Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

ile czasu yama zajeła kukurydzką? :P bo ja polazłem na nią dla jaj i rzeczywiscie działał lepiej niz sie spodziewalem , po kilku minutach juz sie yama spuścił na dno :P , jak juz mowilem podobno rekord do 15 min fatalis death scythe, mi zajmuje okolo 22-36 minut (zalezy od rodzaju i sily broni), ciekaw jestem ile poszlo gunlanca bo nie chcialo mi sie robic calego questa

 

a zbroja z volganosa jest za(pipi)ista :D polecam (wrecz namawiam) dolozyc artisan, chyba ze masz bron ktora sama z siebie ma róż xD

Odnośnik do komentarza

Yama vs kukurydza = 48 i pół minuty ;D 7 razy spadał, można na bank szybciej, bo nieobyty jestem z gunlanca i ruch sceniczny mam niedopracowany xD Tak to jest jak się tylko GSem walczy;p

różowa ostrość

 

xD kiedy ty przyjmiesz do wiadomości że to jest fiolet!!! xDDD

 

może idź z reklamacją wyświetlacza w swoim psp :P

 

elo xD

Nigdy! xD To jest różowa ostrość , jak graliśmy z Sergem sam to stwierdził, to wy te wyświetlacze powymieniajcie ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

48min to rzeczywiscie nie jest szczyt szybkosci :D

dziwne ze az 7 razy spadł, mi spada okolo 3 razy, max 4 , wiesz ze mozna na niego skoczyc i powycinać itemy? (chyba za kazdym razem jak spadnie) , i mozna tez bomby postawic

 

co do koloru to chyba oficiajlnie to jest purpurowy :P ale poniewaz to trudne slowo trzeba naciągnąc na fiolet albo róż ;p

Odnośnik do komentarza
woohoo ! HR4 zdobyty ^^ olałem Tigrexa na HR3, zrobiłem reszte questów jakie trzeba(Gravios, Diablos, Rathian, Rathalos) i sie odblokował Urgent o_O widać SoC nie jest nieomylne :>

 

na Urgenta z Shenem polazłem w sumie sprawdzić o co chodzi - woooah ale to duze jest ;D I nie zabiłem go ale przeszedłem tego urgenta z miejsca (uciekł :<)... da sie to duze (pipi) zabic ? i jak sie uzywa tych kusz i armat ?

z tigrexem sie meczylem poki nie zrobilem gunlancy i seta zebym mial ten lepszy blok tarcza [ dlugo nie gralem i nazwy skilli wylecialy mi z glowy]

 

z kuszy strzelasz pociskami ktore sa w skrzyni i gdzies pod sciagna mozna wziac dodatkowe, z armat sie strzela kulami, ale solo to raczej ciezka z nia isc, bo nosisz ja przed soba tak jak jajka w niektorych misjach

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
w ogóle widac na Hr4 przeskok lekkiw poziomie trudności - Congalala potrafiąca w rageu zgarnąć 60% HP to prawie jak tigrex XD

A na HR7 Green Congala to jakieś przegięcie! "Bąki"(XD) non stop puszczane przez nią, w rage'u szybka jak diabli a power też niezły...męczę się z nią i nie mogę przejść..dotąd KAŻDA Congalala była dla mnie prosta ale Green to przegięcie ^^.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
o ile pamietam to w F2 trzeba bylo zrobic urgenta z 4 na 5 ktorym jest lao, wlasnie za pomoca anvil hammera, a dopiero potem mozna bylo zrobic onslaughta i zabic chama (a nie tylko odpędzic)

 

 

no a czemu Anvil Hammer ? na HR4 z Anvil Hammera mozna zrobić War Stomp - 1040 ATK i taka sama ostrość jak Anvil - więc jest lepiej ;)

pogoniłem kota Laosowi i jestem na HR5 juz :D

 

Union Ore'y wpadają i jest gites ;]

Odnośnik do komentarza
no a czemu Anvil Hammer ? na HR4 z Anvil Hammera mozna zrobić War Stomp - 1040 ATK i taka sama ostrość jak Anvil - więc jest lepiej ;)

 

ale potem z war stampa nie zrobisz wiele ciekawego a z anvila zrobisz jeden z lepszych młotow ktore sie bardzo robi :P (tzn nie ejst najlepszy ale za(pipi)iscie latwo go zrobic, wiec wchodzac na g-rank warto go miec), no oczywiscie mozna zrobic warstampa a potem od pocvzatku anvila rozwinąć do czegos fajnego xD

Odnośnik do komentarza
no a czemu Anvil Hammer ? na HR4 z Anvil Hammera mozna zrobić War Stomp - 1040 ATK i taka sama ostrość jak Anvil - więc jest lepiej ;)

 

ale potem z war stampa nie zrobisz wiele ciekawego a z anvila zrobisz jeden z lepszych młotow ktore sie bardzo robi :P (tzn nie ejst najlepszy ale za(pipi)iscie latwo go zrobic, wiec wchodzac na g-rank warto go miec), no oczywiscie mozna zrobic warstampa a potem od pocvzatku anvila rozwinąć do czegos fajnego xD

 

No i tak własnie zrobie - zrobiłem sobie War Stompa (chyba najlepszy młot na HR4) i od razu zrobilem Anvil, żeby leżał i czekał na Union Ore ;]

Odnośnik do komentarza
no i zabilem białego fata, w sumie byl o wiele łatwiejszy niz czerwony , wiecej miejsca do biegnia, nie ma lavy itp

 

zajelo mi to okolo 2 rundy strzelania i 2 suicide runy z bombami, mniej niz sie spodziewalem, chyba nawet czarny wiecej trwał O_O

 

 

no i kurcze... nie mam co teraz robić...

A awardy już wszystkie zdobyłes?;D

 

Dobrze rozkminiam ze survival pozwoli mi przeżyć ssawke Yamy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...