Skocz do zawartości

The Simpsons Game


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem gierkę na ok 80% albo trochę wiecej. Zabrałem się za zbieranie kapselków etc w Springfield - brakuje mi po jednym z każdego rodzaju oprócz Marge. Aż tak dobrze sie naangielskim nie znam, i nie mam aż tyle czasu by tłumaczyć\grać z tą lista z linka na gorze. Chodzi mi o to, czy są moze gdzies poukrywane te rzeczy, tzn trzeba cos zrobić by siepojawiły taj jak np. Marge kazala zmienic reklamę? Sprawdzalem miasto metr po metrze, samochód po samochodzie i nic. Jakies pomysły?

 

A i ktoś mze wie jakie są 3 cliches w springfield?

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy może mi ktoś powiedzieć dokładnie o co chodzi w osiągnięciu:

 

Heavenly Score

Get a perfect score on the final Boss battle.

 

Robię to na wszystkie sposoby. Wyzbierałem wszystko, nie ginę, czas mam na poziomie poniżej 9 minut i osiągnięcia jak nie było tak nie ma. Ktoś ma też taki przypadek? A może coś źle robię.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

SZNUREK... powodzenia :P Ja jednego kapsa szukałem tak długo, że aż gierkę wstawiłem na Allegro. Może już wiesz, a może nie, ale drewniane płoty też sie rozbija, jak skrzynki itp. Za nimi często znajdują się fanty. No i zaparkowane samochody rozwalaj Homerem, pod nimi też są fanty.

 

Jeśli ci brakuje jakiś clithech to odsyłam do http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/file/939416/50683

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Nie ma za co. Polecam się. Sam osobiście nie przepadam za grami z tzw. "zbieractwem", bo w pewnym momencie, po wielu godz. gry człowiekowi brakuje 1-2 fantów i zipie szukając tego jednego fanta. Przez to gra może się znudzić i zniechęcić do dalszej rozgrywki. Fajnie wykombinowali to goście od Crackdowna, tzn. w otoczeniu fanta tika ci sygnał zwiększający częstotliwość im bliżej do fanta. W Simpsonach tak nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja teraz w każdej gierce, co ma zbieractwo drukuje mapy/opis lokacji z netu i jadę z długopisem i skreślam. Szczególnie tak zacząłem po Transformersach gdzie odpalając pierwszą planszę i widząc teoretyczną łatwość zbierania (takie dość spore kostki - dla tych co nie grali), gdyż były dość widoczne, utknąłem na 99 kostkach i ostatniej szukałem 2,5 H :P:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...