Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Hah xD

widzę że jestem w urodzony co najmniej w stroju kąpielowym bo czepek to za mało ;p

 

po 20 ubitych Monoblosach (z czego jeden to zwykły) miałem 4 serca :D

 

 

 

 

polećcie mi jakąś zbroję dla łucznika (jestem w HR3), na razie myślałem nad Monodevil setem, ale ten już mam zrobiony dla blademastera :P

adrenaline +2 daje rade jak cholera.

 

 

 

wracając do hercudromów: jest łatwy sposób na nie, otóż wysyłamy trenye za 500 punktów na wulkan :D i dostać możemy nawet 3 za jednym zamachem, to samo tyczy się Firestone. trenya > 500 > wulkan :)

Odnośnik do komentarza
Jak sie łapie Monoblosa? :? Shock trapy nie dziają......

jak to nie ? hymmm powinny działać, to pitfall trapy nie działają

 

a shocktrap najwyzej moze sie rozwalic jesli mono/diablos wyskoczą na nią z ziemi , ale jesli wbiegną to powinni sie złapać

 

chociaz to prawda tez ze jak walniesz sonika jak są po ziemią i wyskoczą do połowy to mozna ich wtedy uśpić

Odnośnik do komentarza

czy HR4 to już GRank? :)

 

 

ps. kazuma widzę że grasz już w freedoma 2, pewnie mi przyznasz rację - jedynka jest dużo trudniejsza w stosunku do dwójki

 

pierwszy lepszy przykład

przejście do HR2:

freedom - quest Four Horns. zaje,biście trudny, mało ludzi przechodzi go za pierwszym razem (głównie ze względu na to że dość kijow sprzęt jest dostępny)

freedom2 - Blangonga xD śmiech na sali, 10-15 minut z atrybutem fire

 

no i surowce były cholernie trudne do zdobycia.

żeby zdobyć dużo iron ore (a to na początku gry jest bardzo potrzebne do broni z drzewka metalowego) trzeba się sporo namęczyć, a tutaj po godzince na koncie można mieć 99 sztuk

 

można by jeszcze wymieniać ale nie od tego ten temat ;)

 

 

a te mini kuku z download questa są przesłodkie :wub: aż szkoda je bić x]

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma
ps. kazuma widzę że grasz już w freedoma 2, pewnie mi przyznasz rację - jedynka jest dużo trudniejsza w stosunku do dwójki

 

Gram, gram, ale w 2g :]

 

i przyznaje, że i elder i lowrank są banalne. Zobaczymy co będzie dalej, póki co anvil hammer i azr los set sprawdzają się aż nadto.

 

1 była cholernie trudna, ale przynajmniej lance były przypakowane. W 2g są troche stonowane, ale nadal są tanie i dlatego ich nie używam. Młotek rula.

Z nowych broni tylko łuki mi przypadły do gustu, ale te pierwsze są słabe, poczekam, aż będę mógł zrobić jakiegoś G - rankowego.

 

no i 4 HR to tylko highrank ; p

Odnośnik do komentarza
czy HR4 to już GRank? :)

tak jak powiedzial kazuma 4hr to high-rank bo we freedom2 nie ma wcale g-rank ;p jest dopiero w 2G

 

we freedomie od 4hr zaczyna sie wlasnie high-rank czyli trudniejsze questy i nowe itemy, ale dopiero w 2g jest prawdziwy g-rank czyli jeszcze trudniej (zaczyna sie od 7hr) i jeszcze lepsze itemy

 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak to jest w 2G ale tutaj z łuków które można zrobić dość szybko świetny jest Daymiyo (nie mogę spamiętać jak to się dokładnie pisze ;p ) Warbow.

idealny na Graviosa/Basariosa ponieważ trzeci poziom charge ma strzał Pierce więc zadaje w miarę normalny dmg.

 

 

a patch już jest? x]

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
nie wiem jak to jest w 2G ale tutaj z łuków które można zrobić dość szybko świetny jest Daymiyo (nie mogę spamiętać jak to się dokładnie pisze ;p ) Warbow.

idealny na Graviosa/Basariosa ponieważ trzeci poziom charge ma strzał Pierce więc zadaje w miarę normalny dmg.

Według mnie najlepszą bronią na Graviosa jest Dragonhead Harp(Łuk),a na Basariosa Flaming Pair(duale).Pierwszy(na High-Rank)pada po 10 min,a drugi po 2 min.

Odnośnik do komentarza

hejka!!

noobskie pytanie: nie moge z kumplem przez wifi pograć, widzimy sie w domku ,ale jak wejść do misji razem?? mamy u tej pani wybrać te same?? jakbyście mogli krok po kroku wytłumaczyć co zrobić jak juz wejdziemy do online hall?!?

thx

<MH freedom 2>

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

Firana: dobry młot, wal w głowe, zabij najpierw ian, potem luz, jesli chcesz to mozesz walic caly czas flashbomby, atakuj najpierw ian bo ma mniej zycia i szybciej padnie

 

ogolnie bywa ciezko ;p

 

pumba: jedna osoba wybiera questa a druga podchdozi do "tablicy ogłoszen" (przy kominku) i tam są questy ktore wybral inny gracz , trzeba sie dołączyc

Odnośnik do komentarza
Dworek nie używałeś Siegmunda w takim razie czym go zastąpiłeś i jakie argumenty za nimi (no i przeciw Zygmusiowi).

 

Zastąpiłem go Enforcer's Axe,po co mi najlepszy GS jak mogę słabszym rozwalic wywerne :D .Tak serio to nawet nie dowiadywałem się jaki jest najlepszy GS robiłem te które według mnie były kozackie.Spis moich GS'ów:

-Enforcer's Axe

-King Thundersword

-Chrome Death Razor

-Blushing Dame

-Lacerator Blade

-Diablo Destroyer

-Eternal Annihilator

-Rathalos Firesword

-Black Blade(nie mogę się zdecydowac co zrobic :huh: )

-Killer's Scythe

-Rooster Decapitator

-Cat's King

-Golden Serpentblade

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...