July 14, 200817 yr Siemanko szukam chętnych do gry lpc myślę że fajnym pomysłem byłoby zebrać pełny serwer i popykać między sobą tylko sami Polacy.
October 20, 200817 yr gra ktos w to w ogole? Bo pogralbym z kims od nas, gra z japoncami jest nudna bo mnie bija
January 18, 200917 yr Ożywiam trochę temat. Fajnie by było znaleźć przynajmniej z dziesięć osób do gry. Lost Planet ma strasznie fajne multi i dziwie się, że tak mało osób w to gra. Jeśli jest ktoś chętny niech pisze w temacie.
February 7, 200917 yr Też z chęcią bym se z polakami pograł, więc jestem ciągle(o ile gram) chętny . Edited February 7, 200917 yr by ColdWhisper
February 8, 200917 yr Też z chęcią bym se z polakami pograł, więc jestem ciągle(o ile gram) chętny . spozniles sie bo w colonies nikt juz nie gra gbo lagi byly isa tam straszne
February 17, 200917 yr Author Też z chęcią bym se z polakami pograł, więc jestem ciągle(o ile gram) chętny . spozniles sie bo w colonies nikt juz nie gra gbo lagi byly isa tam straszne BRONX ma racje w colonies gra bardzo mało polaków większość grających ziomków przeniosło się na starsze lost planet chociaż uboższe pod względem multi to i tak gra się o niebo lepiej niema takich lagów jak lpc i brak także cziterów grających na piecykach wyobraźcie sobie blacharzy którzy są nieśmiertelni nie muszą przeładowywać broni a i najgorszy mankament lpc przykładowa sytuacja typowy hardcorowiec grający 10h dziennie robi ponad 100000 punktów a cziter w tym samym czasie jest wstanie zrobić 2000000 ja polecam starszego losta na nim takie manewry są nie do zrobienia a i takie małe info polak zajmuje 1 miejsce na świecie w trybie team elimination.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.