Skocz do zawartości

Midnight Club: L.A. Remix


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opanowanie Muscle Cara na full tuningu mechanicznym, bez przeróbki zawieszenia = pełen hardcore, jazda bez trzymanki i coś praktycznie nie możliwego. Auto rzuca się po lekkim wciśnięciu skrętu, a już nie mówie o wchodzeniu w ciasne zakręty na ręcznym. Z własnego doświadczenia to wiem, więc lepiej wcześniej kupić dobre zawieszenie i obniżyć pojazd bo potem to masakra :F (Dodge Challenger RT 70' - nie dało się jeździć, potwór pod maską ale jakość przekazywania tego na jezdnię widoczna była tylko na prostych).

 

Dla zainteresowanych: po odblokowaniu Tokyo do car listy dochodzą nowe modele na sell ;)

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjne brzmienia samochodów to ogromny plus. Wprawdzie niektóre tylko śmiesznie pierdzą, ale większość ryków silników, jak na możliwości PSP, budzi respekt.

 

Świetnie wyważony jest też poziom trudności - czerwone (najtrudniejsze) wyścigi trzeba często powtarzać, bo stanowią spore wyzwanie. Mam cztery godzinki na liczniku i gra coraz bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
<powtarza sobie: bądź obiektywny, bądź obiektywny, bądź obiektywny....>

 

Niepodoba mi sie, slaba muzyka, slaby model jazdy, ogolnie fe ;] ta gra jakas taka "bez jaj", wole burnouta.

Nie wiem o co chodzi w stwierdzeniu, że gra jest bez jaj. Poczucie prędkości, zadyma na trasie, efekty specjalne i emocje towarzyszące wyścigom zostawiają Burnouta daleko w tyle ;]. Pewnie zniechęciłeś się zanim zdobyłeś lepsze fury.

 

Muzyka jest świetna. Normalnie nie włączyłbym żadnej z piosenek zamieszczonych w grze, ale do beztroskiego ścigania lekkie rockowe granie, swojska wiksa, a nawet śpiewające czarnuchy nadają się wyśmienicie.

 

Szkoda tylko, że gierka lubi przyciąć. Wprawdzie niezbyt często, ale jeśli już, to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Szkoda tylko, że gierka lubi przyciąć. Wprawdzie niezbyt często, ale jeśli już, to porządnie.

 

 

 

Jest takie jedno "stałe miejsce" - wjeżdżasz na większe wzniesienie (pagórek, na wyścigach) i u szczytu przed skrótem trasy obraz zacharczy ze dwa razy zawsze jak tamtędy jedziesz :). Nie jest to jeszcze uciążliwe, ale za duży plus trzeba uznać bardzo sprawne loadingi - w porównaniu z tymi co były w MC3 tutaj mamy expres...

Odnośnik do komentarza

Jak nie masz co napisać to nie pisz nic. Plujesz to się ty broniąc tej gry jak nie wiem co i podniecając się każdym negatywnym komentarzem na jej temat, przy okazji nie piszeszą nic konkretnego w temacie. Pytałem się normalnie ale jakieś dziecko neostrady od razy podchwyciło temat. Żal.pl

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Jak nie masz co napisać to nie pisz nic. Plujesz to się ty broniąc tej gry jak nie wiem co i podniecając się każdym negatywnym komentarzem na jej temat, przy okazji nie piszeszą nic konkretnego w temacie. Pytałem się normalnie ale jakieś dziecko neostrady od razy podchwyciło temat. Żal.pl

 

 

Ja tylko stwierdzam fakty. Jedna z najbardziej udanych gier ostatnimi czasy na PSP. Jak ci się coś PAUKO nie podoba to wara i idź pograj w szachy, a nie zniechęcaj ludzi jak nie wiesz. Nawet całej gry nie przeszedłeś cieniasie i wyjeżdżasz mi tu z takimi tekstami, weź ty się lepiej naucz pisać zanim palniesz coś głupiego na forum. Widocznie gra jest za trudna? No nie mój problem. A takie słabe teksty to ty sobie możesz wciskać swoim rówieśnikom z podstawówki, ale nie tutaj. Nie chcemy tu takich jak TY!

 

PS: Gra nie posiada trybu infrastructure.

Odnośnik do komentarza
Jak nie masz co napisać to nie pisz nic. Plujesz to się ty broniąc tej gry jak nie wiem co i podniecając się każdym negatywnym komentarzem na jej temat, przy okazji nie piszeszą nic konkretnego w temacie. Pytałem się normalnie ale jakieś dziecko neostrady od razy podchwyciło temat. Żal.pl

 

 

Ja tylko stwierdzam fakty. Jedna z najbardziej udanych gier ostatnimi czasy na PSP. Jak ci się coś PAUKO nie podoba to wara i idź pograj w szachy, a nie zniechęcaj ludzi jak nie wiesz. Nawet całej gry nie przeszedłeś cieniasie i wyjeżdżasz mi tu z takimi tekstami, weź ty się lepiej naucz pisać zanim palniesz coś głupiego na forum. Widocznie gra jest za trudna? No nie mój problem. A takie słabe teksty to ty sobie możesz wciskać swoim rówieśnikom z podstawówki, ale nie tutaj. Nie chcemy tu takich jak TY!

 

PS: Gra nie posiada trybu infrastructure.

Wsumie to nie chce mi się zniżać do twojego poziomu i drążyć ten temat, ale czy ja gdzieś napisałem że gra jest słaba? Napisałem że jest nudna bo momentami jest nudnawa, ale napewno nie słaba. Czy ja zniechęcam ludzi ? Ja tylko pytam co po ukończeniu L.A na 100% więc jakbyś nie zauważył to coś jednak przeszedłem? Pochwal się swoimi wynikami napinaczu. Koniec !!!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli już chcesz wiedzieć to grę na 100% przeszedłem już tydzień temu włącznie z Tokyo. Gra jest naprawdę spora, bo 40godzin przed ekranem mówi samo za siebie. Skończ już te swoje tanie dywagacje i nie prowokuj już więcej. Poza tym nie wiem z jakiej pary lecisz do mnie z takim pyskiem. To ty zacząłeś te głupie i nic nie wnoszące do tematu wywody. Więc skończ już proszę bo zaczynasz robić się nudny i żenujący...

 

Jeżeli kogoś to interesuje za zdobycie każdego miasta otrzymujemy bonusowe wozy do trybu Arcade.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...