Skocz do zawartości

NBA 2K8


Ptasio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie gram online.ba nawet nie mam gry ale obadałem demko.I jestem pod wielkim wrażeniem.Koszykówkę średnio lubię(piłka nożna rulez,siata na 2 miejscu) ale NBA2K8 to kawał porządnej gry.Baa to wg mnie najlepiej odwzorowana koszykówka w historii.Jedyne co mnie denerwowało w demku to fakt ,że nie wiedziałem jak się robi wsady :P ,może mi Ptasiu pomożesz ;)

Odnośnik do komentarza

Jak gram z moim braciakiem to on też miał taki problem na początku, bo zupełnie inaczej było na ps2, ale z czasem opanujesz to tak jak on. Ja czasami używam analogu dla udziwnień :]

 

Ostatnio zassałem sobie z ps store demko NBA live 08, musze powiedzieć że twarze zawodników sa lepsze, ale budowa ciała i sposób gry mi się kompletnie nie podoba.

Może dla tego że już kilka miechów gram w nba 2k8

Odnośnik do komentarza

Ja gram. Nba 2k8 mam od listopada, zamówiłem z USA bo w Europie niedawno była dopiero premiera;) Po co czekać? Online nie gram bo nie mam z kolesiami szans, nawet nie można oddać rzutu, musze jeszcze potrenować. Macie racje, gierka jest na maxa realistyczna, z daleka wygląda jak prawdziwy mecz! Wciągający gameplay, zaje.ista grafa, pełna licencja, aż chce się grać! Ale denerwują mnie czasem głupie błędy, kolizje i przenikanie przez przeciwników, ale i tak gierka jest chyba najlepszą koszykówką jaka wyszła (obok pamiętnego 2K1 na DC). Live? Szkoda gadać... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy nie widzieli jak NBA sprawuje się graficznie to proszę - http://www.gamespot.com/ps3/sports/nba2k8/...tag=tabs;images NBA 2K8 ma do siebie to, że jest najbardziej realityczną koszykówką jaka kiedykolwiek wyszła :whistling: Nie można biec zbyt długo na zawodnika, bo się wywrócimy, potkniemy. Akcje wyprowadza się tak jak to robią na żywo zawodnicy, a nie tak jak w LIVE że każda akcja kończy się wsadem. Dlatego nie dziwi mnie że koszykarz który ma gościa "na plecach" nie próbuje pakować tylko woli zdobyć punkty finger-roll'em, lay up'em czy też zwykłym rzutem gubiąc obrońcę :) Polecam wszystkim i sam muszę skombinować własny egzemplarz :/

Odnośnik do komentarza

ja gram online dosyć często, jedyny problem to niewielka ilość ludzi na serwach no i jak się gra z kimś oddalonym o kilka tysięcy kilometrów to niestety jest trochę zbyt lagowato :D nie wiem czy jest np. opcja wyczajenia kogoś z PL i rozpoczęcia z nim meczu - wtedy wszystko powinno hulać, że miło :) KOSO gdzie jesteś jak Cię potrzebujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Nitro to może ty mi pomożesz, raz mi się udało zagrać online mecz.

Bo ostatnio jak staram się zagrać to wyskakuje mi że muszę faq przeczytać i się z nim zapoznać, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć :D

Ale ten 1 mecz co grałem to wygrałem :D

 

Mi się żaden faq nie pokazuje, ale może ta różnica wynika z tego że mam wersje USA...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...