Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się pokonać 2 razy wszystkie elder dragony, odblokował mi się Shen Gaoren u eldera, zrobiłem go za pierwszym razem no i teraz mam dual rajang :]. Jaki ls wziąć najlepiej....słyszałem że ma weakness na lód a mam Blango Destructora tylko nie wiem czy np. nie będzie lepszy Akantor Katana....co myślicie? Wogóle jest możliwe pokonanie tego pierwszego Rajanga zanim przyleci drugi? :D

Odnośnik do komentarza

Uffff.....nie sądziłem że będzie AŻ tak trudno! Oczywiście położył mnie zanim przyszedł drugi :P ale generalnie trzeba raz przegrać bo jak pierwszy raz robisz ta misję to się włącza filmik a po filmiku on już jest w rage'u!(genialne, nie ma co :/:( ) a za drugim razem nie ma już filmiku i gra się normalnie... ale i tak jest trudno.....nawet bardzo, raz zadał mi jakiś cios(już nie pamiętam jaki) i odebrało mi praktycznie całe życie, no ok zostało mi..5 może 10 hp i dodam jeszcze że ja miałem wydłużony pasek życia o 40! Masakra totalna...spróbuje jak wreszcie zrobię ten Akantor Bow i skompletuje seta...

Odnośnik do komentarza
death stench s + bomber + high sandman spike

 

Dobre ja tak właśnie zrobiłem tego questa :D

 

death stench s + bomber + high sandman spike

 

Mógłbys szerzej to opisać? :D

 

To pierwsz to set, drugie.....hmm, trzecie jakiś skill tylko jaki?

 

Drugie to skill bomber dzięki temu bomby zadają większy DMG,trzecie to SNS ze sleep'em potrzeba do niego itemy z Cephadroma.

 

 

Mi za 1-szym razem udało się przejśc z tym equipem,wziąłem tyle bomb i tyle materiałow do ich tworzenia ile się dało.Taktyka prosta albo biłem przy tylnich łapach i chłopak był bezbronny :lol: ,albo chodziłem wciąż na lewo żeby mnie nie trafił i atak.

Odnośnik do komentarza

Gazer łap

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NxPvy6_u2YA

 

tu masz wszystko cacy pokazane :)

koleś właśnie High Sandmana używa z bomberem

 

 

 

ps.

co potrzeba na Diablo Mail?

 

mam całego seta prócz zbroi a nie mam nawet jej na liście możliwych do zrobienia zbroi ;/ już mi uszami diablosy wychodzą, ale przynajmniej trochę potrenowałem LSa :)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
a z tym sleepm trzeba uwazac gdzie sie kładzie omby, podobno jak sie kładzie obie w DOKLADNIE tym samym miejscu to tylko jedna zadaje obrazenia;p

 

no co Ty dajesz? o.O

 

 

za ostre xD

 

 

BTW: ci co naiwnie czekaja na 2G poza japonia moga sobie darowac bo to exclusive dla KKW za to ze tam sie MHF2 tak fajnie sprzedal ;]

Odnośnik do komentarza

chyba na farmie go złapiesz ;p

 

 

PIT ogolnie z bombami i spaniem duzo jest dziwnych rzeczy ;p

po pierwsze wlasnie jesli są na tym samym pixelu to tylko jedna zadaje,

podobno jesli bomby sa zbyt blisko siebie tak ze obie trafiają powiedzmy w głowe to tylko pierwsza zada dmg, bo kiedy monster flin(pipi)e od pierwszej to druga juz nie zadaje dmg (chyba ze jest postawiona daleko i walnie go po (pipi)e)

pozatym tylko 1 bomba zadaje 3x dmg, a druga ktora wybucha ułamek sekundy pozniej zadaje dormalne

sa plotki ze jak sie odpowiednio ustawi bomby i zdatoduje jednoczesnie small bombą to obie moga zadac 3x dmg ale to raczej nie prawda

nie wolno detonowac przy budzeniu małą bomba bo jesli ona zada dmg jako pierwsza to ten mały dmg sie zwieloktortni a nie duzy (chyba ze bedzie osna stala dosyć daleko i nie trafi potwora tylko duza beczke), lepiej detonowac rzucajac painballem (tylko nie wolno trafic w potwora;p)

 

 

ogolnie teori jest wiele, niewszystkie są pewne ;p ale jedno wiadomo - tylko calkowicie pierwszy atak zadaje 3x dmg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
pomóżta! gdzie można złapać Hercudroma? potrzebne mi są 3 do Monodevil Seta a nie mam ani jednego

 

 

 

 

btw. miałem cholerne szczęście, przygotowałem się na około 2-godzinną wyprawę na monoblosy żeby dostać monoblos heart a dostałem już z pierwszego mono :)

 

Tego Monoblosa w którym quescie pokonałeś? U eldera, w gh, na g ranku? bo potrzebne mi sa 2 serca :/

Odnośnik do komentarza

Dotarłem w końcu do ostatniego questa u babci i mnie rajangi pozamiatały xD Szybkie to, silne i raczej nie dam rady bez podpakowania pancerza i broni (jeśli w ogóle dam rade GSem;p)

 

A pobudki też fajnie GSem wychodzą jak sie przy(pipi)i z full charge'a xD

 

Odnośnik do komentarza
Tego Monoblosa w którym quescie pokonałeś? U eldera, w gh, na g ranku? bo potrzebne mi sa 2 serca :/

monoblos jest tylko u eldera, to przeciwniek single playerowy, tak jak lunastra

 

ale serca mozna tez zdobyc rozwalajac ultimate crab dinner na high-rank , czyli 2 czerwone kraby, tylko zeby miec szanse na serce trzeba rozwalic im czaszki (każdą dwukrotnie) a do tego wymagany jest młot albo hh (mozliwe ze lancą tez sie da)

 

 

obie walki (mono i crab dinner) trwaja podobnie dlugo, okolo 5-6 minut, ale z krabów łatwiej serce dostać

chociaz to nie musi byc reguła ale serce z mono dostalem po 18-20 walkach, a z crab dinner po okolo 3-4

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie trzeba łamać , ale szansa jest (pipi)owo mała, 2% na carve, i 4% jak go złapiesz ;p

jak sie wbije w skałe i zostawi świecidełko to tam tez mozesz znalesc serce ale tez tylko 2%

 

to juz lepiej zabijac kraba czerownego na high-rank bo za rozwalenie skorupy jest 5% , a za zrobienie crab dinner jeszcze wiecej

 

ah ten siegmund, co? :P

 

co ciekawe wiekszosc broni koncowych ma w 2G dalsze rozwiniecie, np diablos chos broker (młot), w 2g rozwije sie do z najlepszego młota w 2 do najlepszego młota w 2g ;p

ALE... siegumnda juz sie nie da rozwinąc wcale ;p znaczy ze w 2g jest nędzny :P

najlepsze GSy w 2g to koncowa wersja GSa z diablosa i Gs z ucamulbasa , ale do obu (zwłaszcza tego ostatniego) wypada uzywac gwarantowanego krytyka i shapness+1 ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...