Skocz do zawartości

nowa zelandia


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam w wakacje tam jechać z kumplem do pracy na 2,5 miesiące a potem za kase która zostanie po przyszłym oddaniu rodzinie za bilety lotnicze i koszty utrzymania przez nastepne 2 tygodnie zwiedzić reszte kraju. Od niedawna jest możliwość jechać tam bez większego problemu na 3 miesiące z możliwościa przedłużenia do roku.

 

Z tego co czytam to już sie zakochałem w tym kraju

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67738,4350313.html

 

a nasz plan 150% to jest poznac tam piekne kochające nowozelandki, przedłużyc pobyt do roku, pobrac sie i spędzić reszte życia na drugim końcu świata ^^

 

Myślal ktoś stąd o wyjeździe do tego kraju albo był, jak to może wyglądać z agencjami pracy. Trzeba juz załatwiać na miejscu czy można już wcześniej coś w Polsce bo pewnie zasada działania tegoż jest podobna jak w innych krajach a ja niestety mam zerowe doświadczenie jesli chodzi o te kwestie ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ło matko nowa zelandia <3<3<3 tej kraj marzy mi sie od przedszkola normlanie :) Swego czasu czytałem duzo na temat emigracji tam, tudziez do astralii, i z tego co pamietam to kilka lat temu wproadzono tam jakies utrudnienia jesli chodzi o wize. A wiecie w ktore konkretnie miejsce chcecie jechac i ogolnie jakis plan działania macie juz ?

Odnośnik do komentarza

teraz z wizą jest dużo łatwiej. Gdzie dokładnie, nie wiemy bo to zależy od agencji pracy. Jeśli trzeba będzie załatwić to w polsce to pojedziemy tam gdzie będzie praca już załatwiona. Jeśli tam na miejscu, to pewnie na początku uderzymy do jakiegoś większego miasta. Dlatego chcialem się dowiedzieć jak to jest z tymi agencjami :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 lat później...

Odkopuje aby nowego tematu nie zakładać. Był ktoś z forumowiczów? Wybieram się w następnym roku na ponad 3 tygodnie i zastanawiam się co muszę zobaczyć a co olać. Kraj wcale mały nie jest będę poruszał się samochodem wynajętym. Trochę boję się ruchu na opak ale w Anglii dałem radę i w Japonii się przejechałem raz to i tu się przestawie. Nie chcemy nic zorganizowanego brać cała wycieczka planowana od podstaw samemu. Jak ktoś był chętnie posłucham mądrzejszych w temacie co warto zobaczyć. Mamy kilka swoich typów must see ale dużo atrakcji jeszcze da radę zmieścić. 

 

Co do terminu to albo jesienią w marcu-maju albo ichniejsza wiosną we wrześniu listopadzie. Bilety są w trakcie załatwiania wszystko zależy od tego kiedy żona urlop 3 tyg będzie mogła wziąć. Na pewno nie chcemy latem ani zimą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...