Skocz do zawartości

Medal of Honor: Airborne


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić achieva za kopnięcie spadając ze spadochronu? Ciągle mi się to nie udaje :lol: Zrobiłem, najlepiej zrobić to w misji Market Garden skacząc do wieży kościelnej i kopnąć Niemca)

 

O co chodzi w tych achievach:

 

Jump Master (zrobione, trzeba w każdej misji wylądować w miejscu gdzie leży rozłożony spadochron :()

Shoot to Kill (zrobione, należy przytrzymać lewy trigger i nacisnąć lewy analog i kierować go naprzód. Następnie idąc w taki sposób należy zabić przeciwnika :lol:)

 

 

A jak w ogóle sie kopie?? nie ma takiego klawisza "kick" :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Hmmmmm. Mam po 4 h w siec 40 OP - żeby się upewnić. Ten punkt zdobywamy kiedy założymy swoją flagę do końca, tak? Później znowu przeciwnicy założą swoją my swoją i tak w kółko i zdobywamy te punkty? Jak wam się grap odoba w online? Mi się spodobała bardzo dzisiaj ale należy dodać że jestem nowicjuszem w strzelaniu online. Parę acziwków jeszcze nei rozumiem więc napiszę jak odpsizecie i wyrazicie zainteresowanie ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Z jumpami to jest jakas chora akcja. Czasami potrafilo mi zaliczyc kilka pod rzad wczytujac savea, czasami zupelnie nie lapalo. Wydaje mi sie, ze trzeba zrobic skok, zaliczyc objectivea, dojsc do checkpointa i wtedy mamy pewnosc, ze skok udany. Jak bedziesz mial problemy z konkretnymi miejscowkami to zajrzyj na youtube.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

mam takie pytanie, gre zaczolem od razu na Expercie (wcale jakies to trudne nie jest, wystarczy powolutku grac i zabijac na odleglosc) i czy w razie problemow na ostatniej misji moze sobie wlaczyc Normal i po skonczeniu levelu dostanie na przejscie gry na Casual i Normal? Wiele gier robi tak ze za skonczenie Mediuma dostajesz i za Easy ale skoro zrobilem 6 z 7 misji na Experta to mozna by powiedzec ze rowniez skonczylem je na Mediumie bo to poziom trudnosci nieco wyzej

 

jak wykonac :

 

Flared Landing

Touch down with a flared landing

 

granaty tez zaliczaja sie do acziva - Weapon Master ?

 

 

niezlego farta mialem grajac sobie normalnie (a nie dla aczivow) na 1 misji, po rozwaleniu jednego z naziemnych AA Gunow gdy cofamy sie po inny OBJ trafila mi sie grupa Nazi to ja ich z MP40, pelny automat - gdy skonczylo mi sie ammo i wszyscy padli widze ze odblokowalem acziva - 5 headow podrzad XD

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Ja przechodzilem najpierw normal, pozniej ten najnizszy i dopiero bralem sie za veterana. Gdybym wiedzial, ze i tak bede musial sie przebijac przez najnizszy poziom trudnosci to bym to inaczej rozegral, a tak sie nudzilem przechodzac drugi raz. Dobrze, ze przynajmniej nie trzeba miec wszystkich medali do calaka odblokowanych.

 

Jak wyglada sprawa w sieci - gra w to ktos w ogole, czy mozna sie spokojnie ustawiac? Bo chcialem skonczyc ta gre na 700/1000pk, ale jakby nie bylo problemow z online to z checia wylapalbym calaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...