August 9, 200817 yr Chyba cześc z was kojarzy ten zespoł. Takie mega wesole granie, do ktorego nie ma co podchodzic poważnie. Świetnie brzmienie. http://pl.youtube.com/watch?v=DVKgWXeFZBA jeden z lepszych kawalkow.
August 10, 200817 yr Ja polecam Finntroll. Dla mnie nr.1 z tego rodzaju muzy. http://pl.youtube.com/watch?v=ilq3xIk4uwo&...feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=PQcopx_JEEY
August 11, 200817 yr Author Finntroll mam, ale średnio mi przypadł do gustu. Znaczy jest fajny, ale za mało folkowy. Podobnia jak Eluvaite itp. Świetna jest także rosyjska Arkona.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.