Skocz do zawartości

nie chce rangi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co znaczy dalej robi swoje?

Karwa czy ja po chińsku mówię?

Jeśli ktoś wkleja linki, udziela się, nie prowokuje i nie bluzga ma prawo tu być i się wypowiadać, po to jest forum.

A jeśli ktoś kogoś nie lubi, trudno, ma problem. Ranga została dana po głosowaniu. Laki pobudka, mamy demokrację, nie totalitaryzm.

Nie wiem co się z tobą laki dzieje, bo tak naprawdę też nie lubię kilku osób z forum (nie z XTC!) i po prostu całkowicie je ignoruje.

Zresztą jest chyba opcja zablokowania wiadomości/postów danej osoby (??)

Lecz jeśli nie możesz się z tym pogodzić, dobra twoja sprawa choć dla mnie cały ten szum to jedno wielkie nie porozumienie.

Napiszę do Bawoła by ci logo zdjął.

Odnośnik do komentarza

Musisz mnie obrażać. Za przeproszeniem jak debil zachowujesz się ty. Że napisałem w komentarzach do imprez o holenderskim popie i pigułach, kwitując to emotą, żebyś nie czuł się śmiertelnie urażony? To tylko muzyka, zdystansuj się. Myślisz, że mam schuyany gust, czy daje kape w linkach i wstyd mnie mieć w grupie?

Odnośnik do komentarza

Nagrody rozdane. Zamykam temat. Laki poszło info do Bawolastego by ci zdjąć logo. Cierpliwości bo to pewnie trochę potrwa.

Nikogo już nie będę bronił, mam dość tego. Przeczytajcie regulamin i się dowiecie co grozi za bluzgi i prowokacje.

Temat zamknięty. Dostałem prykaz by was ostrzej karać, next time się dostosuję do poleceń.

Odnośnik do komentarza
Laki teraz ty powinienes sie opanowac, to tylko forum na ktorym dyskutujemy o muzyce. W twojej sprawie pisalem do Fenixa nie wiem dlaczego nie zdjal ci loga.

 

nie zawracaj mu dupy takimi rzeczami

Pfffffffffffff, z Fenixem zawsze dobrze sie dogadywalem i nigdy nie bylo problemu zeby cos zmienil czy poprawil ale w sprawie Lakiego naprawde nie wiem dlaczego nie zadzialal. A co do dalszych czystek czy czegos w tym stylu to dobrze zeby bylo gdzies napisane do kogo mozna uderzac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...