Skocz do zawartości

The Spirit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
ale to nie ratuje tego filmu.

 

 

A tam, właśnie z powodu takich absurdalnych akcji ten film jest fajny :D Jak sie to komuś nie podobało to IMO nie potrafił znaleźć z tym filmie nabijania sie z typowych (dla komiksów i filmów o bohaterach) akcji i spodziewał sie nie wiadomo czego ;)

Nic wybitnego ale nie mozna IMO nazwac tego gniotem.

Odnośnik do komentarza

To co widziaem na ekranie to istna profanacja kina. Ludzie w czasie seansu wstawali, popcorn pod pache i uciekali do domu - powaznie 8) Przez caly czas trwania tej groteski( nie smiem nazwac tego filmem) rowniez zastanawialem sie nad spektakularnym opuszczeniem sali. Z dobrego serca nie polecam tego "filmu" absolutnie nikomu - nawet najgorszemu wrogowi. Jak dla mnie to najgorsze co w zyciu widzialem, dialogi z calego "filmu" moge w 30min. sam napisac. Z powodzeniem ten gniot zasluguje na "Zlota Maline" za najgorszy film. Kiczem i glupota przebija Indiane Jonsa - a to wyczyn nie lada. Juz wole Teletubisie niz kiedy mialbym ogladac to jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Cóż, film jest specyficzny i jeśli ktoś się spodziewa obrazu na miare Sin City, to z pewnością się zawiedzie. Ja tak właśnie miałem, ALE nie powiem że pójście do kina to były pieniądze wyrzucone w błoto. Osobiście bawiłem się całkiem dobrze i ogólnie film polecam. :) Gorzej z moją narzeczoną, która to miała lekki grymas na twarzy po zakończonym seansie. :P

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Cóż, film jest specyficzny i jeśli ktoś się spodziewa obrazu na miare Sin City, to z pewnością się zawiedzie. Ja tak właśnie miałem, ALE nie powiem że pójście do kina to były pieniądze wyrzucone w błoto. Osobiście bawiłem się całkiem dobrze i ogólnie film polecam. :)Gorzej z moją narzeczoną, która to miała lekki grymas na twarzy po zakończonym seansie. :P

 

wiemy, nadal go ma na Twoim last.fm .

 

;*

Odnośnik do komentarza

Jackson jak zwykle wymiata i Johanson tez spoko ale reszta dosyc slaba. Sceny samuraiska i hitlerowska za(pipi)iste. Mendez z wielkim kufrem tez moze byc ale glowny bohater slaby. Mogli wziasc Torro zamiast tego ciecia(nie znam go). Dialogi miedzy szefem policji a spirytem strasznie tandetne i jakies takie nijakie. Ogolnie film jest dobry ale do Sin City sie nie umywa. Epizod z koorwani z SC najmniej mi sie podobal a i tak byl lepszy od calego spiryta. Stop.... He is a coppp...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...