Skocz do zawartości

Nick Cave [and the Bad Seeds]


django

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy wiedzą, ale proforma napiszę. Po szaleństwach z Grindermanem Nick i jego ekipa nagrała w zeszłym roku dwa albumy. Studyjny Push The Sky Away i "na żywo, ale w studio" Live from KCRW. To pierwsze po pięciu latach od Dig, Lazarus, Dig!!! nagrania i zdecydowanie godne polecenia. Studyjna płyta raczej spokojniejsza, słychać wpływ Warrena Ellisa co bardzo mnie cieszy bo gość to talent na miarę Cave'a.

Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away
92370100.jpg

 

Nick Cave & The Bad Seeds – Live from KCRW
ittl.jpg

 

Jeśli chodzi o Warrena Ellisa to polecam nagrany razem z Nickiem soundtrack do The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford. Film zresztą też jest godny polecenia. Linków do ściągania nie podaję bo kto lubi ten kupi albo znajdzie.

Assassination%2Bof%2BJesse%2BJames%2Bby%

Odnośnik do komentarza

nie no serio, fajnie ze kapela ma tyle członów w  nazwie i kojarzy sie ze spermą, pewnie jest bardzo fajna, w rocku jest pełno fajnych kapel, odnajda sie.

 

Proponuję założyć temat o wybitnie post-rockowej kapelce All Shall Be Well (And All Shall Be Well and All Manner of Things Shall Be Well) i połączyć go z Todayem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no, wszystko tworzy piękną całość.

 

Grzesiu, odpowiedz na pytanie:
a) jestes tak głupi że się z tego smiejesz

b) sadzisz ze jestem na tyle glupi by mnie to smieszylo

c) probujesz byc smieszny i szukasz u mnie braku dystansu

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Ja (pipi)ę, ja nie jestem sobie nawet wyobrazić co ten facet musi mieć w środku. No nie wiem, brak mi słów. Nie da się wyobrazić sobie wizji syna spierdalającego się z urwiska. Wiem, że zabrzmi to też chujowo i dziwnie może, ale jak na ironię idealnie wpisuję się ten dramat w postać Nicka jako całości. "Lepiej" trafić Śmierć nie mogła. Nie zrozumcie mnie źle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...