Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa XD oprocz nowego potwora nowa wersja MH fronteir bedzie miala nowa klimatyczną mapke :D co prawda małą bo bylko 6 lokacji (wiekszosc ma 10-12) ale zawsze:p

 

CanyonMapEdit.png

Base%20Camp.PNG

Area1.PNG

Area2.PNG

Area3.PNG

Area4.PNG

Area5.PNG

Area6.PNG

 

jak widac, zwłaszcza po obrazku z obozem grafa we frontierze jest o wiele lepsza niz na psp ;p ale to wiadomo od dawna :P (zwłaszcza textury sa o wieeeele lepsze)

 

 

za tydzień nowa dawka informacji na temat nowego frontiera

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
firana sory ze tak dlugo

http://www.speedyshare.com/984151448.html

 

co dziwne gdy wlazlem w mieisce do zassania wygladalo tak jak bys juz mial zassane fatalisy (albo gra widziala moje zassane pliki) , zassalem jeszcze raz, mama ndzieje ze bedzie to co trzeba :P

 

masz skrzynke browarów u mnie.

 

złych wieści ciąg dalszy: zgubiłem karte pamięci ku**a jego mać.... gdyby nie to że zuploadowałem sejwa (szczęście w nieszczęściu) to bym już wisiał w parku na skakance >.<

 

tak czy inaczej moje granie w 2G raczej już się nie odbędzie oby Unite szybko nadszedł, a łapać potwory w puszczy białowieskiej w MH to byłoby coś 8)

Odnośnik do komentarza

odbiłem sie i juz zbrojka z ceanatarura u w miare porzadny młotek zrobiony ;)

fajnie bo za pierwszym razem wypadł mi Ceanataur Pincer, a pamietam jak grałem w to ostatnio to musiałem chyba z 8 razy go pokonywać ;P

tak patrze, i chciałem sobie zrobić jewela z artisanem co by sharpness dodać. ale kurde - do jednego takeigo potrzebne Ceanataur Pincer i sharpened beak... beaka nawet nie wiem z czego sie dropi, a i tak pewnie malo % jest na to i sie bede wkurwiał strasznie XD

 

Odnośnik do komentarza

przybywam na ratunek :P

 

cantaur pincer najlatwiej mozna zdobyc jak sie rozwali mu szczypce (najlepiej oba zapewne), wyciecie z ciała to okolo 2%, ale za rozwalanie grabi okolo 20% wiec ogormna roznica:p , duza szansa jest tez jako nagroda za złapanie, wiec zapewne najlepszy sposob to rozwalic ręce a potem złapać , pewnie mozna w ten sposob ze 3 na raz dostac :D (oczywiscie nie ma 100% pewnosci;p)

ale lepsze to niz czekac na te normalne 2% ;p

 

Lorac: głowny zamysł toch broni byl chyba taki ze jesli podobała ci sie z wyglądu jakas bron ale była totlanie marna to teraz mozesz kupic wersje ktora jest całkiem niezła :P

ale jesli chodiz o ich moc to praktycznie wszystkie są słabsze niz inne bronie zdobywane na g-ranku, (przynajmnije te najlepsze), jest kilka wyjątkow nad ktorymi mozna sie zastanowic, ja polecil bym tylko 1 sandman spike G, czyli usypiający mieczyk, ma o wiele wiecej ostorsci a to oznacza tez wiecej dmg, aczkowliek potwory na g-rank mają na tyle dużo życia ze zabijenie ich poprzez sleep bombing jest malo efektowane (wczesniej wystarczylo 6-8 bomb i mozna bylo niezle kogos zabic, teraz potrzeba z 15 albo wiecej a to juz problem :P (oczywiscie odpowiednia taktyka i skille pomagają ale tak czy siak nie jest to idealny sposob)

 

ogolnie raczej nie warto inwestwac w te bronie chyba ze widziesz ze mozesz jakąs łatwo zrobic i przyda ci sie zanim zrobisz cos naprawde dobrego na g-ranku (przykladowo ja kupilem lacekator blade G zanim zrobilem king diablos sword, ale przydal mi sie tylko w paru guestach)

Odnośnik do komentarza

Sleep bombing, jak i Sandman Spike G to nie dla mnie, bo nic innego poza GSami nie tykam;] A taki Buster, Bone, czy Ravager w wersji G nawet nieźle mielą, 1344dmg + w miarę różowej ostrości. Chętnie zamienię Siegmunda na któregoś z nich, do czasu złożenia czegoś z GSowej czołówki. Właściwie już mogę zmontować Akantor GS, bo wygląda zajebiście, a wyczytałem też, że z każdym stopniem charge'a jeszcze większe cuda na patyku się dzieją xD (tylko ta sporażkowana ostrość)

 

Już myślałem, że ładnie zamknę 9* questy u kota i w końcu wezmę się (za jakiś czas) za gildiowe, bo tam HR6 czeka i nic nie ruszałem, ale niee, ale niee, najpierw po Chameleosie wyskakuje Teostra, myślę dobra tam do pomielenia na lajcie, ale później Akantor się pojawił (pierwszy raz dziada na oczy widzę) także dwie rundy rozpoznawcze (czyt. wpierdol) i po przespaniu się z problemem Aka też padł, fajny smoczek, połamałem mu te kły Zygmusiem;], nie taka nuda jak z Lao. Filmik, napisy końcowe tra la la la, dajcie mi nagrodę za wszystkie questy u kota, ale niee, bo kot ma jeszcze jeden, już naprawdę ostatni quest. Odpalam, a tam zestaw Rathalos, Tigrex, Naruga Kuruga i Rajang na arenie xD Pogieło? Dziękuję, ale poczekam skill/wyposażenie nie to żebym im dał radę.

 

A jak mastahy forumowe poradziły sobie z powyższym, ostatnim(?) questem u kota?

Odnośnik do komentarza
przybywam na ratunek :P

 

cantaur pincer najlatwiej mozna zdobyc jak sie rozwali mu szczypce (najlepiej oba zapewne), wyciecie z ciała to okolo 2%, ale za rozwalanie grabi okolo 20% wiec ogormna roznica:p , duza szansa jest tez jako nagroda za złapanie, wiec zapewne najlepszy sposob to rozwalic ręce a potem złapać , pewnie mozna w ten sposob ze 3 na raz dostac :D (oczywiscie nie ma 100% pewnosci;p)

ale lepsze to niz czekac na te normalne 2% ;p

 

 

haha dzięki Yano :D

No ja mu zawsze rozwalałem szczypce. Jak potrzebowałem tego pincera jak grałem kiedyś to chyba z 7 razy musiałem pokonac to (pipi) ;p

doobra jeszcze tylko spike breaker zrobie i cisne artisana :P

Odnośnik do komentarza

Lorack bronie G napewno sa lepsze od siegmunda, bierz cos z fioletowa ostroscią bo to ogromna roznica w DMG

 

szacun ze męczyles sie z akantorem za pomoca GSa ;p

 

zaraz.. masz bronie G? czy one sie nei pojawiaja po zabiciu ucamulbasa? O_O

 

co do ostatniego questa jest do pozamiatania jak sie ma g-rankowy sprzet:p widzialem filmik jak ktos to zrobil bowgunem z herocis w ponizej 15 min :P

 

ogolnie robienie wszystkiego pokolei nie jest najlepszym pomyslem ;p ja zawsze lece do questów za pomoca ktorych zrobie sprzęt do zrobienia reszty questów xD

 

 

btw jest jeszcze o wiele gorsza wersja tego ostatniego questa, mozna ją zassać, nie dosc ze ejst na g-rnaku i kazdy jest silniejszy to do zabicia jest: naruga, tigrex, czarny gravios, czarny diablos, rajang! O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Hmmmmmmmm te questy zaczynają się robic coraz dziwniejsze.Czy oni myślą że ludzie mają nadprzyrodzone zdolności.

Widocznie tak jak dla nas i dla innych Fata to już nie problem więc do(pipi)ali coś o wiele gorszego.

Ja sobie tego nie wyobrażam,no bo np.Bije jednego dziada drugi zacznie na mnie biec,trzeci mi wysadzi z Fireball'a,a czwarty jeszcze kij wie co.Takie questy to masakra,ale nie takie się już robiło ;].

Odnośnik do komentarza
Lorack bronie G napewno sa lepsze od siegmunda, bierz cos z fioletowa ostroscią bo to ogromna roznica w DMG

Się wie, mnożnik x1.5 do tego więcej dmg, ja na to mówię różowa ostrość, bo mi ten pasek na różowy wygląda bardziej niż fiolet x]

zaraz.. masz bronie G? czy one sie nei pojawiaja po zabiciu ucamulbasa? O_O

Spoko, jeszcze nie mam, na SoC wyczytałem poprostu jak tam z ich statsami itd. Ale myślę, że nie trzeba Ucamulbasa ubić, np taki Ravager Blade G, w tej chwili mam wszystko prócz Melange Ore, żeby go zmontować, a znaleźć (te Ore) da radę ponoć na HR7.

diablo king sword + ten set co go opisal yano mam - masakra!!!!! nikt nie podskoczy do tego zestawu ;b

Nie no, z tym sprzętem to bym wyskoczył na tych czterech od kota;] Jak ze zdobywaniem materiałów było, coś szczególnie upierdliwego jest na liście?

Odnośnik do komentarza

Dworek: ten quest jest raczej nastawiony na 4 graczy:p capcom raczej nie podejzewal ze ktos bedzie go robil solo :P

 

Lorac: zeby te bronie sie pojawily w sklepie trzeba zabic ucamulbasa, bo to taki bonus po jego zabiciu :P drugi bonus to ze KAZDA zbroja mozna podrasowac do okolo 100 defense (kazdy kawalek), czylii jesli ktos lubil jakas stara zbroje ktora na g rnaku jest marna to moze ja teraz podrasowac i nadal nosiec, chociaz nie ma to wielkiego sensu bo te słabsze zbroje maja jednak tez słabsze skille, chociaz pewnei pare wyjątkow sie znajdzie

 

co do tego zestawo do GS to upierdliwe są rogi rajanga, chyba lao divine plate, oraz do samego mieczka kilka czarnych g-rankowych rogów diablosa :P

 

 

co do sandmanspike G to są 2 rodzje :P, jeden jest lepszy od zwyklego a drugi rzeczywiscie ma o wiele mniej sleep

 

Sandman Finsword G dmg294 Slp 230

High Sandman Spike G dmg280 Slp 320

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...