Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

juz tydzien temu ta wiadomosc byla podana w temacie "psp newsy" :P gdzie juz okazalem swoja radosc xD

 

 

btw soc tez podal ze chinczycy produkuja podróbę monster huntera, czyste chamstwo ;p , przeciwnicy wygladaja bardzo podobnie, rodzaje broni takie same.. ehh

mozna by pomyslec ze to jakies ary od capcomu , nowe wersje rpzecinikow, ale nie, to chinska podróba O_o

http://www.qjgame.net/img/20090205102533_026.jpg teostra

http://www.qjgame.net/img/20090205102503_024.jpg blangoga

http://www.qjgame.net/img/20090205101654_002.jpg rathalos - lol to juz przesada, wiekszosc elementów identyczna

gra ma nawet taki sam podtytuł jak MH na pece czyli "frontier"

 

pozatym stronka wyglada prawie identycznie jak strona MHfrontier ..

http://www.qjgame.net/blog/index.php - chinskie

http://daletto-members.mh-frontier.jp/ orginał

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie ma co smęcic ;p nawet mission pack byłby fajny :D , ale przyznam ze jakis port MH3 byłby jeszcze fajniejszy :D :D

 

a co do unite to ma wyjsc za jakies 2-3 miesiace dopiero .. mimo ze zapowiadali raczej na poczatek roku

 

na pocieszenie sa 2 sprawy

capcom chce wprowadzic porzadnie mh na anglojezzyczny rynek wiec prawdopodbnie więcej takich ponad rocznych opoznien nie bedzie :D

a drugi plus juz osobisty moj - tyle razy gralem w MH po japonsku ze juz mi to nie straszne i moge grac odrazu po japonskiej premierze jak tylko sie cos pojawi :D

Odnośnik do komentarza

naaaajs :D Fajnie, że nowy Mh zawita na PSP ;]

 

A co do walk z monsterami - ostatnio bo dłuższej przerwie zacząłem znowy grać. Całkiem zgrabnie idzie na HR 5. Oczywiście najgorszy quest chyba jaki mogłem sobie wyobrazić - Dual Green Plesioth... kuwa jak jednego nienawidze to co dopiero dwóch... 4 podejścia były - za ostatnim razem wygrałem mając 10HP, brak potionów i 11 sekund do zakonczenia questa xD

powórze - nienawidze plesiothów ;D

Odnośnik do komentarza

taa plesy sa wkurzajace :P ....chyba ze sie idzie z łukiem :P poleca łuk z yama, chyba najlepszy, ale w sumie wiele łukow szybko sobie radzi z z plesem :P

 

pamietam jak w f2, na high-ranku zabilem 2 plesy w 4 minuty :P zaden z nich nie mial szans sie nawet ruszyc xD

teraz kiedy adrenaline i heroics sie nie łaczą ne jest tak łatwo ale mimo wszystko łukiem da sie niezle zlac plesa :P

Odnośnik do komentarza

jest w pewnym sensie, ale levele nie mają wpływu na postac, jedynie na dostęp do questów (majac maly lvl nie mozesz robic trudnych questów, chociaz i tak by sie nie mialo szans;p)

 

za to postac rozwija sie poprzez sprzęt - zamiast zwiekszania statsów przez levelwoanie zwieksza sie je zakładajac nowy sprzet

dzieki temu oczywsicie sie zwieksza siłe i obrone, ale tez mozna zyskac rozne skille, jest ich kilkadziesiąt niektore srednio przydatne a inne za(pipi)iste :D

 

to z tym sprzetem wychodzi w sumie na to samo - zamiast zabijac kilka razy kogos zeby dopakwoac level, zabija sie kilka razy zeby zdobyć przedmioty potrzebne do wykonania nowej broni/zbroi , plusem jest to ze postac zawsze mozna calkowicie zmienic, przez to ze jej statsy zalezą od ekwipunku mozna raz miec napakowany czołg, innym razem zwinną ale podatna an ciosy postac, albo goscia z wielkim młotem a zaraz potem łucznika itp zreszta warto miec rozne "zestawy" zeby mozna bylo sie najlepiej dopasowac do danego questa

 

 

edit, maly obrazek -2 g-rankowe narugi padły obok siebie xD

snap007.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
naaaajs :D Fajnie, że nowy Mh zawita na PSP ;]

 

A co do walk z monsterami - ostatnio bo dłuższej przerwie zacząłem znowy grać. Całkiem zgrabnie idzie na HR 5. Oczywiście najgorszy quest chyba jaki mogłem sobie wyobrazić - Dual Green Plesioth... kuwa jak jednego nienawidze to co dopiero dwóch... 4 podejścia były - za ostatnim razem wygrałem mając 10HP, brak potionów i 11 sekund do zakonczenia questa xD

powórze - nienawidze plesiothów ;D

kiedys to zawsze kusza ich rozwalalem, ale szybciej mi idzie LS'em, biegac trzeba im przed morda, jak maja strzelac woda to walic w leb, tylko trzeba uwazac na ten oszukanczy atak ogonem

 

 

 

Yano Ty nie jestes czlowiekiem

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jesli grasz w f2 to polecam akantor bow, ale pewnie ejszcze nie masz do niego dostępu

 

na plesa dobre sa tez łuki z thunderem albo fire, (chcoiaz co do thundera to poelcam dragonbow halo i lepsze a nie łuki z vespów)

 

najlepiej walić plesa w szyje (z łuku) , jesli masz piercing to stuj prawie dokladnie na przecikow i strzelaj przez glowe w szyje, jesli inny rodzaj to stój troche z boku i wal w szyje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde ja na HR5 jestem i nie mam chyba zadnego dobrego łuku/kuszy ;D

 

w ogóle fajny filmik

 

te flinche na szarżujące monstery sa przekozackie O_____O i to nie tylko jedną bronią :D

 

koleś musiał długo nagrywać te filmiki - swietne to jest !

 

 

edit - no nie, akcja zespołowa przy szarzującym rathianie = GS z pełnej szarży w głowe a stojący za graczem kolo daje golf swinga z kręciołka - masa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...