Jump to content

Civilization Revolution


Tigro

Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Liczy się szybkość - przynajmniej ja tak zrobiłem. Zaraz po rozpoczęciu rozgrywki zaatakowałem najbliższe miasto i cały czas budując rozrastając się atakowałem następne. Trzeba szybko atakować a nie się 'okopywać' bo inne miasta zrobią to samo :) No i pamiętaj aby atakować masą ustaw przy jakimś potężnym mieście z 10 jednostek tankow i artylerii a potem po kolei atakuj :) Jak miasto potężne to odpowiednio więcej wyprodukuj. Nie jest to trudny achievement jeżeli stosujesz się do strategi Zerggów z Starcraft :)

Nie liczy się taktyka tylko ilość jednostek i szybkość ataku.

Link to comment

Dzięki. A ma ktoś może jakieś inne propozycje?

 

Próbowałem czekać do końca rozgrywki (2442 rok, czy coś takiego), bo wygrałbym dzięki największemu zaludnieniu - ale okazało się, że na kilka tur przed końcem jedna z cywilizacji wygrywa ekonomicznie bądź kulturowo. No i w sumie nie wiem już, jak próbować - na Beta Centauri cywilizacje stosunkowo szybko mają twierdze, a nie miasta, więc są prawie nie do ruszenia. Jakieś taktyki?

Link to comment
  • 7 months later...

Pytanie do tych co maja achievementa Absolute Power is Kind of Neat: czy jest jakis blad w opisie tego achievementa. Wedlug gry mam zaliczyc gre na poziomie trudnosci przynajmniej King bez zmiany ustroju. Zrobilem to juz 2 razy, ale achievementa nie ma. Gralem Anglia i Rzymem, ktorzy maja od poczatku odpowiednio monarchie i republike. Nie zmienialem ustroju przez cala gre, a achievementa nie ma. Podejrzewam, ze w jego opisie jest blad. Sugerujac sie jego nazwa, mozna za to odniesc wrazenie, ze trzeba grac na despotyzmie. Moze ktos to potwierdzic?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mam jeszcze inne pytanie, odnosnie achievementa za ukonczenie gry przed 1000AD na kingu przynajmniej. Skorzystalem z poradnika na xbox360achievements.org, ale ten sposob nie bardzo dziala. Praktycznie drugiego miasta nie jestem juz w stanie zdobyc, bo ma armie lucznikow. Load nie dziala, bo potyczka i tak zawsze ma taki sam przebieg. Czy kos, kto ma tego achievementa, moze podac jakies dodatkowe tipsy, jak mozna zdobyc to osiagniecie?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...