Jump to content

montowanie napisów w film avi żeby na x360 oglądać pomocy


Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisy możesz wmontować w film np. programem VirtualDubMod z użyciem filtra subtitler. Z tego co pamiętam, to przy tej metodzie, napisy muszą być w formacie .ssa, więc pewnie trzeba będzie je konwertować z .txt (np. programem SubRip lub SubEdit Player) i dopiero wtedy da rade wrzucić do filmu. No i niestety przy zapisie będziesz musiał chyba jeszcze raz kompresować film, więc trochę z tym zabawy może być.

Edited by Dumian
Link to comment

jeśli się nie mylę to .srt chba też. Napisy w róznych formatach mozna sciągnąć z napisy.info. Mała rada, zanim zabierzesz się za konwersje całego filmu zrób tylko fragment i sprawdź jak to wygląda na tv, żeby po 1.5h formatowania filmu oszczedzić sobie zawodu. Inna sprawa, że x360 powinien odczytywać napisy z pliku. Potrzebne Ci napisy w formacie albo .ssa albo .srt, z DOKŁADNIE takim samym tytułem jak ma plik filmu, czyli jesli masz plik "głupi film.avi" to plik z napisami MUSI nazywać się "głupi film.srt" i żadna konwersja filmu nie jest potrzebna.

Edited by skyblue
Link to comment

no właśnie ani srt ,anie txt ani innych plikow tekstowych nie czyta nawet jak są tak samo sie nazywa plik z filmem i napisami , a próbowałem przerobić film avi ,programem AutoGordianKnot.2.45 to dosc że 700 mg plik przerabiał sie ok 2,5 h , to po obróbce owego pliku napisy mega przyspieszone są , a przedtem szły idealnie do obrazu :/

jest na to jakis inny sposób , program który szybko przerabia , albo moze x360 czyta jakis inny format plikow z napisami :/

czy moze to wina za nie zainstalowanego media centara ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.