Skocz do zawartości

Email'e do Zgredow.


PG-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
PG-, sprobuj moze pod numer redakcyjny zadzwonic i tam objasnic sprawe.

 

To może zrezygnować z emaili redakcyjnych i podać tylko telefon? Chyba istnieje coś takiego, jak odpowiedzialnośc za swoje czyny? Jak ktoś podaje do kontaktu namiary, to musi się liczyć z tym, że ludzie będą z tego korzystali i będą oczekiwali na odpowiedź!

 

Wypisujących idiotyzmy można zabanować, a w przypadku nieobecności istnieje coś takiego jak "asystent nieobecności" dzięki któremu nadawca może zostać poinformowany kiedy jego mail zostanie odebrany. A mistrzowie komputera to nawet potrafią wysyłać automatyczne odpowiedzi do nadawcy... np. "Nie mam dla Ciebie czasu i pocałuj mnie tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. I od razu jest milej ;)

 

Toż to elementarne zasady dobrego wychowania się kłaniają. Nie mówiąc już o postępowaniu wobec klienta, dzięki któremu zarabiamy kasę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

mastach27 napisał mi ...

 

" nadal nieregulaminowa sygnatura "i nie moge mu odpisac poniewaz ma pelna skrzynke mail_i

wiec, tu moze sie spytam, co z nia jest nie tak? moze to, iz zawiera gry ktorych jeszcze nie ma? prosze o pomoc, bo ja nie widze w tm nic zlego. pozdro

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a niech strace:

 

14. Obowiązują ograniczenia techniczne dotyczące avatarów, podpisów oraz wklejanych grafik. W przypadku nieprzestrzegania ograniczeń użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem. W przypadku niezastosowania się do zaleceń administratora / moderatora użytkownikowi może zostać cofnięta możliwość używania avataru lub posiadania podpisu.

- Maksymalny rozmiar avatara to 90 na 90 pikseli.

- Maksymalna waga avatara to 20 kB.

- Sygnatura lub obraz(y) w podpisie po zsumowaniu maksymalnie 500 na 120 pikseli, nie więcej niż 60kB (bez podpisu dodatkowego).

- Podpis nie wiekszy niż 350 znaków bez powiększania czcionki.

- Maksymalny rozmiar wklejanych grafik to 640 na 480 pikseli.

- Duże wklejane grafiki są automatycznie skalowane przez oprogramowanie forum.

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=18105

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...