Skocz do zawartości

Słuchawki z wbudowanym headsetem


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rozłączalne raczej nie jest, co widać na poniższych zdjęciach. Cała zabawa polega na wlutowaniu wtyczki od xbox'owego headseta w miejsce wtyczki mikrofonowej w słuchawkach kompowych (trzeba tylko wyczaić które kable idą z którymi kablami). To co widzicie tutaj to beta-testowa wersja, ale sprawdza sie, co mogą usłyszeć wszyscy, którzy zagadają do mnie na live (z tym, że musze następnym razem dorwać coś z mniej czułym mikrofonem, bo czasami nadaje non-stop). Oto zdjęcia dla was (robione komórką, więc jakość jakaś super to nie jest):

 

dsc00075hf2.jpg

dsc00076dq5.jpg

Odnośnik do komentarza

hmm, jak dla mnie to jak ktos ma drozsze sluchawki to lepiej nie probowac tego robic. Ja sam sobie zrobilem przejsciowke. Poszedlem do media marktu, kupilem przejsciowke jack 3,5mm na 2,5mm. Nastepnie chwycilem nozyk, zdjalem gdzies na 1 cm plastik ochraniajacy z kabla i odcialem 1 z 2 linii :) Wyszlo super, a sluchawki zostaly w pierwotnym stanie.

img0081bk1.jpg

img0082gp0.jpg

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

To też jest niezłe rozwiązanie, z tym, że musisz biegać ze stadem przejściówek i masz małą odległość między wtyka dźwięku, a wtyką pada. No i nie możesz wyłączać headseta ;). Mój sposób też nie jest idealny, każdy ma swoje zady i walety (czy jakoś tak).

Aha, na droższych słychawicach warto, lepsza jakość wtedy, tylko trzeba mieć tą chęć ryzyka i odkryć ;).

Odnośnik do komentarza

Nie no, jak ktos chce miec profesjonalne sluchawki do x'a do twoj sposob jest lepszy. Ja uzywam swoje rowniez do kompa, a sprawe odleglosci wtyku dzwieku zalatwilem zwyklym przedluzaczem. Glos moge wylaczac poprzez pilota w kablu od sluchawek. Co do jakosci, to nawet pomiedzy normalnym headsetem od x360 a super wypasionym headsetem od pcta z mikrofonem miazdzacym czystoscia na pc'cie nie bedzie za duzej roznicy, bo tu problem tkwi w wejsciu mikrofonowym w padzie, czego sie nie zmieni :/

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Prosze bardzo tutorial, dzis bede dzial zeby miec na turniej dzialajace sluchawki fatality

 

http://www.instructables.com/id/Use_your_awesome_PC_Gaming_Headset_with_an_X_Box/

 

Sprobuje zrobic osobne wejscie do headstea na sam mikrofon i osobne do chinch z konsoli ze wzmacniaczem sluchawkowym. Moze wyjdzie.

Edytowane przez KILa
Odnośnik do komentarza

Prosze bardzo tutorial, dzis bede dzial zeby miec na turniej dzialajace sluchawki fatality

 

http://www.instructables.com/id/Use_your_awesome_PC_Gaming_Headset_with_an_X_Box/

 

Sprobuje zrobic osobne wejscie do headstea na sam mikrofon i osobne do chinch z konsoli ze wzmacniaczem sluchawkowym. Moze wyjdzie.

 

Osobiscie probowalem, gryzie sie to ze soba, chyba ze podlaczysz to do osobnego urzadzenia, ktore polaczy te dwa kanaly i wtedy polaczysz z tym sluchawki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako iż to jest mój pierwszy post na tym forum chciałbym się z wami przywitać :]. W halo 3 gram tak od roku , nie jestem zbytnio uzdolniony w tą gre ale dla przyjemności można sobie pograć ^^.

 

Wracając do tematu. Trochę znam się na elektronice i sczerze mówiąć (nie chce obrażać waszych pomysłów) łączenie dwóch osobnych sygnałów na jeden kanał słuchawki może być "niezdrowe" dla urządzeń dających te sygnały (w tym przypadku pad oraz telewizor). Nie chce was zanudzać dlaczego bo i tak bywas to nie interesowało :P więc przejde do konkretów. Gdy chcemy połączyć dwa sygnały na jeden kanał powinno się zastosować wzmacniacz sumujący. Jakby co niedługo bede projektował takie urządzenie ponieważ mi samemu się przyda, urządzenie bedzie zawierało potencjometr do regulacji głośności głosu osoby słuchanej oraz najzwyczajniejszy wyłącznik headseta, czyli to co jest w tradycyjnym headsecie dawanym do xpudełka. Jak by kogoś interesowało mogę pokazywać jak idzie przebieg projektowania oraz tworzenia czegoś takiegio ;p

 

 

 

 

PS. jakby ktoś miał jakieś propozycje dodania innych funkcji to niech napisze i jeżeli zmieści się w rządanym rozmiarze to go dodam :]

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.