Skocz do zawartości

korea/japonia 2009 ktos jedzie?


<spike>

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

skąd wiem? cóż....kilku kolegów było w Tajlandii i wiedzą co nieco... poza tym to nie tajmnica, skoro 90% luda do Tajlandii jedzie w celu przeżycia pewnychch 'uciech' które za swoją 'wymyślność' byłyby karalne w innych krajach ;)

a co do syfu i hiv'a...normalka...jakby byo 'bezpiecznie' to nie uznawane byłoby to (opróc afryki) za siedlisko i codziennie nie umierałyby setki tysięcy chorych, nie?

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza
Kalosza zakładasz na rozdziawionego bobra i jedziesz jak na Podlaskim weselu :P

A ty to pewnie z jakiejś pseudo-stolico-wiochy jesteś, bo na prawdziwym podlaskim weselu tego nie uświadczysz :P (wolę nie wiedzieć po jakich ty 'zabawach' chodzisz skoro masz taką hm...wiedzę...)

Co do korei-japonii (i chyba tajlandii)...to w końcu kiedy jedziesz?

Odnośnik do komentarza
A ty to pewnie z jakiejś pseudo-stolico-wiochy jesteś, bo na prawdziwym podlaskim weselu tego nie uświadczysz :P (wolę nie wiedzieć po jakich ty 'zabawach' chodzisz skoro masz taką hm...wiedzę...)

Co do korei-japonii (i chyba tajlandii)...to w końcu kiedy jedziesz?

 

Uwierz bratku że staram się walczyć ze stereotypem buraka-warszawiaka. Ale jeśli chodzi o Podlasie, to mam tam sporo znajomych, część rodziny itd. moja opinia jest niezmienna, podparta doświadczeniami. Wpływy Białoruskie, dają o sobie znać nawet w dialekcie.

 

Ups... przeczytałem "Miły" a nie "Milly", z reszta dziewczyno powiem Ci tak, raczej kobieto bo to w końcu już 29lat :P Laski z Podlasia w akademikach robią wszystko co chcesz, jak chcesz i w co chcesz. Przykro mi ale taka jest prawda. Nawet ostatnio kumpel z Mechatroniki mi pisał mi że miał Tourne na kilku takich a potem miał wysypkę na brzuchu :P Ty też taka nie winna nie jesteś, w końcu tatuarze i piercing, to zawsze buduje jakieś podejście :P W sumie sam mam ;P

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

hahaha...dobre...a nie sądzisz że 'tour'owanie' po akademikach nie ma nic wspólnego z miejscem w polsce? A jak ktoś jest szmatą to nieważne skąd...nieważne kim jest...ważne co sobą reprezentuje. A ja święta jestem bo nikogo nie krzywdzę, dobrze się prowadzę (zawsze tak było), a tatuażu ani piercingu to nie mam (co nie oznacza że ie mogę kiedys mieć)...:P Ale....odbiegamy od tematu, prawda?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja jadę jutro do Tesco po ziemniaki, jedzie ktoś?

 

Koszt wyjazdu nawet niewielki, 4km z osiedla na którym mieszkam, połowa za benzynę wyjdzie jakieś 2 złote.

 

Będzie zajebiście, obiecuję!

 

no fajnie,dow(pipi) ci sie udal,dokladnie taki sam poziom na jaki wygladasz,zwlaszcza twoja przebojowa kurtka ze "skory"

 

bede juz 13 maja, mam przylot na lotnisko narita,bo chyba ktos pytal

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...