Skocz do zawartości

Frontlines: Fuel of War


Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o achievementach w tej grze, mysle,ze sa dosc fajne i latwo jest zrobic calaka ;)

 

tu link do achievementow ->> http://www.onlinecenter.pl/Frontlines-Fuel-of-War.html

 

A tutaj mamy sekretne :

Fashion Police - Knock of 100 hats - 100G

Noob - commit 10 suicides - 0G

 

wie ktos o co biega w tym pierwszym ?

jeszcze zastanawiaja mnie te 2 achievy :

 

Kill 100 hostiles without dying in the first or second half of a single player mission.90 gs - zabic 100 przeciwnikow przez polowe misji nie ginac ?

Complete the first or second half of a mission with an accuracy higher than 50%. 90 gs - miec celnosc wyzsza niz 50 proc przez polowe misji ?

 

zapraszam do dyskusji :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co myslicie o achievementach w tej grze, mysle,ze sa dosc fajne i latwo jest zrobic calaka ;)

 

tu link do achievementow ->> http://www.onlinecenter.pl/Frontlines-Fuel-of-War.html

 

A tutaj mamy sekretne :

Fashion Police - Knock of 100 hats - 100G

Noob - commit 10 suicides - 0G

 

wie ktos o co biega w tym pierwszym ?

jeszcze zastanawiaja mnie te 2 achievy :

 

Kill 100 hostiles without dying in the first or second half of a single player mission.90 gs - zabic 100 przeciwnikow przez polowe misji nie ginac ?

Complete the first or second half of a mission with an accuracy higher than 50%. 90 gs - miec celnosc wyzsza niz 50 proc przez polowe misji ?

 

zapraszam do dyskusji :D

W Fashion Polce, musisz strącić w sieci 100 kapeluszy, chełmów przciwnikom :)

W pierwszym musisz zabić 100 przeciwników nie ginąc, i musisz to zrobić w pierszej, lub drugiej części misji.

W drugim musisz mieć celność ponad 50 % w zabijaniu. Ja to zrobilem chyba w 3 misji, gdzie na początku misji miało sie snajperke, i waliłem headshoty :)

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...