Jump to content

Dolnośląskie Jeziorko?


Recommended Posts

Więc krótko i konkretnie - pilnie poszukiwane jeziorko na terenie Dolnego Śląska, weekend dla dwojga młodych ludzi + gitara w tle. Wymagane - domki o standardzie wyższym niż chlew, nieduża ilość ludzi i malownicze okolice (plażyczka jakaś spokojna, miejscówka na wieczorne ognisko). Da radę coś takiego wyskrobać?

Link to comment
  • 1 month later...

Na terenie wsi Proszkowice znajduje się malowniczy zbiornik wodny, chętnie odwiedzany przez turystów z okolicznych miast i miejscowości. Od wielu lat, teren wokół zbiornika służy celom rekreacyjnym i wypoczynkowym. Rozbudowana w ostatnich latach baza wypoczynkowa (hotel, parkingi, pola namiotowe, restauracja) sprzyjają odwiedzaniu tego miejsca. Malowniczy krajobraz â��Doliny Bystrzycyâ�� także można zaliczyć do zalet tej wsi. Nad zbiornikiem występuje wiele gatunków dzikich ptaków a w lasach graniczących z Proszkowicami można spotkać dużą ilość dzikich zwierząt, zamieszkujących te tereny.

 

 

:P

 

Nawet zdjęcie dodam

 

proszkowice.jpg

 

Ogólnie najlepszym wyjściem jest Boszkowo, co prawda to już Wielkopolska (tylko 1,5h drogi) ale jezioro świetne i jedno z najczystszych jakie w polsce widziałem.

Edited by Carleone
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.