Skocz do zawartości

Pomoc przy tunigu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś pomóc przy tuningu np Lancia Delta, lub podał link do stron w jaki sposób ustawić biegi, ciśnienie w oponach. gdzieś przeczytałem o tym że można podpatrzeć jak osoby z pierwszych miejsc maja ustawione autka na Live ale nie wiem jak to sprawdzić proszę o pomoc, lub jak by ktoś miał zbędne auteczko i chciałby się ze mną podzielić to chętnie przyjmę nick na live Maskagas Pl :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś pomóc przy tuningu np Lancia Delta, lub podał link do stron w jaki sposób ustawić biegi, ciśnienie w oponach. gdzieś przeczytałem o tym że można podpatrzeć jak osoby z pierwszych miejsc maja ustawione autka na Live ale nie wiem jak to sprawdzić proszę o pomoc, lub jak by ktoś miał zbędne auteczko i chciałby się ze mną podzielić to chętnie przyjmę nick na live Maskagas Pl :(

 

W jak najlepszy.

 

Nie ma jakiejś określonej poziomu ustawień dla wszystkich aut, Forza jest symulacją, i dla każdego auta musisz znaleźć ten najlepszy punkt.

 

PS: Pierwszy post :D Witam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Czy mógłby mi ktoś pomóc przy tuningu np Lancia Delta, lub podał link do stron w jaki sposób ustawić biegi, ciśnienie w oponach. gdzieś przeczytałem o tym że można podpatrzeć jak osoby z pierwszych miejsc maja ustawione autka na Live ale nie wiem jak to sprawdzić proszę o pomoc, lub jak by ktoś miał zbędne auteczko i chciałby się ze mną podzielić to chętnie przyjmę nick na live Maskagas Pl :rolleyes:

 

W jak najlepszy.

 

Nie ma jakiejś określonej poziomu ustawień dla wszystkich aut, Forza jest symulacją, i dla każdego auta musisz znaleźć ten najlepszy punkt.

 

PS: Pierwszy post :) Witam.

Przecież napisał, że do Lancia Delta.

Słuchaj, ja mam lepszy pomysł niż Lancia Delta. Ustawiony Saab 9-3. To jest arcydzieło w swojej klasie i w dodatku z WSZYSTKIMI częściami. Ustawiony jest, że prowadzi się genialnie i bardzo dobrze trzyma zakrętów nie tracący przy tym na prędkości. Spokojnie brałem (na zakrętach) nie jedno Porshe. Choć z przyśpieszeniem jest kiepsko, przez Saabowską masę i stylistykę, ale nie tragicznie. Samę Ą i Ę prawię, ale taka prawda :) U mnie nie jedno zrobił i z chęcią oddam go w dobre ręce:) Oczywiście przemyślaną oryginalną stylistykę tez ma (po bokach fale, na przednim zderzaku fale z nimi zlewającymi się, a po środku tego wszystkiego wybijający się delfin XD Na masce ropływa sie fajna kropla wody i cieknie przez dach. Obrazki niebieskie (fale etc), Saabmochód mleczny. Już wiesz, że nie będziesz marudził podczas jazdy, że brzydki hehe... Moge załączyć obrazki, prezentację auta... lub się po prostu wymienić. w przeliczeniu na kredyty i troszkę pod gust wezme od Ciebie cos pokrou gołej: Shelby Cobra+Camaro lub Skyline'a+S2000, Viper sam :), Aston Martin obojętnie jaki sam. Naprawdę kupę czasu i pracy włożyłem w ten "PROJECT 9SAAB3" :) Zapewnia sporo frajdy z jazdy świetnie się prowadząc na maksymalnym poziomie trudności. Popatrzysz w kartę to uwierzysz :)

Daj znać co ty na to!

Edytowane przez saintfloop
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Przy krętych trasach ustawiam jak największy docisk spojlera, no i oczywiście biegi na korzyść acceleration. Przy trasach mało krętych odwrotnie. Można pocisnąć koło 500 km/h 300-konnym sprzętem zmieniając biegi na korzyść speed.

 

Ja sam mam problem z mugenem s2000 (honda) nie mogę zmienić ustawień spojlera. A fura dosłownie wylatuje z zakrętów po tym jak zakupiłem wszystkie możliwe czesci. Szkoda że nie można zmieniać ustawień furek fabrycznie tuningowanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...