Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem wczoraj do drugich Gearsów i... naprawdę respekt dla Epic. Grałem w tę grę od premiery, ale multi było dla mnie beznadziejne głównie ze względu na lagi oraz słabego shotguna. Jednak, zmotywowany waszymi pozytywnymi opiniami, postanowiłem dać grze jeszcze jedną szansę. Kupiłem ponownie GoWa, odpaliłem wczoraj wieczorem, ściągnąłem patcha. Nie ta sama gra. Lagi miałem tylko w pierwszym meczu (a zagrałem z 10), szot w końcu strzela, a nie pierdzi. Dopiero teraz mogę docenić ten tytuł. Widziałem w nim potencjał, ale błędy wszystko niszczyły. Wczoraj nawet chcąc znaleźć team na Flashback Map Pack nie miałem problemu- znajdywało mi pełny team i rozpoczynało grę w 2 minuty. Jest jednak parę rzeczy, które dalej mnie wku.rwiają, mianowicie: pilarze (to już od jedynki ;))- przykład: gość używał samej piły na Execution bodajże, a miał najwięcej killi ze wszystkich. Druga rzecz, która mnie irytuje to jakby lagi pomiędzy tym, co wciskam na padzie, a reakcją gry. Nie pamiętam, czy tak było zawsze, ale dla mnie niemożliwym do zrobienia jest strzał z szota + "fikołek" w przód (w GoW- wiadomo- RT+A+gałka do przodu). Koleś robi mi albo strzał, albo skacze. Takie samo "opóźnienie" mam, gdy chcę oddać szybszą serię z szota. Czasami, pomimo wciśnięcia triggera, szot najzwyczajniej nie chce strzelić. Możliwe, że tak już było, pewnie się odzwyczaiłem. All in all- patch dodał dużo miodu grze, nareszcie za słabą mogę winić jedynie swoje palce, a nie zrzucać wszystko na lagi i głupich hamburgerów. Patch zdecydowanie w moim Top 50 Najlepszych Łatek do Gier Komputerowych ;)

Ale co najważniejsze , a nikt jeszcze o tym nie wspomniał , wyeliminowano glitche!!! Koniec z kombem tarcza+szot , koniec z niewidzialnością i strzelaniem przez ściany, YEAH !!!

Odnośnik do komentarza

Od momentu patcha , czyli przez ok. 200meczy na publiku nie spotkałem ani razu (sam nie próbowałem) , o czymś to świadczy , nie? Wcześniej zdarzało się to notorycznie, co drugi mecz ktoś glitchował.

Nie wiem co epic zrobiło (że jak twierdzisz można nadal glitchować) , że ludzie się tego obawiają.

Pewno jakieś kary lub bany , się domyślam , w każdym razie to skutkuje i jest git, a w moich oczach jest to zwyczajne wyeliminowanie z rozgrywki glitchów.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Dokladnie, raz gralem guardania z kolesiem ktory nie dosc ze pewnie byl z mexycu i mial lacze 128 to jeszcze odpalil torrenty i naboje wylatywali po minucie, nie mowie tu o lagu kilku s tylko ponad minucie...

Koles wiedzial, ze nawet z respa sie nie ruszymy i tylko pkt nabijal, w takim przypadku lepiej wyjsc i stracic punkty niz czas, jeden koles z naszego teamu nie chcial wyjsc i gral ten mecz prawie 30minut zanim typa boty nie zabily ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...