Skocz do zawartości

Eat Lead: The Return of Matt Hazard


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Eat Lead: The Return of Matt Hazard?

    • Bardzo ?atwe (taa, jasne...)
      0
    • ?atwe (nie b?d? ?mieszny!)
      0
    • ?rednie (...tylko spróbuj...)
      0
    • Trudne (no, to ju? roumiem!)
      0
    • Hazard Master (YEAH!)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=191

 

Super tłumaczenie: Zeratul :piwo:

 

Brąz:

 

* It's HAZARD TIME! - Zacznij grę po raz pierwszy. "Dzięki za zakup. Na bank ci się spodoba. Pozdro, Matt Hazard"

* Take 5. - Spauzuj grę po raz pierwszy. "Hej... Wracaj i graj"!

* Straight-A Student - Ukończ wszystkie tutoriale zawarte w grze. "Jakbym miał jakiś inny wybór..."

* Hands-On Approach - Pokonaj przeciwnika za pomocą ataku melee. "Nie potrzebuję śmierdzącej spluwy by się z tobą rozprawić!"

* Eat FIST! - Wykonaj 10 melee zabójstw za pomocą jednego uderzenia. "W Hazard Land, dłoń zastępuje ci nóż."

* Headache - Zrób 20 headshotâ��ów. "Strzał w łeb jest wart dwóch strzałów na klatę."

* Migraine - Zrób 50 headshotâ��ów. "Używam twego łba!"

* Plink - Zabij 50 przeciwników za pomocą Hazard pistol. "Kulwukję cię."

* Pull! - Zaboj 50 przeciwników za pomocą shotgun'a. "Co za wybuch!"

* Auto Dealer - Zabij 50 przeciwników za pomocą sub-machinegun. "Myślałeś, że ten będzie automatem. Łapiesz? Automat? Nic?"

* Russian Attack - Zabij 50 przeciwników za pomocą AK-47. "Może są socjalistami, ale robią niezłe spluwy."

* Peekaboo...I Shot You! - Zabij 50 przeciwników za pomocą Sniper Rifle. "Zoom, pow! Do księżyca."

* Blind Luck - Zabij 25 przeciwników za pomocą strzelania na ślepo. "Sorka. Nie wiedziałem, że tam stoisz."

* Second Amendment - Zabij przynajmniej jednego przeciwnika z każdej dostępnej spluwy. "Deweloperzy wrzucili te wszystkie spluwy z pewnego powodu..."

* Say "No" to Pots - Zestrzel 30 zasadzonych roślin. "Spójrz na nie. Tak se siedzą, zielone i w ogóle. Same się o to prosiły!"

* Fire Hazard - Zniszcz 30 gaśnic. "Gaśnice. Nie służą już tylko do gaszenia ognia."

* Uncovered - Zniszcz 20 niszczących się ochron. "Wiem, że to strata amunicji...ale KOCHAM ten efekt!"

* Boom - Wysadź 50 łatwopalnych obiektów. "Hej...nie zapłaciłem za nie. Więc co mnie one?"

* No Pain, No Gain - Zabij przeciwnika za pomocą materiału wybuchowego, który zrani także i ciebie. "To mnie zaboli bardziej niż ciebie. Może jednak nie do końca."

* Maxx Karnage - Zbierz 20 Hazard pickups. "Maksiu Rzeźźźźź brzmi jak imię bohatera akcji."

* Shield Master - Zbierz 20 Master Shield pickups. "To nie to, że bałem się śmierci, po prostu chciałem to trophy!"

* Hazard Avoider - Ukończ grę na poziomie trudności Minor Hazard. "Jasne, że wygrałeś, moja babka też by wygrała na Easy!'"

 

Srebro:

 

* Feeling Punchy - Pokonaj pięciu przeciwników pod rząd za pomocą melee. "Może nie tak szybkie jak spluwa...ale daje satysfakcję."

* Head of the Class - Strzel 100 headshotów. "Nie trać głowy! Och...za późno."

* Better Than One - Ustrzel 2 headshoty za pomocą jednej kulki. "Żryj ołów...obaj!"

* Just a Flesh Wound - Ukończ level nie umierając. "8 milionów trupów w tym lewelu, ale ciebie wśród nich nie ma."

* Pseudo-Hazard - Ukończ grę na poziomie trudności Major Hazard. "No, przynajmniej nie zrobiłeś tego na easy'"

* ...Where Credit is Due - Obejrzyj credits od początku do końca. "Hej, czy to nie ci kolesie którzy zrobili Dead Head Fred?"

 

Złoto:

 

* Hazard Master - Ukończ grę na poziomie trudności Maximum Hazard. "Już to robiłeś, co nie?"

Platynka:

 

* King of Hazard Land! - Zbierz wszystkie trophies w grze. "Masz. JAJA! (Chyba, ze jesteś kobietą, w takim przypadku przepraszam.)"

 

 

Ukryte Trophies:

 

 

Brąz:

 

* Multiplayer Master! - "Co? Nie ma multiplayera? Ech. No przecież nie odbierzemy teraz trophy"

* Disco is Dead - Podgrzej atmosferę >>Pokonaj Sonny Tang. "Sonny, SKOPAŁEM ci zad!"

* Stung - Podgrzej atmosferę >>Pokonaj Sting Sniperscope. "Twoja teraźniejszość się kończy teraz."

* Head Cheese - Podgrzej atmosferę >>Zabij wszystkich przeciwników w butcher shop za pomocą headshota. "Nieźle! Ale nie płacisz za amunicję, nie krepuj się użyć jej częściej."

* Meat Your Maker - Podgrzej atmosferę >>Zniszcz wszystkie mięska w meat locker w levelu 2. "Masz problemy z właścicielem? Przejmujesz własność? Kopiesz twoją, hej, mogę tak cały dzień."

* Draw - Zabij 50 przeciwników za pomocą Dual-Wield Six-Shooters. "Teraz brakuje nam tylko spaghetti"

* Bedlam Basher - Zabij bandytę od tyłu za pomocą melee. "Nieźle. Tchórz."

* Dances With Guns - Ukończ oba spotkania w nightclub nie niszcząc żadnej z botów tanecznych. "Czy tańczące roboty marzą o dyskotekowej owieczce?"

* Russian to the Finish - Pokonaj Generała Neutronov. "From Hazard, With Love."

* Deja-Vu - Pokonaj Sting Sniperscope ponownie w Levelu 3. "Twoja teraźniejszość się kończy teraz. Znowu."

* Death Hazard - Zalicz 20 zabójstw Zombie za pomocą jednego strzału. "Czy te coś zazwyczaj nie bujają się po mallu?"

* Housing Crisis - Ucieknij z posiadłości Dexter'a. "Muszę se sprawić taką chałupę!"

* Pure Energy - Zabij 50 przeciwników za pomocą Energy Pistol. "Blaster? Nie znam jej za dobrze!"

* Well, I Heard Them Scream - Podgrzej atmosferę >>Zabij 50 przeciwników za pomocą Plasma Rifle. "Plasma Rifles - one nie są tylko dla Żołnierzy Przyszłości."

* Your Turn - Pokonaj Altos'a Tratus'a. Tratus'a. "Prognoza na następny level: żadnych chmur."

* Talk! - "What do you mean the interrogation feature was cut?!? Hereâďż˝Śjust take the trophy."

* Observe the Grenade - Kill 3 pracowników testerów za pomocą jednego strzału z granatnika. "Test granatnika: zaliczony!"

 

Srebro:

 

* Tramm Ride - Pokonaj Tentacle Beast z Tramm. "Jedna-dwie kulki w macki."

* Deja-Vu (All Over Again) - Pokonaj Sting Sniperscope ponownie w lewelu 7. "Mam. Ciebie. Dosyć!"

* Beat the Snot out of Wellesley with My Bare Hands - Pokonaj Wally Wellesley w finałowej potyczce. "Jak już mówiłem"

 

Złoto:

 

* Meet Quentin. - Spotkaj Quentin'a. "STARY!!!!!"

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...