Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś porady jeśli chodzi o walkę z Chameleosem? Lepszy będzie LS czy łuk(Akantor Bow)? Jeśli ls to z jakim attribute? I wogóle jak z nim walczyć bo jak pierwszy raz z nim walczyłem to po prostu szedłem na chama bo kompletnie już zgłupiałem przez tą jego niewidzialność :/.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

akantor bow w głowe jest całkiem niezly , 2-3 strzały go flin(pipi)ą, tyle ze nie zawsze da sie trafic w glowe ;p

 

ale polecam LS, najlepiiej smolder dragon sword (czyli z dragonem) , i rzeczywiscie raczej walic na pałe ;p jesli widzisz cel to mozesz nogi tylnie albo cycki i głowe :P

 

ESP jest bardzo przydatne, ale LS po naładowaniu paska nie odbija sie AZ TAK czesto wiec jakos da sie walczyc :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

bierz dragonsworda

 

z innych to ewentualnie cos z fire, ale dragon jest o wiele lepszy bo moze rozwalic róg , jesli nie chcesz rozwalac rogu to fire jest ok

 

 

całkiem niezle tez radzą sobie duale z dragonem, jak sie ma mega juice i caly czas wali combosa w tylnie nogi, a jak sie przewroci to w morde

 

ogolnie w wielu momentach mozna wyczuc gdzie on jest , trzeba troszke wprawy nabrać i znac jego zachowania

 

 

btw nie polecam nosic w plecaku power charmow i talonow bo moze ukraść ;p (a są drogie)

 

i polecam wziac gourment steki, na wypadek jak obrzyga , bo wtedy stamina spada do minimum a gourment odnawia ją na maxa (well done tylko o 2 części)

 

jak rzuciosz sonic bomb kiedy szarżuje (albo robi jakis inny dlugi cios - nie zawsze dziala) to go flin(pipi)e i staje sie widzialny na jakis czas (dosyc krotki)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Lorack - mowielm ze jak wezmiesz znowu questa z danym elderem to bedzie mial tyle zycia ile mu ozstalo po ostaniej walce, wiec mozesz go zabic w 2 albo 3 rundzie (albo i 4;p)

 

Firana- hmmm kazda bron jest na nich dobra (oprocz dystansowych)

nie wiem co doradzic.. w obu wypadkach dosyc latwo ich ogluszyc waleniem w glowe, albo przewrocic waleniem w nogi

po zadaniu ciosu od prozdu warto sie przeturlac w kierunku nóg , wtedy najczesciej unika sie odwetu ;p

 

pewną zaletą w wypadku shoguna jest to ze ze jesli stoisz przed nim i ładujesz atak to wiekszosc jego ciosów nie przewraca i nie przerwya ładowania ;p wiec mozna mu przywalic z 3 poziomu naładowania w morde co jest fajne (aczkolwiek trzeba uwazac na wlasne zycie jak sie przed nim stoi i obrywa;p)

 

jest tez taka kwestia ze kraby nie mają oczu w (pipi)e i nie widzą do tyłu ;p jesli zanim Cie zobaczą podejdziesz od tyłu mozesz nawalac w plecy (tylko nie młotem bo jak rozwalisz skorupe to sie podczas przewracania odwrócą w Twoja storne) albo w nogi w taki sposob ze mozesz je zabic a one nawet Cie nie zoabczą (z daimao jest to o wiele łatwiejsze)

mniejweicej cos takeigo http://www.youtube.com/watch?v=hSkf-dImO3M

 

 

hym ogolnie mozna atakowac po kazdym ich ataku ;p ciezko powiedziec cos konkretego, to rpawda ze potrafia byc wkurzajacy ale jednak nie sa az tak zli ;p

co do elementu to daimao ogien i thunder, a shogun glownie thunder

 

Odnośnik do komentarza

ja nie mogę ich w ogóle w pułapkę złapać, narazie próbowalem tylko z pitfallami, tak jak mówiłem dziś zrobie kilka(naście) krabików to je połapię.

 

 

 

btw. Yano na filmikach z 2G widziałem że ostrza mają nowy stopień ostrości - fiolet. dużo to daje?

 

 

o!

 

buszowałem po gamefaq!

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50386

świetne :)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
Lorack - mowielm ze jak wezmiesz znowu questa z danym elderem to bedzie mial tyle zycia ile mu ozstalo po ostaniej walce, wiec mozesz go zabic w 2 albo 3 rundzie (albo i 4;p)

Narazie robiłem co trzeba żeby tylko przy quescie pokazał się "clear" , a jak przy okazji któryś padnie to ok. Jak będzie trzeba to i 3 lub 4 rundę będę ścigał.

 

Komuś udało się kiedyś złapać Daimyo? Bo ja nigdy nie moge wychwycić kiedy on już ledwo zipie :/.

Dokladnie przyglądaj się pianie na pysku, jak bedzie czarna/ciemnoszara, wtedy da radę go złapać.

 

za(pipi)iste takiego czegoś mi było trzeba;D

Odnośnik do komentarza

ten obrazek ma kilka błedow ;p np nie jest uwzgledniona roznica pomiedzy dmg ciętym a obuchowym (młoty/hh) , a czasem ta roznica jest ogromna ;p (tzn dany element swietnie przyjmuuje dmg od miecza ale wcale nei przyjmuje od mlota i na odwrot)

 

fioletowy pasek ostrosci daje bardzo duzo, po pierwsze zmniejsza odbijanie a po drugie zwieksza dmg bardzo

zielony 1.125

niebieski 1.25

biały 1.30

fioletowy 1.50!!!!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zalezy do czego ta zbroja, jedna z lepszych to zbroja akantora bo ma fast shot i hge, oba wielce przydatne.

 

Ale jesli chcesz adrenaline to mix monoblosa s z rekawicami bialego mono.

 

Aka bow jest NAJlepszy! Prze(pipi)any wrecz:p ownuje kazdego:p

 

Za to w 2g zbroja i łuk akantora sa oslabione bardzo:p (łuk bardziej)

Odnośnik do komentarza
ten obrazek ma kilka błedow ;p np nie jest uwzgledniona roznica pomiedzy dmg ciętym a obuchowym (młoty/hh) , a czasem ta roznica jest ogromna ;p (tzn dany element swietnie przyjmuuje dmg od miecza ale wcale nei przyjmuje od mlota i na odwrot)

Czyli co jest pokazane na tej rozpisce, dmg dla cięć czy młotów? Czy pomieszane wszystko;D

Odnośnik do komentarza

dla mieczy raczej, ja wczoraj próbowałem różne potwory według tej ściągi i wszystko trafiało raczej (czasem ciężko było wyczuć czy trafiłem w głowę czy szyję etc.)

 

ale dla mnie bardziej przydatne jest to że tam widać co można monstrom rozwalić ;)

 

 

 

swoją drogą - jak działa Auto Guard? wiem że działa "gdy jest to możliwe" (tak pisze w instrukcji gry x]) ale kiedy dokładnie? miałem auto guard i stałem bez ruchu przez szarżą diablosa i pupa wołowa ;x

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
swoją drogą - jak działa Auto Guard? wiem że działa "gdy jest to możliwe" (tak pisze w instrukcji gry x]) ale kiedy dokładnie? miałem auto guard i stałem bez ruchu przez szarżą diablosa i pupa wołowa ;x

Działa tak, że: mam wyekwipowanego GS'a i jeśli nie zadaję akurat ciosu, jestem ustawiony przodem lub w miarę bokiem do kierunku atakującego zwierza to automatycznie zblokuje cios.

Odnośnik do komentarza
obczaicie to

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hDRHEmIwlus&...feature=related

 

pełno tu artów z MH w śród nich są monstra które nie weszły do gry

w 1:18 jest świtny art jakiegoś, wydaje mi się, potwora zbudowanego z kryształów.

 

Widziałem kilka takich filmików niektóre potwory naprawde są kozackie i przydałyby się w Hunterze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...