujacy z piachu cefalos ;p

 

 

zabic chociaz jednego rajanga (hell yeah ;v polecam tego do sciagniecia w quescie golden thunder god - zapierdala jednym strzalem xD),

 

sciagniety rajang jest spory;p łatwiej zabic tego w gorach, czasto ejst dosyc mały, pozatym jak sie zabija z łuku to jest calkiem spoko (trzeba biegac caly czas w lewo, zeby byc po JEGO prawej stronie, bo on czesto skacze na ukos i jesli stoimy po lewej to odrazu zabija skokem w lewo, a jak stoimy po prawej to nie trafia ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
PS: nie mogles zrobic "7 zwyklych i 4 specjalnych" bo zeby miec 4 specjalne musisz miec zrobione 8 zwyklych xD

blad sie wkradl, 9 zwyklych i 4 specjalne ;p

 

ze zwyklych mam kutku, , conge, khezu, hermituara, blangonge, garuge, tigrexa, diablosa i graviosa, czego mi brakuje i jak to odblokowac

 

Brakuje ci Kirina :D ,jeśli jeszcze z nim nie walczyłeś to prosta sprawa zabił hama(on jest poryty i wkurzający) i trening odkryty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...