Skocz do zawartości

Civilization Revolution


Tigro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Liczy się szybkość - przynajmniej ja tak zrobiłem. Zaraz po rozpoczęciu rozgrywki zaatakowałem najbliższe miasto i cały czas budując rozrastając się atakowałem następne. Trzeba szybko atakować a nie się 'okopywać' bo inne miasta zrobią to samo :) No i pamiętaj aby atakować masą ustaw przy jakimś potężnym mieście z 10 jednostek tankow i artylerii a potem po kolei atakuj :) Jak miasto potężne to odpowiednio więcej wyprodukuj. Nie jest to trudny achievement jeżeli stosujesz się do strategi Zerggów z Starcraft :)

Nie liczy się taktyka tylko ilość jednostek i szybkość ataku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. A ma ktoś może jakieś inne propozycje?

 

Próbowałem czekać do końca rozgrywki (2442 rok, czy coś takiego), bo wygrałbym dzięki największemu zaludnieniu - ale okazało się, że na kilka tur przed końcem jedna z cywilizacji wygrywa ekonomicznie bądź kulturowo. No i w sumie nie wiem już, jak próbować - na Beta Centauri cywilizacje stosunkowo szybko mają twierdze, a nie miasta, więc są prawie nie do ruszenia. Jakieś taktyki?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Pytanie do tych co maja achievementa Absolute Power is Kind of Neat: czy jest jakis blad w opisie tego achievementa. Wedlug gry mam zaliczyc gre na poziomie trudnosci przynajmniej King bez zmiany ustroju. Zrobilem to juz 2 razy, ale achievementa nie ma. Gralem Anglia i Rzymem, ktorzy maja od poczatku odpowiednio monarchie i republike. Nie zmienialem ustroju przez cala gre, a achievementa nie ma. Podejrzewam, ze w jego opisie jest blad. Sugerujac sie jego nazwa, mozna za to odniesc wrazenie, ze trzeba grac na despotyzmie. Moze ktos to potwierdzic?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze inne pytanie, odnosnie achievementa za ukonczenie gry przed 1000AD na kingu przynajmniej. Skorzystalem z poradnika na xbox360achievements.org, ale ten sposob nie bardzo dziala. Praktycznie drugiego miasta nie jestem juz w stanie zdobyc, bo ma armie lucznikow. Load nie dziala, bo potyczka i tak zawsze ma taki sam przebieg. Czy kos, kto ma tego achievementa, moze podac jakies dodatkowe tipsy, jak mozna zdobyc to osiagniecie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...