Jump to content

The Spirit

Guest

Recommended Posts

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
Guest _Be_

Chodzilo oczywiście o uzyskanie kiczu w akcjach jak. np. ropieprzenie kibla na głowie bohatera czy Samuel L. Jackson wyjmujący co raz wieksze armaty, albo akcja nazi, ale to nie ratuje tego filmu.

ale to nie ratuje tego filmu.

A tam, właśnie z powodu takich absurdalnych akcji ten film jest fajny :D Jak sie to komuś nie podobało to IMO nie potrafił znaleźć z tym filmie nabijania sie z typowych (dla komiksów i filmów o bohaterach) akcji i spodziewał sie nie wiadomo czego ;)

Nic wybitnego ale nie mozna IMO nazwac tego gniotem.

To co widziaem na ekranie to istna profanacja kina. Ludzie w czasie seansu wstawali, popcorn pod pache i uciekali do domu - powaznie 8) Przez caly czas trwania tej groteski( nie smiem nazwac tego filmem) rowniez zastanawialem sie nad spektakularnym opuszczeniem sali. Z dobrego serca nie polecam tego "filmu" absolutnie nikomu - nawet najgorszemu wrogowi. Jak dla mnie to najgorsze co w zyciu widzialem, dialogi z calego "filmu" moge w 30min. sam napisac. Z powodzeniem ten gniot zasluguje na "Zlota Maline" za najgorszy film. Kiczem i glupota przebija Indiane Jonsa - a to wyczyn nie lada. Juz wole Teletubisie niz kiedy mialbym ogladac to jeszcze raz.

Cóż, film jest specyficzny i jeśli ktoś się spodziewa obrazu na miare Sin City, to z pewnością się zawiedzie. Ja tak właśnie miałem, ALE nie powiem że pójście do kina to były pieniądze wyrzucone w błoto. Osobiście bawiłem się całkiem dobrze i ogólnie film polecam. :) Gorzej z moją narzeczoną, która to miała lekki grymas na twarzy po zakończonym seansie. :P

Guest _Milan_
Cóż, film jest specyficzny i jeśli ktoś się spodziewa obrazu na miare Sin City, to z pewnością się zawiedzie. Ja tak właśnie miałem, ALE nie powiem że pójście do kina to były pieniądze wyrzucone w błoto. Osobiście bawiłem się całkiem dobrze i ogólnie film polecam. :)Gorzej z moją narzeczoną, która to miała lekki grymas na twarzy po zakończonym seansie. :P

wiemy, nadal go ma na Twoim last.fm .

;*

Jackson jak zwykle wymiata i Johanson tez spoko ale reszta dosyc slaba. Sceny samuraiska i hitlerowska za(pipi)iste. Mendez z wielkim kufrem tez moze byc ale glowny bohater slaby. Mogli wziasc Torro zamiast tego ciecia(nie znam go). Dialogi miedzy szefem policji a spirytem strasznie tandetne i jakies takie nijakie. Ogolnie film jest dobry ale do Sin City sie nie umywa. Epizod z koorwani z SC najmniej mi sie podobal a i tak byl lepszy od calego spiryta. Stop.... He is a coppp...