Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

nie przypuszczam żeby bomba dało sie rozwalić kły bo bomba ma nieelementalny stały dmg, chyba że ma stały dmg dla kazdego przeciwnika ale jednak elementalny :P napewno nie działa na nią defens ani elem defens przecinika , ale moze jednak ma fire, nie slyszalem zeby ktoś rozwalał kły bombami :P

 

moze jest szansa ze dostałes kły w nagrode za jakiegos questa bez rozwalenia ich, chociaz o ile wiem nie ma takiej opcji

 

na pewno bronią bez fire nie da sie rozwalić

a moze grales z kims?

EDIT juz wiem , blangoga fang mozna tez wyciąć normlanie z ciała ale jest na to tylko 8%, tymczasem za rozwalenie ryja jest chyba 100% w nagrode

 

 

 

Shen: po pierwsze rozwalenie kłow bronią w styulu sns albo lanca jest trudne bo te bronie maja atak ktory przesuwa sie do przodu - 1-2 ciosy trafiaja w glowe a reszta "w głąb ciała" XD (braki itp) , ciezko jest to stiwerdzic ale tak sie dzieje niestety dlatego ciezko sie rozwala zeby takimi broniami, oczywiscie najłatwiej jest młotem zwłaszcza w 2G bo wtedy widzisz że trafiles w glowe (rozbyłsyk) , ale ogolnie młot albo GS czyli bronie ktory zadaja pojedynczy mocny cios sa lepsze niz bronie ktore zadaja malutko combosami bo wiekszosc combosa nie trafia w glowe (jak wiecie postac machając snsem robi kroczki do przodu, to samo z lancą)

 

ogolnie te kły potrafia napsuc sporo krwi , sam sie męczylem z nimi ;p ale gunhammer prototype albo ciut lepszy calkeim łatwo zrobic, a i fajnie wyglada :D robienie broni tylko do jednego celu/na jednego questa to niezle rozwiazanie :P w tym wypadku "bron do rozwalania zębów małpy" :P

 

z wlasnego doswiadczenia mowie lanca i sns to chyba najtrudniejszy spsoob na rozwalanie zębow;p

snsem kilka razy mialem tak ze staralem sie caly czas walic w ryj i nie dosc ze walka dlugo trwala (musialem czekac na okazje) to zęby sie łamały dosłownie kilka ciosow przed smiercią dopiero, a czesto wcale sie nie zdażyły złamać a małpa zdychała :P

 

 

btw graficznie to tylko jeden kieł jest złamany, a drugi tylko minimalnie ze wyglada jak cały, ale to juz zalicza

 

 

swoją drogą blangodze da sie tez rozwalic ogon :P malo kto o tym wie bo to kompletnie niepraktyczne (ogon przyjmuje najmniej dmg wiec nie opyla sie go atakowac) , nie da sie go obciąc ale mozna rozwalic i dostac w nagrode na koncu (na szczescie mozna go czasem dostac i bez rozwalenia) , wymagana do tego jest broń tnąca (nie mloty/hh) , juz bez fire :P

 

 

 

haha znowu sie rozpisalem o pierdołach jak za starych dobrych czasów :D ciekawe co bedzie jak wyjdzie unite xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Do ulepszenia Gunlancy mi trzeba było kły więc biegałem zastawialem pułapki i podkładałem bomby(mając bomberskilla) pod pyska albo z Gunlancy walilem prosto w pysk ładując GL i strzelając.

 

PS sprawdziłem teraz-piszę o B. Fang+ to chyba tak samo sie dostaje tylko później.

 

Ostatnio zwalniałem kota z kuchni...szkoda mi sie zrobiło jak stal tam z tyłu i czekał na decyzję...Grają na moich emocjach bo lubię kociaki :D

Odnośnik do komentarza

kayzee - akurat gunlancą powinno sie dać rozwalic kły bo jej wystarzały mają dmg taki jak bomby + fire własnie

ale sprawa i tak juz wyjaniona - kły mozna wyciąc bez ich rozwalania chociaz szansa jest mała

 

zwalnianie kotów to przykra sprawa :P ale mozesz uniknac tej animacji zwalniając u starej baby a nie w kuchni :P (o ile pamietam)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja zwalniam koty co chwile dlatego ciezko jest im wyjsc ponad 7 level.... najpierw mialem chcice na koty z heroicsem.... to pozwalnialem wszystkie stare... potem stwierdzilem ze jednak lepszy bedzie dismantle hi wiec wy(pipi)alem wszystkie z heroicsem bo i tak sie juz nie stackowal z adre+2, a teraz wywalam koty z dismantle na rzecz kotow z fear factor....

Odnośnik do komentarza

w lancy mnie tylko wkurza ze jak sie blokuje to mozna walic tylko do przodu, to samo sie tyczy gunlancy ze po bloku tylko do gory mozna uderzac ;p

 

 

bedzie nowy monster hunter na psp ! za(pipi)iscie !!!! szkoda ze nawet 2nd g jeszcze nie dostalismy...

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie czepiaj sie tych atakow z bloku, one sa jako dodatkowy "bonus" ;p sa slabsze ale wlasnie mozna ich uzyc jasli ma sie tylko chwile podczas blokowania, specjlanie sa slabe zeby nie dalo sie ich uzywac caly czas bo by bylo zbyt latwo gdyby atak "z bloku" byl silny i dobry:p to sie tyczy lancy, GL, i sns :P

co prawda w F2 atak z bloku z gunlancy byl troche rpzepakowany dlatego w 2g to oslabili :P

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o lance to

 

z wyciągniecia 28%

prosto 23 > 23 > 30 % (combos)

do gory 28 > 28 > 30 % (combo)

z bloku 20%

szarża 20% kazdy cios, a koncowe pchniecie 40%

 

 

gunlanca od 25 do 34% (dziabnięcia mniej a te z rozbiegu i wymach w gore wiecej)

z bloku 18%

 

 

dane bralem z japonskiej storny wiec mogl sie wkrasc jakis bład ale wątpie

jak widac jest pewna roznica , powolnosc (tzn brak 3 ciosowego combo) ciosow z bloku i mnijeszy dmg powoduje ze nie warto sie na nich opierac , sa przydatne tylko jak blokujemy i jest chwilka na walniecie a za sekunde nzou trzeba bedzie blokowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...