Skocz do zawartości

Pomocy z LCD :(


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

OPIS PROBLEMU: pod tym linkiem >>>KLIK<<< wrzucam 12 sekundowy obraz z mojego tv, format xvid, waga 4.11 mb wiec kazdemu chyba nie sprawi problemu zobaczenie.

 

Nie wiem czy oddawac do serwisu, czy moge cos wykominowac w opcjach. :( Sa tu jacys fachowcy od HDTV? Pomocy!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Samsung?

Mialem dokladnie to samo, tylko ze te "plamy" byly czerwone. Oddawlem to do serwsu 3 razy i nie udalo sie naprawic, bo usterka ciagle wracala po jakims czasie. Pozniej po walce z MM udalo mi sie odzyskac kase. Moja rada jest taka (jesli to samsung) walcz o wymiane.

Odnośnik do komentarza
Samsung?

Mialem dokladnie to samo, tylko ze te "plamy" byly czerwone. Oddawlem to do serwsu 3 razy i nie udalo sie naprawic, bo usterka ciagle wracala po jakims czasie. Pozniej po walce z MM udalo mi sie odzyskac kase. Moja rada jest taka (jesli to samsung) walcz o wymiane.

 

OK, zjade ich jutro w serwisie z gory na dol!

Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam tylko, że znajomy miał cos podobnego, ale nie z samsungiem i tez z LCDkiem ze sklepu nie dla idiotów. Oddał monitorek, ale kasy mu nie dali tylko kazali wybrać coś innego w tej samej cenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...