Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

set masz dobry, wszystkie potworki u kociego mozesz bez problemu w nim pojechac, jak cos to dobry jest tez lacerator (GS) + set ze srebrnego losa + expert. Olej kota. Idz do gildii na G ranki. Mozesz tam zrobic latwo dobry set np z narugi, volganosa (lucznik szczegolnie), hermitaura, losa....

 

 

edit: jak najszybciej pojechac bialego fata? bo jak ma ten armor mode to trwa wieki ;/

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

Shen: rzeczywiscie figurki moga sie wydawac dziecinne ale to zalezy jak sie do nich podchodzi, czy jak do zabawek czy jak do czegos bardziej kolekcjonerskiego, to sztuki :D ja osobiscie tez juz jestem stary, i nie mialem nigdy ani nie mam zadnych figurek (oprocz GI joe 17 lat temu), nie mam figurek z gier ani zanime czy z filmow, i nigdy mnie nie podniecały, ale jednak MH to jest dla mnie tak fajan sprawa ze chetnie bym taką figurke z MH sprawił :D

 

 

co do konkursu to widzialem go i hmm szkoda ze dotyczy tylko nieudanych carve'ów , mogli by zrobic na ogolnie smieszne screeny, tak czy siak pare razy mi carve uciekł ale nie mam screenow i troszke mi sie nie chce ich produkowac ;p

Odnośnik do komentarza

hehe fajne ;)

 

Dzisiaj w nocy pocisnąłem sobie dłużej - pokonalem Garuge (na poprzednim save zatrzymałem sie własnie na niej) - bez żadnego trafienia we mnie padła ;D po 3 razach miałem z niej młotek. Jak narazie lepszego nie moge zrobić (jest lepszy od shell Hammera, bo ma 5razy więcej zielonej ostrości i Affinity +20). Potem zabrałem bombki, flashe, shock trapy i po raz pierwszy pokonałem Tigrexa :D

jestem z siebie dumny. Ale to dopiero poczatek drogi ;)

Odnośnik do komentarza

sposob na armor mode jest taki ze jak juz w niego wejdzie to walisz bombami i dajesz sie zabic, wchodzisz w stroju zwiekszajacym siłe bomb, i walisz 13 large+ albo nawe ponad 20 jak masz alchemie, i po wpakowaniu wszystkich bomb dajesz mu sie zabic i znowu przynosisz kolejne bomby, az w koncu wyjdzie z armor mode i dobijasz normalnie

 

sposob działa dlatego bo dmg jaki zadasz przechodzi na następną runde niezaleznie od tego czy porpzedni quest skonczyl sie sukcesem czy failem (ale jesli zrobisz abandon quest to nie zadziała)

Odnośnik do komentarza
to prawda ze lance i gunlance przebijaja sie przez armor mode?

nigdy o tym nie slyszalem, wrecz przeicwnie, lace o wiele łatwiej sie odbijają

 

btw nawet jak sie ma ESP i i bron sie nie odbija to i tak dmg jest znikomy

 

dlatego bomby sa najleszym wyjsciem bo maja zawsze taki sam dmg

 

ewentualnie jeszcze strzelanie z gunlancy, dmg działa jak bomby czyli obrona nie ma znaczenia, najlepiej do tego celu zywac corn canon i caly czas nawalac strzałami,

mimo wszystko bomby i kilka suicide runow raczej lepiej zadziala

 

 

co do elemetu to tez mi sie wydawalo ze tak ejst ale sprawdzilem i w armor mode zarowno raw i dragon schodzi do 10% , nawet w glowe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

sposob na brnstm z graviosa jest prosty: bierzesz shocktrap lub 3 kladziesz bierzesz dual swordy z waterem (holy guild saber czy jakos tak), grubas sie wpieprza na trapa to ma ogonek idealnie nisko na combo z mieczykow (wiadomo jakie), 2-3 takie combosy i ogon odpada. potem mozna dac sie zabic i sprobowac again bo carvy z ogona i tak zostana i tak.

Odnośnik do komentarza

Dworek: najczesciej siegmunda albo smolder dragonsworda w zbroi dajacej dodatkowy carve i z pulapkami, z siegmunda zazwyczaj 1-2 naładowania odcinają, albo kilka zwyklych ciosow

 

nie moge oczywiscie zagwarantowac 2 minut:p zwłaszcza na poczatku, ale po paru probach jak nabierzesz wprawy to bezie ponizej 5 minut

 

co do sposobu z dualami to ma on taka wade ze jesli nie uda sie odciac ogona podczas złapania w pulapke i sie skoncza pulapki to juz rpawie wcale nie bedzie okazji zeby dosiegnac ogona, a LSem albo GSem mozna dosięgnac bez pułapki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

na yama LS, młotek, sns, w sumie byle co, walic glownie po rękach szybkie kombosy kiedy je położy na glebie

ice i dragon moga pomóc

 

 

nawet najdluzsze lance nie dosiegają go zazwyczaj kiedy nic-nie-robi wiec trzeba czekac az przyblizy jakąs czesc ciała, wiec tak ajk mowilem najlepiej kiedy rece leżą na betonie pakowac kombosy, mozna tez w zęby walic kiedy wypuszcza robale, warto uważac na ssawke bo zawsze zabija (polecana zbroja z volganosa albo inna anti KO)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...