Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

gazer: zaczynaj questa od nowa az trafisz na to ze bedzie mial od poczatku odmopiwednią skorupe

 

bo rzeczywiscie 3 rozwalic to ejst ciezko bo zazwyczaj wczesniej umrze

 

 

 

a teraz !!!

 

jest nowy frontier i sa filmiki ze skorpionem!

 

http://www.youtube.com/watch?v=wCH3OsTAxzU...feature=related

 

w related macie jeszcze o wiele wiecej

 

co ciekawe skorpion potrafi "zrzucic" kryształy z ogona ktore po jakims czasie odrastają

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja ostanio nie mam zadnej dobre prawdziwej G-rankowej broni (tej z prawdziwego nowego g-rank) z dragonem wiec uzywalm poprostu najlepszego młota bez elementu :P a dragon element podstawilem u kota wiec kot mi rozwala rogi teostry (wymagany draogn)

a na kushe nic nie jest wymagane wiec wale czystym RAW, chociaz dragon pomaga

 

co do kushy to ja lubie młotem, ale LS albo sns tez sa spoko

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszą Kushę zabiłem z Akantor Katany chociaż niektórzy mówią że to kiepska broń ja uważam że na mniej grubo-skórne potwory jest całkiem spoko tym bardziej ze skilami sharpening +1 i szybkim ostrzeniem broni :]. Drugą Kushę pokonam chyba z Wyvern Blade "Holly", spróbuje go zatruć :D. Właśnie a co się dzieje jak Kushala jest zatruta? Bo w pierwszej walce rzucałem tymi nożami i była zatruta ale jakichś większych różnić nie zauważyłem :P.

Odnośnik do komentarza

Kupilem sobie drugie nowe PSP bo w starym nie dzialal ad hoc i niemoglem grac w multi we freedoma lol

 

 

PS: jak zatrujesz eldera albo rozwalisz mu leb to mu znika jego (pipi)owa aura (u lunastry np ogien, u kushaly wiatr), ale niewiem jak to jest z chameleosem

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

Jedynka na ps2 ma wszystkiego o wieeele mniej (ze 30% tego co ma freedom2)

Pozatym servery do multi juz nie dzialaja, a na singlu dostepne jest mniej niz polowa gry

Mh2 tylko w jap (to oznacza brak multi poza japonią) wiec tez baaardzo okrojone

a wersje na ps2 mają ponad polowe gry niedostępną na singlu, (wersje na psp mozna przejsc w calosci samemu bo questy multi sa dostepne normalnie, ale na ps2 questy multi sa dostepne tylko w necie , czyli dla nas niedostepne)

 

Wersje na ps2 maja lepsza grafe (a tekstury o wiele lepsze) ale mimo to lepiej grac na psp (ale we freedom2 a nie 1)

Albo czekac na mh3 na wii :/

w sumie w(pipi)ia mnie ze bedzie na wii a nie ps3, ale jesli nie z(pipi)ią to kupie wii dla tej gry ;p (o ile bedzie normalne sterowanie bo nie mam zamiru machac wii-kutasem)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...