Skocz do zawartości

PES 2009


are91

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że takiego tematu jeszcze nie ma, jeśli tak to sorry.

 

Wyszła już kolejna część jak do tej pory najlepszej piłki nożnej na PSP (nie licząc nowej fify) i mam nadzieję przetestować ją już ten weekend :twisted2: Recenzja którą przeczytałem nastraja całkiem pozytywnie ( http://www.gamerankings.com/itemrankings/l...reviewid=974268 ). Szczególnie jestem ciekaw jak sprawują się owe wymienione w recenzji cutscenki (nie wyobrażam sobie ich doczytywania z umd). Postaram się opisać swoje wrażenia po seansie z grą :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
ja sobie wgrałem oficjalne składy i loga do psp wiec gites :D

 

 

hej mam prosbe... wlasnie kupilem sobie pes 2009 i jak mozesz to powiedz jak wgrales oficjalne sklady i loga do psp??? jesli mam nie przerobiona konsolke to czy bede mogl sobie wgrac te rzeczy i czy bedzie mi to dzialalo??? z gory dzieki i pozdrawiam:),a i skad wziac te oficjalne sklady i loga???

Edytowane przez redx3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

On-line? ... Porażka, grać można ale to żadne odzwierciedlenie skilla w rzeczywistości. lepiej zagrać w FIFĘ, tam nie ma lagów, ale gameplay gorszy.

 

Powiem tak, jak komuś nie zależy na statystykach i nie wkurrwiają go bramki z niczego, to można zagrać. Mnie gra wciągnęła na dobre 3 ładowania baterii i lubię czasem dołożyć kumplowi, lecz rozgrywka nie zachęca.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
On-line? ... Porażka, grać można ale to żadne odzwierciedlenie skilla w rzeczywistości. lepiej zagrać w FIFĘ, tam nie ma lagów, ale gameplay gorszy.

 

Powiem tak, jak komuś nie zależy na statystykach i nie wkurrwiają go bramki z niczego, to można zagrać. Mnie gra wciągnęła na dobre 3 ładowania baterii i lubię czasem dołożyć kumplowi, lecz rozgrywka nie zachęca.

 

 

Pozdro

muszę przynać, że zagrałem online 9 meczy i mimo lagów strzeliłem kilka cudownych bramek, jedne z najładniejszych w mojej pesowej karierze :D . Dodatkowo wcale nie były przypadkowe (prócz jednej; koleś wybił piłkę z linii bocznej na środek boiska, na jego połowie, tak 3/4 jego połowy, przypadkiem wcisnąłem przycisk strzału, piłka wpadła na berbatova który strzelił z pierwszej i gol ;P ). Trzeba przyznać że z człowiekiem gra się inaczej (normalnie nie mam możliwości).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...