Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ;p

 

czarny - zrobic conajmniej po jednym g rankowym treningu (wystarczy kazdego potwora 1 bronia)

czerowny - zabic czarnego i wykonac wszystkie g rankowe questy z elderami (teo, kusha, kirin, chamelos itp) kazdy ma 2 questy

bialy - zabić czerwonego i zrobic wszystkie 3*G marathon questy (jest ich 6) - to ostatnie zadanie ejst (pipi) trudne jak sie gra solo

Odnośnik do komentarza

g rankowe eldery sa latwe bo walka trwa 25 min wystarczy troche ponawalac , pare rund i po krzyku;p a wręcz co ciekawe nawet jak sie zdechnie to obrażenia jakie sie zadało przenoszą sie do następnej rundy!!! (tak samo z fatalisami), wiec zabicie ich to pikuś ;p

oczywiscie nei dotyczy to kirina bo on nie ucieka;p

 

 

Odnośnik do komentarza

jak je odblokować ;)

 

wiem że im sie damage przenosi ^_^

 

 

btw. ja tak jednego fatalisa zabiłem, tzn. wchodziłem na questa bez żadnych itemów. sam Aka bow + power coatingi i tylko napieprzałem w łeb. można tak zaoszczędzić sporo materiałów, ale trwa o 1-2 rundy dłużej

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
wedlug mnie chameleos jest najlatwiejszym elderem do ubica ;] wystarczy podejsc i bic ;b

True, true, na lajcie do pomielenia, GSem przyjemnie i bez probemu. Za to Kirin (7*) to denerwujący skur..syn dopiero xD Albo zmienię broń (mało prawdopodobne;p) ale raczej czekam na Serge'a i jak wciągnie PSP to w team'ie go pomielimy. A w sumie spytać nie zawadzi, jaką broń na Kirina z HR5?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Zależy czym bijesz,ale na niego najlepsza jest broń z Fire.

GS, jak dotąd tylko GS, ale pewnie przyjdzie pora, że zmienię (a już na pewno podczas treningów;p)

i najlepiej snsem bo się nie odbija ;D

Jak stracę cierpliwość do GSa, nie zapomnę sprawdzić;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

sns sie odbija to po pierwsze;p

 

ale po drugie najlepsza broń to wlasnie GS wiec sie ciesz :D , zwąłszcza jesli grasz w 2G i masz sykilka zkrytykiem na wyjęciu broni ;p

 

ale nawet bez tego jest najlepszy, jedyne co musisz robic to dobrze celowac z timingiem i walic go w głowe a najlepiej w róg kiedy sie odwraca , walac go w róg zabijesz go 4 razy syzbciej niz normalnie ;p

 

najlepiej to kiedy on cos konczy robic a Ty jestez z boku albo z tyłu zaczynaj walić i kiedy akurat sie owdroci to cios wyląduje mu na glowie :D

 

zandego elementu nie uzywaj, naj najwiecej RAW dmg

Odnośnik do komentarza

No właśnie, timing, słowo klucz ;] Jak dotąd (z 7* Kirinem) walczyłem głownie tak, że omijałem jego bieg lub skoki, ustawiałem sie w pewnej odległości i ładowałem GSa. Jak dobrze przymierzyłem, przyjał machnięcie z 2 czasem 3 poziomu charge'a. Tyle, że ten piep.rzony kucyk żre byle dotknięciem sporo hp, a po jednym celnym ciosie w róg już ma rage'a, a wtedy to ja (pipi)m do innej lokacji przeczekać xD Ale przyjdzie i na niego pora, jak na całą resztę dotąd przyszla;] Zmodyfikuje lekko taktyke do samych uderzeń z wyciągnięcia, może więcej poblokuję, w każdym razie nadal GS w użyciu. Powoli syndrom Yano mi się włącza i coraz dłuższe posty wychodzą, co ta gra z ludzi robi ;p

 

Aha, gram jeszcze we Freedome'a, na 2G przyjdzie pora za jakiś czas.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

aha zapomnialem powiedziec o drugiej dobrej taktyce na kirina - sleep bombing, sns high sandman spike, skill zwiekszajacy dzialanie statusów w broni, zwiekszajacy siłe bomb , i duzo bomb+ 13 , no i usypiamy kirina , kładziemy bobmy i SRU :D

 

w sumie wlasnie tego sposobu uzywalem za czasow F2, dopiero w 2G nauczylem sie walic GSem

 

a jak byś grał z kumplem a najlepiej z 2 to jest inny sposob

1 osoba bierze najlepszego GSa, adrenaline+2, heroics, power pill, power seed itp

2 osoba bierze broń ze sleepem, moze byc sns ale najepsza bedzie lekki bowgun

3 osoba (jesli jest) bierze HH z nutkami dającymi attack up large i gra 2 razy

 

taktyka wyglada tak ze 1 osoba obniza sobie zycie do wymaganego poziomu, 3 osoba gra mu na rogu, 2 osoba usypia kirina, 1 osoba zjada power pilla i inne dopalcze i.... wali uspionego kirina w róg z maksymalnego naładowania :P mozna w ten sposob zabic kirina 1 ciosem :P

 

 

przykladowuy filmik na walke gsem, chcoiaz ja walcze zupelnei inaczej bo mam krytyka na wyjęciu

 

a tutaj zabijanie kirina 1 ciosem

co prawda jest to dual kirin wiec ma mniej zycia ale sposob jest dobry, zwyklego wystarczylo by uspic 2 razy :P

 

btw raz mialem wielka sadysfakcje kiedy po 15 minutach walki z kirinem na g ranku moj kot usypiacz w koncu go uspil i za(pipi)alem mu z chareg'a i zabilem dorazu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie jest to moze najnowszy news;p ale juz chodza po necie informacje ze angielska wersja 2G bedzie tez w euroopie, to juz niewielka roznica usa/eur ale mimo to fajnie ze bedzie mozna kupic normalnie w sklepie, ja kupie na 100% nawet jesli nie bede wiele grał bo skonczylem na wylot 2G ale z szacunku, bo w 2g gralem na iso (zeby działał patch) wiec teraz zapłace im za cieżką prace , a i zakupem zachęce do wydawania gier poza japonią :D

niestety wersja europejska (zapewne usa podobnie) bedzie dopiero na wiosne 2009 wiec jeszcze pare miesiecy, ciekawe co z MH3, podejzewam ze nie wypuszczą obu gier w tym samym czasie bo to nie bedzie zbyt dobre marketingowo.. no chyba ze mh3 wyjdzie w japonii a my znowu bedziemy czekac ponad pol roku :P

jak narazie 2G najdluzej czekal na tlumaczenie, bedzie to okolo rok O_o chociaz zapewne nie wynikało to z tłumaczenia tylko z tego ze capcom nie chcial wywalac kasy w błoto, teraz na szczescie zmienia polityke i chce promowac MH poza japonią, wiec zapewne wersja na psp ma zapoznac ludzi z grą przed premierą mh3 :D

 

 

 

oficjalna nazwa to monster hunter freedom unite

 

edit: jak kupie unite to tym razem bede musial pograc na multi w koncu :D f2 i 2g zrobilem calkowicie samotnie , dizki temu nauczylem sie grac porządnie :D ale teraz chcial bym czeprac radosc z gry z innymi :D watpie czy bede uzywal ps3 bo nie zapowiada sie zebym kupil, ale kupie w koncu cos do xlinka :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

o ja*******... o JAPI******

 

skasowałem przez przypadek sejva >.<

chciałem kumplowi go zuploadowac zeby sie pobawil grą (caly czas probuje go naklonic do mh) i zamiast skopiować to wyciąłem plik z karty pamięci...

potem go z pulpitu skasowałem i zadowolony włączyłem grę a tam "No MHP2ndG game data detected"

 

... ojapie*** ponad 300 godzin mojego życia poszło się ruchać... :cierpienie:

 

no to do zobaczenia (zagrania?) przy okazji MH Tri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:(

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
o ja*******... o JAPI******

 

skasowałem przez przypadek sejva >.<

chciałem kumplowi go zuploadowac zeby sie pobawil grą (caly czas probuje go naklonic do mh) i zamiast skopiować to wyciąłem plik z karty pamięci...

potem go z pulpitu skasowałem i zadowolony włączyłem grę a tam "No MHP2ndG game data detected"

 

... ojapie*** ponad 300 godzin mojego życia poszło się ruchać... :cierpienie:

 

no to do zobaczenia (zagrania?) przy okazji MH Tri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:(

 

My raz kumplowi wycieliśmy sejwa z PSP i wrzuciliśmy na kompa,ale typ wtedy miał zdeda :lol: :lol: :lol: .Zrobił się cały blady i zaczoł się pocic,w(pipi)ił sie na nas i wyszedł,ale potem wrócił i znowu graliśmy.

Odnośnik do komentarza

okej, zrobiłem sobie ISO MHF2. teraz mam zamiar wymasterować dwójkę na 100% i poczekać na Unite.

 

ale te wszystkie godziny w 2g >.<

najbardziej mi żal wszystkich zaliczonych treningów. znów będę się musiał męczyć z lancą na kirina.

 

wiecie co wam powiem?

po przejściu z mhf1 na 2 stwierdziłem że jedynka była strasznie archaiczna. teraz, kiedy odpaliłem mhf2 po 1,5 miesiąca grania w 2g stwierdzam że freedom2 też jest także dość "niedorozwinięty" w stosunku do 2g.

 

 

a najśmieszniejsze w tej sytuacji jest to że od dawna chciałem zacząć wszystko do zera xD znów poczuć ten dreszczyk emocji podczas pięcia się na szczyt łańcucha pokarmowego ;]

 

 

 

ps. hi rank we freedom2 to będzie pryszcz po bataliach stoczonych w 2g :)

 

trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...