Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn
Przyciągnie nowych graczy na 2 dni - odblokują postaci dostaną bęcki online i bye bye SFIV. Potem na pchlim targu będzie kupa ogłoszeń [Z] SF 4 na Gow 3. Mi wystarczy kilka osób do gry z listy z Polski.

 

Z Pchlego Targu:

 

Kupilem SF IV, ale gierka zbyt wymagajaca jak dla mnie :)

Zamienie na:

1.Valkyria Chronicles + mala doplatka

2.Devil May Cry + ok. 70 zl doplaty

3.Killzone 2 bez doplaty.

*Jesli temat utrzyma sie dluzej to wymienie rowniez na Residenta 5 i doplace.

 

Kolejnosc nie jest przypadkowa, czekam na propozycje, zostawcie kontakt na gg to napisze.

 

 

@Psykoman Posiadacze PS3 mają szczęście i mogą kupić PROFESJONALNY ARCADE STICK FIGHTING PS2 / PS3 / PC na znanym serwisie aukcyjnym. Jest tani, tańszy niż na ebayu i pewnie niewiele rózni się gra na nim od gry na Hori do X360 za 300zł. Ale Sticki były już wałkowane w tym temacie 500000 razy i nawet dział jest dla sticków tu na forum i sam się dziwię ,że jeszcze odpisuję.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No już własnie spotyka się ostatnio noobków w ciuszkach nowych. Ja nie kupuję, napatrzę się u kogoś za darmo ;)

Będę wieczorem około 22:00 może wcześniej.

 

Buba spoko gracz, najlepszy El Fuerte w Polsce.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
zomg 10:3 to po pierwsze, po drugie nie bede komentowal wiecej tego jak ty grasz w ta gre,

grasz tak slabo ze az sie starac czlowiekowi nie chce :)

 

mozesz nagrac ze dwie walki nasze :lol: ludziska zobacza jak skillujesz :nerd:

nie wiem czy z tego guidea to ty tylko obrazki ogladales czy go czytales :D

 

 

Tak sobie to tłumacz. Tak ci się nie chciało starać, że aż trzy ultrasy pod rząd wyłapałeś? Spoko. Z resztą po tej walce cie chwile nie było, pewnie stickiem z nerwów po pokoju rzucałeś :D

Odnośnik do komentarza

no nie bylo mnie bo konczylem kielbase z mikrofali zjadac dlatego wygrales :)

jestes za(pipi)isty, posadziles ultra w kazdej rundzie :lol: full pro hahaha nie moge co za koles, kazde jedno po focusie, nawet po trafionym focusie nie dashujesz zeby animacje scancelowac :lol: o 20 zapraszam to zagramy na "powaznie" , prosze nagraj to :D bedzie ubaw

 

zauwaz tez ze te nedzne walki 3 ktore "ugrales" to kazda jedna w 5 rundzie, zauwazyles jak potem cisnalem cie chwila moment 3:0 w rundach :)? sie ogarnac nie mogles, taunt na tauncie a ty tiger upercuty mashujesz xD

 

edit:nie cisnal bym ci gdybys mial chociaz odrobine pojecia :)

jak czytam jak po rankingach zamiatasz to mnie krew zalewa :D nie chce sobie wyobrazac tych prosow na ktorych punkty nabijasz :D

 

ps. te punche i kicki(zawsze wiem kiedy bedziesz dolny puszczal bo nigdy za 1 razem ci nie wyjdzie) posadzone w powietrze na drugim koncu ekranu jak ci triger shoty probujesz robic sa przekomiczne :D

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Dawno nie grałem rankingowych jak tam postacie dalej Kenów spotykacie czy już coś innego? Ja ostatnio na wyższych lvlach Zangiefów spotykałem i mnie wkurzali ale już wiem czym karać świniaków.

Odnośnik do komentarza
edit:nie cisnal bym ci gdybys mial chociaz odrobine pojecia :)

jak czytam jak po rankingach zamiatasz to mnie krew zalewa :D nie chce sobie wyobrazac tych prosow na ktorych punkty nabijasz :D

 

ps. te punche i kicki(zawsze wiem kiedy bedziesz dolny puszczal bo nigdy za 1 razem ci nie wyjdzie) posadzone w powietrze na drugim koncu ekranu jak ci triger shoty probujesz robic sa przekomiczne :D

 

 

Na rankingach raczej mało co przegrywam, ale wynika to raczej z niskiego poziomu graczy i pewnie też trochę tego, że gram Sagatem :P Wiem, że czasami mi coś nie wyjdzie i robię głupie błędy, dlatego, że dopiero uczę się w to grać, ale ty też nie rób z siebie takiego prosa ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
edit:nie cisnal bym ci gdybys mial chociaz odrobine pojecia :)

jak czytam jak po rankingach zamiatasz to mnie krew zalewa :D nie chce sobie wyobrazac tych prosow na ktorych punkty nabijasz :D

 

ps. te punche i kicki(zawsze wiem kiedy bedziesz dolny puszczal bo nigdy za 1 razem ci nie wyjdzie) posadzone w powietrze na drugim koncu ekranu jak ci triger shoty probujesz robic sa przekomiczne :D

 

 

Na rankingach raczej mało co przegrywam, ale wynika to raczej z niskiego poziomu graczy i pewnie też trochę tego, że gram Sagatem :P Wiem, że czasami mi coś nie wyjdzie i robię głupie błędy, dlatego, że dopiero uczę się w to grać, ale ty też nie rób z siebie takiego prosa ;)

lol czlowieniu to ty po rankingach tu sagatem wymiatasz i buby fuerte bijesz xd wziales top tiera (pewnie nie dlatego ze go lubisz bo podniecales sie feilongiem)i kaleczysz :) noob jestes i tyle , grales w ta gre juz tydzien wczesniej przedemna, a od kad pierwszy raz gralismy tak samo lamisz. Fucusa chargowac na pale zaczales tylko ;)

Odnośnik do komentarza

Aaaaa ja dostałem wczoraj ostre baty i przed wczoraj bodajże też ... pouczające i frustrujące :catfight: to było ,teraz się zastanawiam czy nie za ambitne postacie na początek wybrałem ,a i mam nadzieje że będziecie chcieli ze mną jeszcze zagrać mimo iż mój poziom prezentuje się na razie miernie :huh: .

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@SBB

Niewiem czy jakiegoś gracza w SF IV obchodzi grafika, a tym bardziej takie porównanie to dla retardów piszących komentarze na polygamii czy nawet tu na forum czasami. (Tak, gram na takim wypukłym telewizorze więc może stąd ta zawiść.)

 

Sklepy mają podaną premierę wersji PC - 02 czerwiec 2009.

 

Kilka filmików z nowymi postaciami z wersji konsolowej:

 

DAN

vs Abel

vs Gouken

vs Seth

vs Dan

 

GEN

 

 

CAMMY

vs Dyktator/Chun

 

 

FEI LONG

vs Chun

vs Pazur

 

 

GOUKEN

vs Ryu

 

 

SAKURA

vs Gouken

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...