Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

a! ktoś z was orientuje się w download questach? są jakieś ciekawe? bo tam same krzaki w downloadzie ;p

za to kostium samuraja dla kota jest fajowy (ma katane jak ma broń slash 8) )

 

 

No strój kota jest fajny :D

co do questów :

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showtopic=36

 

sobie porównaj krzaki x]

Odnośnik do komentarza

no niestety tylko raz

 

 

 

btw dziwna sprawa - na wii wyjdzie tez MHG czyli MH1 z dodatkami (roznice sa jak pomiedzy freedom2 a 2G, a w sumie to nawet mniejsze)

 

dziwna sprawa, wydawac takiego starocia (mhg bylo na ps2 w jap) , troche przesadzaja z nabijaniem kasy...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam nadzieje, że ta kase ciułają, żeby na PSP wydac jeszcze jednego MH ;P

 

Macie jakies propozycje na set dla Łucznika(HR5 aktualnie i zaliczam elder felyne questy)? Chciałem się łukami pobawić, ale nie mam rozeznania w tych skillach, co i do czego ... Tylko wyczaiłem, że Fast Reload + Load byłyby dobre (czyli szybkie ładowanie + 4th lvl charge)..

tehaiks :)

Odnośnik do komentarza

no rzeczeywiscie fast charge + load jest fajne (do łuków fast charge musi byc bo "fast reload" to szybkie rpzeladowanie broni w bowgunach) chociaz nie pamietam teraz co daje takie skille na 5hr, mozliwe ze nic niestety , moge sie mylić ale chyba serio bedziesz mousial sie zdecydowac na tylko 1 z tych skilli (+ cos pobocznego zawsze sie trafi)

jeszcze HGE ludzie lubią , jakis rathlos soul by Ci to dał pewnie, obczaj zbroje z rathlosów , maja sporo dziur na gemy wiec moze dopchasz sobie odpowiedni zestaw :D

 

ja uzywam zbroi z volganosa + barrage piercing = fast charge, load up (4 naciąg), anti KO, i przypadkowo terrein dmg negation

 

bardzo fajne skille , szkoda ze zbroja wyglada identycznie jak dla blademastera :P lubie sie wyrozniac a nie miec 2 identyczne zbroje..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wyszylo nowe foty z MHG na wii.. chociaz nowe to duzo powiedziane, nie kumam czemy wydają gre gdzie jest 2 razy mnie broni i 10 razy mniej zbroi niz w mh2/f2, serio mogli zrobic remake mh2 ktora byla tylko w japonii i byla fajna (podobna do mhf2) , a jedynka oczywiscie tez byla za(pipi)ista ale ZANIM wyszedł mh2 i przyniosl ze sobą wiecej wszystkiego :P

 

 

jedyne co fajne to nowy obrazek (pewnie na okladke bedzie)

 

74281520090108_065733_15_big.jpg

Odnośnik do komentarza

G-Rankowe questy dostępne są u tej trzeciej babki w Guild Hall (ona znajduje się najbliżej tablicy ogłoszeń). Czyli musisz zebrać ten przedmiot z hermitaura który występuje w queście dostępnym u tejże babki ;)

W ogóle Hermitaur Carapace to już chyba w High Ranku dostępny jest.

 

A objaśnienie -

Hunter Rank 1-3 to jest Low Rank (questy u pierwszej babki od wejścia do Guild Hall)

Hunter Rank 4-6 to High Rank (questy u drugiej babki od wejścia do Guild Hall)

Hunter Rank 7-9 to G-Rank (questy u trzeciej babki od wejścia do Guild Hall) - te HR możliwe do zdobycia są tylko w w MH:2G

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie:)Musze więc teraz dostać sie do tego High Rank.Już niewiele mi brakuje:)

 

Ostatnio poszedłem na luzaka na 2 Rajangi.Patrzę na obrazek ze słabymi punktami i stwierdziłem ze to pionale jakies będą...Szybko zdanie zmieniłem a szczęka mi opadła jak widziałem na YT że ktos to w 7 min przechodzi...Zastanawiam się ile trzeba w tą grę grać by być dobrym...Mam prawie 200 h nabite a końca nie widzę.Mam nadzieję ze w następnej części tak zostanie wtedy pomyślę nad Wii poważniej.

 

Odnośnik do komentarza

hym ile trzeba grac zeby byc dobrym? to zalezy od wielu rzeczy, ja np pierwsze 300h prze(pipi)alem bo gralem w mh1 w necie i wieksozsc rzeczy robili koledzy, wiec niewiele sie nauczylem (potrafilem zabijac ale dosyc lamersko;p) , potem gralem sam w MH2 na ps2 i troszke lepiej bylo bo musialem sam wszystko robic, ale nadal srednio, dopiero w mhf2 i 2G wymasterowalem tak ze kazdego questa nawet na g-ranku robie raczej bez problemow ;p

sporo tez zalezy od dobrego wyboru broni, jesli trzymasz sie tylko jednego rodzaju to mozesz miec trudniej, jesli dobierasz najlepiej pasuajca bron do przeciwnika i zarazem umiesz nia grac to juz jest łatwizna ;p

 

a rajang rzeczywiscie ejst jednym z silniejszych przeciwnikow, ten u eldera ma dmg taki sam jak na high-ranku wiec jest spory skok w porownaniu z pozostalymi questami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

200 H i jeszcze nie na high Ranku ? o_O

 

A rajangi te u eldera są całkiem do ogarnięcia - najlepiej walić po nogach i stac własnie koło ich nóg (wtedy nie trafia Cię ich walenie z pięści, możesz dostac tylko tym jego odskokiem w tył), jak zamieni się w super Sayianina to może wpaść do Pitfall Trap. Pierwszy jest mały i łatwy, drugi jest dwa razy większy :P

bronie lodowe i do przodu. choc ja go pokonałem w secie Ceanataur S i młotkiem Ceanaraur head Axe :P

Odnośnik do komentarza

jesli masz na mysli to ze GL moala np 300dmg a miecz ma 600 to nie tak działa ;p bo kazda bron ma mnożnik dmg ktory powoduje ze tak naprawde kazdy typ broni zadaje tyle samo, jedyna roznica jest w stosunku szybkosci i sily ciosów, np diale zadadzą 10 słabych ciosow a młot jeden bardzo silny, a LS 3 średnie, ale wychodzi mniejwiecej na to samo na koniec ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...