Skocz do zawartości

FIFA 08


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny w fifce dają w kosc wyzwania jakie przygotowali dla nas panowie z EA :( Jakie porady macie odnosnie tych wyzwan , aktualnie utknąlem w momencie gdzie mam strzelic 2 bramki pomocnikiem i 2 obronca ;) Powiedzcie mi czy jak zmienie pozycje i przeniose np. Ferdinanda do ataku i strzele nim 2 gole to wtedy mi to zaliczy ? Oprocz tego które wedlug Was wyzwanie jest najcięzsze w tej edycji ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest na to sposób. Grasz np. Manchesterem U i idziesz sam na sam z bramkarzem, strzelasz i w tym momencie pauzujesz, wchodzisz w "REZERWOWI" zamieniasz strzelca (np. Rooneya) na jakiegoś obrońcę. Musisz to zrobić zanim piłka wyląduje w bramce. Inna metoda to cofnięcie w formacjach skrzydłowych, żeby byli bocznymi obrońcami i rajdy Giggsem lub Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

Jest tez inny sposob -> transfery :( Przerzucic do naszej druzyny ktorą aktualnie wykonujemy dane wyzwanie np. rooneya , ronaldo , henry itd Tak dopakowanym zespołem znacznie łatwiej zrobic niektore wyzwania :lol: całkiem przypadkiem na to wpadłem no i zalicza to bez problemow mimo faktu przeniesienia gwiazd do naszego teamu.

Odnośnik do komentarza
10 goli na professionalu zrobiłem w meczu 10 min połowa i czasu spokojnie starczyło, bo dyszka pękła w pierwszej połowie. 5 goli na World Classie zrobiłem w meczu na 15 min, niepotrzebnie tak dużo, bo wygrałem 13-1 chyba, więc zarezerwuj sobie z 40 min, a wszystko spokojnie wpadnie.

 

Jesteś moim Bogiem... :P Może dlatego ze mam fetysz do ładnych akcji itd a w tej fifie jest tylko parę sposobów an zdobycie bramki lol. I co zawsze strzelales gole z główki albo z bliska? Bo w tej fifie tylko tkaie bramki się liczą ewentualnei z woleja wpadają albo zza pola karnego na wprost:)

 

Źle mnei zrozumiałeś te achievy za 10 i 5 goli zrobiłem za peirwszym razem na długim meczu. Nie będe za to robił raczej wyzwań bo to frustrująca męczarnia dla mnie. Juz wkruzające było żeby w 10 minutach pierwszych strzelić a co dopiero po 85...na pocżatku fajna zabawa byłą z tymi challnegami ale późneij już tylko wkruff wieć to odpuszczam.

 

 

 

EDIT:

 

nei jesteś bogiem, myslałęm że na 10 min cały mecz i 15 a nie połowa :)

Edytowane przez Kurzawka_
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...