Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

o.O!!!

 

żywioł wiatru!

 

fpytę pomysł.

 

 

btw. wczoraj zabiłem 6x Teo i waliłem każdą jedną non stop w głowę (co chwila padały na pysk), a nie złamałem im rogów ani razu :(

co jest? chciałem zrobić smoldera a tu lipa. te rogi w ogóle da się połamać? jestem w rozpaczy ;(

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Mam problemy.

 

Nie mogę pokonać tego potwora który pływa pod ziemią, jest to Quest w 2*, większa wersja tych zwykłych.

Nie mogę tez zrobić questa ze złota rybką, nie wiem gdzie i jak je łowić. Też 2*.

 

No i wciąż nie wiem jaką bronią walczyć, zazwyczaj walcze młotem bo można chodzić z naładowanym strzałem w którym koles kreci sie wokół własnej osi, czasem też gunlancą ale one jak na razie są strasznie słabe i nie moge zrobic lepszej. Totalnie nie podoba mi się walka Great Swordem, za wolne to jest. Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

hah. też miałem problemy z Cephadromami. opisz dokładniej co ci nie wychodzi ;]

 

a złote rybki łów w lokacji numer 2. jak nie ma ich w wodzie to wyjdź z lokacji i wejdź znów. za każdym razem się ryby na nowo "losują"

 

co do broni: na początek najlepszy jest młotek albo SNS chyba. po prostu nie są zbyt skomplikowane w użyciu. gunlance zostaw bo:

1. tak jak mówisz na początku są słabe

2. są ciężkie w opanowaniu, a ty jak widzę dopiero zaczynasz. najlepiej najpierw pobawić się lancami potem gunlance.

 

ale zobacz co można z nimi wyrabiać: Pokaz możliwości Gun Lanc ;) uwielbiam patrzeć na takich mistrzów monster huntera w akcji :D

 

 

 

a reszta niech spojrzy na to:

Monster Hunter Frontier Installation Tutorial

:!:

kwik!

ktoś spróbuje?

ja się nie odważę bo bym z domu nie wychodził gdybym mógł grać przez neta w MH xD

 

 

 

 

AHA! mikes: jak biegasz z naładowanym strzałem to zatrzymaj się w miejscu, nie biegnij i wtedy puść R ;)

 

 

 

jeszcze jedno:

działa wam www.skiesofcroda.com

?

mi wyskakuje internal server error 500 :rozpacz:

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

no walsnie mikes - mozesz biegac i ładowac cios ale wystarczy ze zanim puszisz R to puscisz tez gałke a nie bedziesz sie krecil tylko wlaniesz superpunda ktory jest lepszy ;p

 

 

zanim zaczniesz uzywac sns to dopachaj sie do takich ktore maja zielony pasek bo z żóltym bedą sie odbijac starsznie, za to duale beda mialy krotsze combo

 

 

btw fajny filmik, 3 graczy fajnie wykoncza rozne monstery ;p

http://pl.youtube.com/watch?v=7bTOvfBCs_4&...feature=related

 

wiele bym dal zeby miec 2 kumpli z ktoruymi moglbym robic takie akcje ;p a tak to niestety musze sam je robic xD

 

btw jak by ktos zapytal jakim cudem to zrobili to zapwne ktorys z nich mial cheat na pokazywanie zycia (pewnie nie ten ktory nagrywal) i kiedy monster byl na 1 strzal to ustawiali sie i robili masakre :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

This menu has been disabled.

Poniżej jeszcze pisze coś takiego:

Board Message

 

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

 

You do not have permission to view this topic

 

 

Mi coś takiego wyskakuje.Ciekawe dlaczego ? Ja chce pograc w MHF POMOCY LUDZIE :cierpienie: .

 

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza
This menu has been disabled.

Poniżej jeszcze pisze coś takiego:

Board Message

 

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

 

You do not have permission to view this topic

 

 

Mi coś takiego wyskakuje.Ciekawe dlaczego ? Ja chce pograc w MHF POMOCY LUDZIE :cierpienie: .

Załoz konto na tym forum i juz.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e jaka ta gra jest denerwująca. Walka ze wszystkim co moze chowac sie w tej grze do wody/piasku jest totalnie głupie i nieprzemyslane. Walczyłem 30 minutz tym potworem co pływa pod wodą, zwyczajnie to wyłączyłem bo ta walka jest po(pipi)ana. Co chwila wskakuje do wody, nawet po zadaniu mu duzego dmg, z 5 razy skakał mi z lokacji do lokacji, musiałem za nim latać.

Mogli by poprawic takie rzeczy w 3 bo to ma z siebie mało z wyzywania a duzo z w(pipi)iania -_-'

Odnośnik do komentarza

Żeby "zachęcić" plesiotha do wyjścia na ląd rzucaj sonic bomb, a gdy wchodzisz do lokacji i Cię jeszcze nie namierzył możesz użyć frog'a i złowić plesa za pomocą wędki (frog do zebrania w Jungle, w lokacji na północy (tej pod wysepką), a dokładniej w południowo-wschodniej części tej lokacji)

Odnośnik do komentarza
Miałem konto tylko w mailu nie ten link otworzyłem i konto nie było dalej aktywne :P .Straciłem głowę przez tą wiadomośc.

Tylko na przyszłośc piszcie że to TRIAL do 2*HR

 

Za więcej trzeba płacić ;p

za cztery miesiące by wychodziło coś koło 120 pln. nie mało.

ale na samą myśl o graniu w mh online dostaję ekstazy xD

 

 

 

btw. w tym filmiku od Yano, co to za Glanca z obrotową lufą?

a ten motyw z szarżą lanc na graviosa był po prostu piękny :wub:

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

jesli grasz w freedom2 to bedzie na 6hr, slyszlame ze trzeba zabic 100 wyvern (czyli tych rpzeciniwkow podobnych do losa, na 2 nogach) zeby sie pojawil ale nie wiem bo ja go odrazu mialem, mozlwie ze zabilem 100 wczesniej i nie zwracalem na to uwagi

 

dokaldnie to masz tu

wydaje sie ze zabicie 100 to jakas masakra ale jak dotrzesz do hr6 to i tak juz bedziesz mial kazdego zabitego kilka razy (zrby zrobic sptzęt itp) wiec nie powinno byc problemu

 

Gold Rathian and Silver Rathalos

========================================

To unlock them both, you have to kill 100 wyvern bosses. The list of monsters include:

Rathalos, Rathian, Basarios, Gravios, Diablos, Monoblos, Tigrex, Khezu, Kut-ku, Gypceros, Cephadrome, and Plesioth.

Monsters that do not count:

Iodrome, Gendrome, Velocidrome, Giadrome, Bulldrome, Rajang, Congalala, Blangonga, Daimyo Hermitaur, Shogun Ceanataur, all Elder Dragons, all Fatalis, Remobra, Cephalos, Melynx, Felyne, Hornetaurs, Vespoids, Thunderbugs, and all prey.

(Incomplete list at the moment, still working on confirming the ones not on the list.)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

znowu sie napaliłem na MH *_*

kupuje psp'ka wciągam japonską wersje (KREW !), konwertuje sejwy, cisne monstery(sam albo z Lorackiem,pracujemy razem), i jak pocisne wszystko to akurat wyjdzie MH2:U to sie na niego przeskoczy, a jak nie to znowu skok na japońską wersje :D

 

Generalnie gra wciaga, ale ma to do siebie, że potrafi wkurzyć i zniechęcić. Ale prawdziwy Hunter długo nie przezyje bez polowań ;D

Odnośnik do komentarza

Mnie już nosi żeby pograc w nowego Huntera :D .

Co do tej krwi to chyba w każdej częsci w wersji Jap było więcej niz US/EU.

Do MHF się trochę zniechęciłem bo:

1.To tylko wersja TRIAL

2.LAGI !!! nieziemskie

3.Wszystko po japońsku,nawet bym nie wiedział co za q biore

4.Granie na klawiaturze(wiem że da się kupic prześciówke)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...