Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ornit nie przesadzaj da sie grac normalnie. Kwestia techniki i przyzwyczajenia. Gascan to mi pojechales xd dobrze wiesz ze jak sie naucze grac na czarnucha to nie bede turtlowal :)

Ten poradnik powinien się przydać. Na polskie wydanie nie ma co liczyć a sprowadzenie z zagranicy, przy obecnym kursie walut, jest nie do przyjęcia. Cóż, gdy dobre chęci nie wystarczają pozostaje Rapidshare. Mam nadzieję, że dowiem się co to znaczy "... nie będę turtlował...".

Swoją drogą, co za debil (hello admini) usunął/przeniósł temat z działu PS3? Czy to oznacza, że będę mógł grać również z użytkownikami Xbox Live? Chyba tak, bo wiele osób nie ma w profilu wpisanego PSN ID/ Gamertag a admini chyba nie są od tego, żeby wprowadzać niepotrzebny zamęt na forum.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Ten poradnik powinien się przydać. Na polskie wydanie nie ma co liczyć a sprowadzenie z zagranicy, przy obecnym kursie walut, jest nie do przyjęcia. Cóż, gdy dobre chęci nie wystarczają pozostaje Rapidshare. Mam nadzieję, że dowiem się co to znaczy "... nie będę turtlował...".

Swoją drogą, co za debil (hello admini) usunął/przeniósł temat z działu PS3? Czy to oznacza, że będę mógł grać również z użytkownikami Xbox Live? Chyba tak, bo wiele osób nie ma w profilu wpisanego PSN ID/ Gamertag a admini chyba nie są od tego, żeby wprowadzać niepotrzebny zamęt na forum.

 

To oznacza ,że będziesz mógł podyskutować również z użytkownikami Live. Po co się dzielić i tak za dużo osób nie pisze w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dzis ustawilem w opcjach by wyszukiwal mi ludzi z wiekszym poziomem punktow rankingowych ;/ i musze z przykroscia stwierdzic ze 60 % napotkanych osob to albo rjuu albo ken (nie to co gas4n) ;]

 

Wszystko w necie gicior ale z dupy strony jest ze jak masz np. 1000 pkt a ktos mial 100 i wygra z toba to zabrac ci potrafi nawet i 150pkt a wygrana z takim dala by ci tylko 3 pkt

 

a nie spotkalem nikogo by mial np. 3 x wiecej punktow by mozna bylo po meczu troszke wiecej zarobic

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
Wszystko w necie gicior ale z dupy strony jest ze jak masz np. 1000 pkt a ktos mial 100 i wygra z toba to zabrac ci potrafi nawet i 150pkt a wygrana z takim dala by ci tylko 3 pkt

 

a nie spotkalem nikogo by mial np. 3 x wiecej punktow by mozna bylo po meczu troszke wiecej zarobic

gadasz teraz jak ruscy z GGnet

a lekarstwo na to jest takie ze im masz mniej punktow tym lepiej bo z wieksza iloscia osob zagrasz, najbardziej atrakcyjny jest przedział srodkowy a chocbys nie wiem jakim był przecinakim to bez odłaczania kabla po przegranej ciezko sie w wyzszych rangach utrzymac przy regularnym graniu

 

Odnośnik do komentarza

You begin with 16 characters. Beat arcade mode with certain characters to

unlock the other 9. Here's the tree:

 

Begin --> Unlock

 

 

Abel --> Fei Long

Balrog

Blanka

C. Viper --> Cammy

Chun-Li --> Gen

Dhalsim

E. Honda

El Fuerte

Guile

Ken

M. Bison --> Rose

Rufus

Ryu --> Sakura --> Dan

Sagat

Vega

Zangeif

 

 

Unlocking Akuma:

 

Once you unlock Fei, Cammy, Gen, Rose, Sakura and Dan, the next on the list

is Akuma. You must play through arcade mode again with these requirements

(and recommendations):

 

---Keep the timer at 99 seconds (don't change to infinite or 60 or 30)

---Get at least one perfect

---Don't use any continues

 

Akuma will appear once you beat Seth. Beat Akuma and you'll unlock him.

 

Unlocking Gouken:

 

First, beat the game once with Akuma. Then, play with him again and this

time do the following:

 

---Keep the timer at 99 seconds (don't change to infinite or 60 or 30)

---Get at least two perfects

---Get at least two Ultra finishes

---Don't use any continues

 

Gouken will appear once you beat Seth. Bit Gouken and you'll unlock him.

 

Unlocking Seth:

 

Beat the game with all 24 other characters.

 

For unlocking any character, if you want, you may set the rounds to 1 and the

level to easiest if you wish. Just for Akuma and Gouken, just make sure that you

don't die in the process.

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Kupiłem gierke i strasznie mi sie podoba tylko srasznie trudno mi opanować ruchy. Ucze sie na sagacie jest dosc latwy do opanowania jek jest na forum jakis noobek co proboje normalnie grac a nie jak niektorzy online jednym ciosem non stop... to niech pisze na psn

 

Nic tak nie boli jak zostać zbitym online jednym ciosem, co? Zwłaszcza jak się gra TOPEM Sagatem :twisted:

 

goukena to ja chyba nigdy nie odblokuje ultra combosow nie umiem w walce zrobic

 

Po co ci nowa postać jak starymi ultra nie potrafisz?

 

Nie wierzę ,że jesteście takimi kalekami. No ludzie!

Wsumie Street Fighter to nie gra dla dzieci :twisted:

Odnośnik do komentarza

Nie no Sagacik jest wypaśny, dzisiaj jak nim grałem online na rank to na 20 walk tylko 2 przegrałem :P Wcześniej grałem za bardzo ofensywanie, ale GaScAn mi wytłumaczył co i jak. Teraz się skupiam bardziej na obronie i grze z kontry, dzięki czemu żaden noobek walący shoryukeny na pałe nie jest w stanie mnie ruszyć :lol:

Odnośnik do komentarza
powinno sie otworzyc nowy dzial dla sf4 !

 

Warszawa

 

P.s Ogarnia moze ktos gdzie moge dostac arcade sticka ! ?? boo chyba sie spoznilem a wiekszosc juz gra na nich ;/ ;]

 

albo gdzie tanio kupic z Anglii czy cus gdzies blisko ........

zakładam ze nie masz 500$ :lol: to sie nazywa handel raczej z limitki nic nie bedzie bo jak mad zobaczy jakie cisnienie ludzie maja na SFIV to zaraz wypusci kolejna serie i złamie niepisane prawo bo przy limitkach robic mu tego teoretycznie nie wolno. i widze ze otwieraja tez preordery jednak na SFIVTE na playasia wiec albo mieli wczesnie zamowiony rzut na japonie (bo na USA i Euro juz poszły) albo juz własnie wycieraja sobie juz dupe preorderami i certyfikatem

 

jak masz PS3 to nie masz co płakac zykłego HRAPA kup za 90$ na playasia, przyciski wymien i masz to samo co w SFIV,

gorzej jak masz X360 bo HRAP EX na palyasia juz nie ma i moze nie wrocic zostaje filowac czy http://akihabarashop.jp nie robi preordera ale od nich wysyłka drozsza niz na playasia, a bedzie jeszcze do Death Smiles http://akihabarashop.jp/developments/artic...c4f75c2ed5ce031 wiec na playasia sie pewnie pojawia tez lada chwila ale musisz czatowac bo szybko zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Pierwsza nocka z SFIV za mną.

Kilka refleksji:

Gra jest piękna, miodna, wymagająca i dająca masę satysfakcji.

Jest spełnieniem moich pokładanych w niej nadziei.

 

Jedna refleksja do tego tematu.

To że pojawia się dużo osób z pytaniami, które mogą sie wydawać niektórym infantylne, to nie powód do apeli miast o zamknięcie tego tematu, tylko powód do radości z tego że jest masa osób których SF zaczyna interesować. Bo jeśli ten temat i cała scena ma się sprowadzić do tego że trzech kolesi dyskutuje o grze z częstotliwością jednej wypowoiedzi na trzy tygodnie, to ja wolę żeby wypowiadali się tu sami początkujący.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@Kasandra

No niby też tak myślałem dopóki ktoś się po raz 50 nie zapytał jak odblokować postacie. I nawet nie po to aby nimi grac tylko żeby trofea mieć co jest i tak bez sensu bo za dużo trofeów to i tak nie zdobędzie.

To samo bez sensu są narzekania ,że jest się słabym i nic nie wychodzi, niby tu jeszcze można coś sensownie doradzić.

Nie mów mi tylko że będziesz grał Zangiefem bo ta postać jest wkurzająca co prawda na rankingowe OK bo Spining Lariat to prawdziwy Noob Killer. Ale gra na Zangiefa to prawdziwa męka.

Mimo wszystko Zangief online > kolejny Ken Online. Pozdro

 

 

Jeżeli jesteście totalnymi noobkami w Steet Fighter'a ,a znacie angielski dostajecie po (pipi)e od każdego, mashujecie jak poje.bani i nie potraficie blokować mam dla was ratunek.

Gość na swoim blogu bardzo dobrze wyjaśnia mechanikę i zasady tej gry:

Część 1 Tu podstawy z czego skłąda się normalny cios, jakie priorytety co ma itp.

 

Część 2 Tu gość zajął się Combosami i zagraniami tzw. Bread and Butter, są to akcje które musimy mieć wyuczone dla swojej postaci żeby móc je zawsze wykonać i ukarać przeciwnika. Gra w Street Fighter nie opiera się na 100tyś finezyjnych Comb a właśnie na kilku takich solidnych bread and butter dla swojej postaci.

 

Część 3 Co z czym przegrywa, crossupy, wakupy itp

 

Ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...