Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

hr9 jest ostatni

 

naruga divine plate w sumie latwiej zdobyc niz naruga marrow (czerwona ikonka) bo trzeba to wyciac z ogona a jest tylko kilka% ;p

 

gratuluje ze w takim sprzecie zabiles naruge, ja sie z nią męcze do dziś ;p chociaz ostanio obczailem ze taranowanie jej lanca z ogniem jest niezłym sposobem :D

 

jesli uzywasz GSa to polecam zbroje z volganosa to byla moja pierwsza zbroja g-rankowa, wczesniej tez biegalem w cenataurze

volganos ma fast charge , anty 1hit KO (jesli masz powyzej 75hp to nie zdechniesz nigdy, zostanie 1hp (oczywiscie jesli nie zdazysz sie uleczyc do 75hp to przeciwnik moze łatwo dobić ;p) fajny skill, zbroja ma cos jeszcze ale zapomnialem co mimo ze biegam w niej wiekszosc czasu xD

potem bedziesz mogl zrobic jeszcze lepszą zbroja dla GSa ale dopiero na hr9

polecam robic marathon questy na G*1 i G*2, przydadzą sie do odblokowania Lao

 

 

Odnośnik do komentarza
gratuluje ze w takim sprzecie zabiles naruge, ja sie z nią męcze do dziś ;p chociaz ostanio obczailem ze taranowanie jej lanca z ogniem jest niezłym sposobem :D

Ze 3 razy mnie rozwalił, raz już był na wykończeniu ale czas mi się skończył, odstawiłem i w koncu się udało w około 45minut:]

 

jesli uzywasz GSa to polecam zbroje z volganosa to byla moja pierwsza zbroja g-rankowa, wczesniej tez biegalem w cenataurze

volganos ma fast charge , anty 1hit KO (jesli masz powyzej 75hp to nie zdechniesz nigdy, zostanie 1hp (oczywiscie jesli nie zdazysz sie uleczyc do 75hp to przeciwnik moze łatwo dobić ;p) fajny skill, zbroja ma cos jeszcze ale zapomnialem co mimo ze biegam w niej wiekszosc czasu xD

potem bedziesz mogl zrobic jeszcze lepszą zbroja dla GSa ale dopiero na hr9

polecam robic marathon questy na G*1 i G*2, przydadzą sie do odblokowania Lao

Tak, używam, tylko i wyłącznie;] Właśnie mi przypasuje ta Volganosowa, bo artisana i krytyka na wyjęciu nie będę mocno potrzebował, a to dlatego, że zamierzam zrobic GSa z Narugi, a on ma fabrycznie 50% krytyka do tego różową ostość, także podpakuje expertem krytyka bodajże do 85% i będzie ładnie zamiatać z tym chargem. A później się zrobi cos mocniejszego.

Odnośnik do komentarza

hym wlasnie mi przypomniałeś ze kamykami dopakowalem wlasnie artisana do tej zbroi :P ale rzeczywiscie ejsli sie nastawiasz na GSa z narugi to ani artisan ani krytyk nie sa zbyt potrzebne , ale pamietaj ze ten miecz jest dosyc krótki :P roznica nie ejst moze ogromna ale jednak w porownaniu z niektorymi to spora wiec nie wszedzie sięgniesz :P

Odnośnik do komentarza

Glupoty gadacie o Naruga Divine Plate - jak robilem armor z narugi to wlasnie z nim mialem najwieksze problemy ;/ A nie z jakims marrowem ;b

 

BTW: czarny i czerwony fatalis na G ranku leza i kwicza, z tego drugiego bede robic pancerz dla lucznika xD juz polowa zrobiona ^-^ teraz musze tylko odblokowac bialego ;] z niego zrobie pancerz dla woja w ktorym pozdobywam sobie wszystkie awardy xD

Odnośnik do komentarza

no i masz zamiar zrobic samotnie marathon questy na G*3? XD daj zanc jak Ci idzie :D

 

 

(pipi)ens fajne figsy wychodza w japoni

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-92-77-...er-70-34i7.html

te akurat dopiero sie pojawia za pare miechow ale ogolnie japonczycy maja w cholere gadżetów z MH .. a my mamy wielką kupe :P

a najabardziej mnie w(pipi)ia to ze moj ojciec byl w japonii w zeszłym tygodniu ale nie powiedzial mi ze ejdzie wiec nie moglem go wykorzystac do przywiezienia czegoś.... dowiedzialem sie dopiero jak wrocil :/

Odnośnik do komentarza
My nic nie mamy a oni mają 49 stron gadżetów ehhh...

Podobąją mi sie te figurki kupił bym sobie pare.

no wlasnie ;/

 

mamy calkiem fajny sklep z figurkami, wiekszosc nawet w rosądnych cenach

http://www.aliensgroup.pl/index.php

 

oczywiscie nie ma nic z monstera :P zastanawialem sie czy mozna by do nich napsiac i podrzucic im pomysł sprowadzenia czegosc z MH :>

tzn napsiac pewnie mozna ale cziekawe czy jest sens, czy by poslychali rady xD

 

zobaczcie co oni mają ;(

MHcosplay.jpg

MHF08shots9j.jpg

 

 

a moze figurka ratlosa za 600$ ? XD

http://cgi.ebay.com/Hi-Blitz-Capcom-Monste...3QQcmdZViewItem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie ma czegos takiego jak ogolnie najlepszy sprzęt :P na roznych przecinikow rozne rzeczy sa "najlepsze" ;p

 

moge podac jedynie pare wskazówek tam gdzie jest to mozliwe

 

skille:

- artisan to prawie w kazdej sytuacji naprawde za(pipi)iscie przydatny skill

- HGE moze byc przydatne ale szczerze mwoiac mozna sie obyc bez

- adrenaline+2 na niektorych rpzeicnikow swietnie dziala, zwłaszcza w połączonieu z heroics (z kuchni)

inne to poprostu co kto lubi :P

 

zbroja:

tu juz naprawde ciezko powiedziec najlepiej wybrac taka ktora ma dobre skille, ceantaur i rajang maja artisana np

jakies zbrojki z fatalisow tez zapewne sa mocne :P

do lancy najlepsza jest auroros haku (czy cos, ta z lao)

 

 

bronie:

- młot - diablos chaos broker

- gs - siegmund

inne bronie nie mają jedej najlepszej dlatego bo duzo zalezy od posiadanego elementu i podatnosci konkretnego przecinika, LS z dragonem bedzie dobry na elder dragony ale bedzie marny na wielu innych itp

w mlotach i GSach nie oplaca sie uzywac elementu dlatego te ktore maja najweicej RAW sa najlepsze (w 99% przypadkow)

Odnośnik do komentarza

rano sobie ogladalem te bronie ale jak dla mnie mają ostro zwalone kolory :P przez to praktycznie wcale mi sie nie podobają :P

zapewne to nawiazanie do kolorystyki potwora ale mimo wszytko takie tęczowe bzdety wszystkie takie same :P

 

hm ale jestem srogi xD zawsze wczesniej przyjmowalem wszystkie nowosci z radoscią ale ten zestaw broni serio mi nie pasi :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
rano sobie ogladalem te bronie ale jak dla mnie mają ostro zwalone kolory :P przez to praktycznie wcale mi sie nie podobają :P

zapewne to nawiazanie do kolorystyki potwora ale mimo wszytko takie tęczowe bzdety wszystkie takie same :P

 

hm ale jestem srogi xD zawsze wczesniej przyjmowalem wszystkie nowosci z radoscią ale ten zestaw broni serio mi nie pasi :P

 

Racja każda broń w takiej samej tonacji barw,trochę dziwne jak na MH.

 

Co do tego secika to według mnie MEGA KOZACKI dla male,a młotek też jest KOZACKI.

Działo mi nie podchodzi jakoś do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...