Jump to content

nowa zelandia


Recommended Posts

Zamierzam w wakacje tam jechać z kumplem do pracy na 2,5 miesiące a potem za kase która zostanie po przyszłym oddaniu rodzinie za bilety lotnicze i koszty utrzymania przez nastepne 2 tygodnie zwiedzić reszte kraju. Od niedawna jest możliwość jechać tam bez większego problemu na 3 miesiące z możliwościa przedłużenia do roku.

 

Z tego co czytam to już sie zakochałem w tym kraju

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67738,4350313.html

 

a nasz plan 150% to jest poznac tam piekne kochające nowozelandki, przedłużyc pobyt do roku, pobrac sie i spędzić reszte życia na drugim końcu świata ^^

 

Myślal ktoś stąd o wyjeździe do tego kraju albo był, jak to może wyglądać z agencjami pracy. Trzeba juz załatwiać na miejscu czy można już wcześniej coś w Polsce bo pewnie zasada działania tegoż jest podobna jak w innych krajach a ja niestety mam zerowe doświadczenie jesli chodzi o te kwestie ?

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ło matko nowa zelandia <3<3<3 tej kraj marzy mi sie od przedszkola normlanie :) Swego czasu czytałem duzo na temat emigracji tam, tudziez do astralii, i z tego co pamietam to kilka lat temu wproadzono tam jakies utrudnienia jesli chodzi o wize. A wiecie w ktore konkretnie miejsce chcecie jechac i ogolnie jakis plan działania macie juz ?

Link to comment

teraz z wizą jest dużo łatwiej. Gdzie dokładnie, nie wiemy bo to zależy od agencji pracy. Jeśli trzeba będzie załatwić to w polsce to pojedziemy tam gdzie będzie praca już załatwiona. Jeśli tam na miejscu, to pewnie na początku uderzymy do jakiegoś większego miasta. Dlatego chcialem się dowiedzieć jak to jest z tymi agencjami :)

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 10 years later...

Odkopuje aby nowego tematu nie zakładać. Był ktoś z forumowiczów? Wybieram się w następnym roku na ponad 3 tygodnie i zastanawiam się co muszę zobaczyć a co olać. Kraj wcale mały nie jest będę poruszał się samochodem wynajętym. Trochę boję się ruchu na opak ale w Anglii dałem radę i w Japonii się przejechałem raz to i tu się przestawie. Nie chcemy nic zorganizowanego brać cała wycieczka planowana od podstaw samemu. Jak ktoś był chętnie posłucham mądrzejszych w temacie co warto zobaczyć. Mamy kilka swoich typów must see ale dużo atrakcji jeszcze da radę zmieścić. 

 

Co do terminu to albo jesienią w marcu-maju albo ichniejsza wiosną we wrześniu listopadzie. Bilety są w trakcie załatwiania wszystko zależy od tego kiedy żona urlop 3 tyg będzie mogła wziąć. Na pewno nie chcemy latem ani zimą. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...